Hledá se mamča/kamarádka z Prahy na procházky, atd.

zanetke
9. čer 2009

Holky ahojky. Bydlím na Praze 4-Michle, mám 6 měsíčního chlapečka a protože jsem přistěhovalec do Prahy, tak si tu připadám dost osamoceně . Bylo by prima mit někoho, s kym bych si tady mohla tuknut a pak vyrazit na prochazku,kafco, nakupy a tak... Moc ráda bych se seznamila s maminkou která je na tom podobně jako já a mohli bychom si navzájem pokecat a pomáhat. Budu ráda, když se mi ozve fajn holka. pa pa a budu se tešit ...

tercaverca
10. srp 2009

Ahoj frionka,

tak jsem měla v plánu, že tento týden s někým z téhle skvadry někam vyrazím a už od dnešního rána se mi všechny mé plány hroutí. Nejdříve se mi nějak porouchala pračka, pak mám zase od manžela nařízené nějaké pochůzky a s malým dítětem to je občas náročný. Pak zase jedeme ve středu večer pryč s malou a vracíme se až příští týden v pátek...ozvu se tedy potom - tedy jestli tu ještě pořád někdo bude 🙂

Mimochodem, když nad tím tak přemýšlím, co tuhle středu třeba kolem 13 hodiny?

kate77
10. srp 2009

Caf tercaverca..my jsme s frionkou tedy prochajdovali bez tebe,ale řekli jsme si,že určite zas vyrazíme,tak klidně třeba v tu středu,ju?

tercaverca
11. srp 2009

Dobré ráno,

kate77: Ok, jen se zeptám, mám přijet na Chodov nebo na Roztyly metrem? Pro nás je to asi nejschůdnější. A také, kde by byl sraz a v kolik na upřesněnou?
Budu se těšit. Škoda jen, že vy máte holčinky trochu starší. My máme teprve 7 měsíců ☹
Každopádně, alespoň si popovídáme! 😉

Zatím ahoj

P.S. Mám do interní pošty napsat tel.č. pro případ, že bychom se hledaly?

frionka
11. srp 2009

Já nevím jestli se v tuhle hodinu k Vám přidám. My obyčejně spíme. No nic méňě kdyby to vyšlo tak bych jela z Hájů metrem na kačerov a tam bych se přepravila myslím bus 114 k nemocnici Ikem a když se jde dolu za nemocnici, tak je tam vstup do Kunratického lesa a je tam ta restaurace na Tý Louce zelený.
A nebo možná když tak přemejšlím by se dalo tam doject s Chodova procházkou. To by možná i bylo Lepší! Uvidíme. Když tak číslo na Kate mám tak se domluvíme ještě přes mobil.čus. 😉 🙂

kate77
11. srp 2009

z roztyl to neznám..jít do lesa,já jen od nás z Chodova..my taky spíme ve 13.000 ale v kočárku,tak je jedno jestli budem ven nebo na balkone🙂Tak bychom se mohli domluvit podle toho jestli se přidá Frionkaa nebo ne...

frionka
12. srp 2009

Ahoj Holky! A nechcete to nechat až na příští týden?! Ještě bych se domluvila s jednou holkou a pak by jsme vyrazili. Co vy na to? Dnes je ošklivé počasí.

kate77
12. srp 2009

To jooo,dneska to vypadá na déééšť

tercaverca
12. srp 2009

Ahoj ženský, jak velký tak malý 😀 ,

kate77: Já jsem hlavně nevěděla, kde přesně bydlíte, tak jsem se ptala. Přes les - to je jasný, to bych také nechodila.

Dobře, dnes to opravdu vypadá, že bude pod mrakem celý den, nemělo by to význam. Příští týden to jsem pryč, ale až se vrátím,tak se potom někdy ozvu.
Mimojiné, včera jsem se seznámila na stejném patře, kde bydlíme s jednou maminkou, která má měsíční mimčo, tak to jsem ráda, že v tom tady nejsem sama...

Zatím se mějte hezky

frionka
12. srp 2009

No to je dobře a dokonce na stejným patře, to je paráda. 🙂 terčoverčo.

Jinak díky a příští týden to bude určitě bomba!!!! 😉

mirunda
15. srp 2009

Ahooojte!Tak my jsme z dovči doma, tak doufám, že příští týden někam půjdete, hned se přifaříme 😀

gara
15. srp 2009

Ahojky,my se s Nikčou vracíme do Prahy 23.srpna,tak kdyby jste razili pak nějak,tak by jsme se taky rády přidaly.Tenkrát jak jsme byly s Mirkou a Hankou,tak to bylo bezva.Tak zatím. 🙂

zanetke
autor
17. srp 2009

Ahoooj babulky tak ja se hlasim ze Slovenska... my tu jeste pobudeme do konce srpna a pak jsme zase k dispozici. Moc se tesim, ze se to tu tak krasne rozjelo.. zatim pa pa 🙂 🙂 😎

tercaverca
24. srp 2009

Ahoj,

nejste už náhodou někdo v Praze, že bychom šly s někým kočárkovat?

sylvka
24. srp 2009

shoj terca,co zítra?máme to do prahy kousek a vesnici se nudíme?přidá se někdo? 😎

tercaverca
25. srp 2009

Ahoj sylvka,

jestli ti to dnes vyjde, tak odpo bychom mohly. Bydlíme na Pha 4, Michle podél Magistrály, tak dej vědět.

kate77
25. srp 2009

jee jamám dnes návštěvu...Sylvka a to jsem si říkala,že kdybych nebydlela v Praze ale mimo,s dítětem by to bylo lepší,jak jsme ted byli u znýmych v domečku,s malou jsme pořád běhali (ona jen) po dvorečku a furt jsme měli co dělat..bazének s kuličkami,čumílkování na pejsky a pod

frionka
29. srp 2009

Ahoj. Jak se všichni máte? My bychom měli být do příštího pátku v Praze tj. do 4zaří. A pak až po víkendu... Tak jestli budš pěkně mohli by jsme někam vyrazit.

zanetke
autor
3. zář 2009

Ahoooj vespolek
tak my jsme po více než 6 týdnech spět v Praze. Trávili jsme léto u našich na Slovensku v Košicích a pak vyrazili na dovču do Vysokých Tatier :o)

Takže teď jsme nažhavení na všechny akce ... Tak jestli budete mít chuť a čas tak jse ozvěte.. pa pa a budu se těšit...

zanetke
autor
6. zář 2009

halooo..halooo kde je kdo?!

sugar88
6. zář 2009

ahojky zanetke
ty si tiez slovenka?my sme tiez boli na sk na dovolenku a teraz sme sa vratili ked by ste niekam vyrazali na vylet rada sa pripojim s malym ak nam to bude vyhovovat mirundu a frionku uz pozname

zanetke
autor
6. zář 2009

Ahojky sugar- presne tak aj ja som slovenka :o)... aj my uz s me sa s mirundou a frionkou videli, takze mile rada si to zopakujem, tak dufam, ze sa coskoro niekto ozve...

gara
7. zář 2009

Ahojky,já bych taky ráda někam vyrazila,už jsme se Žanet viděly tenkrát na Arkádách,mohla bych dnes nebo zítra,kdyby někdo chtěl.

zanetke
autor
7. zář 2009

Dobre rano ja bych taky mohla dnes po 15:00 nebo zitra ... a kde by jsme se sesli? nejaky navrh...

gara
7. zář 2009

Nic mě nenapadá,zkus něco navrhnout,když nebude nějak těžký se tam dostat,tak někam dojedu

zanetke
autor
7. zář 2009

A kde presne bydlis? ... jake spojeni (bus,tram...) mas pobliz...

gara
7. zář 2009

Bydlím na Lhotce,můžu dojít na 193 k IKEMu,jinak tady 198 to jede na Smíchov,nebo autobusy na Kačerov

zanetke
autor
7. zář 2009

My bydlime v Michli a na kacrov to je kousek - jenom kam pak? a nejede ti neco na zastavku kloboucnicka?.. je to tady kousek a mame tu pekny parcik

gara
7. zář 2009

Tak mohla bych to vzít procházkou na zastávku 106,ta jede na Kloboučnickou a jede docela často nízkopodlažní.

zanetke
autor
7. zář 2009

tak jo ... to by bylo prima... a kdy by ti to vyhovovalo?

gara
7. zář 2009

V 15:17 jede nízkopodlažní a je na Kloboučnický v půl čtvrtý,tak jestli ti to vyhovuje takhle,tak klidně můžem dneska