• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku na cvičení

23. listopadu 2014 
Holky, hledám kamarádku, která by semnou chodila cvičit :slight_smile: nebo něco dělat :slight_smile: Sama se nemůžu dokopat a už to potřebuji jako sůůůůl :unamused:
24. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, škoda, že jste tak daleko, také bych ráda nějakou kamarádku "na cvičení", ale z Nymburka :slight_smile: Všechny moje kamarádky jsou doma a cvičit a pohybovat se jim nějak moc nechce :cry:
24. črc 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: odkud přesně jsi? Brno nebo okolí?
24. črc 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám v plánu začít chodit na bosu core na Družstevní v Brně. Ještě jsem tam nebyla, chodívala jsem na jiné cvičení, ale když se přidáš, bude to fajn :wink:. Aspoň se dřív rozhoupu :wink:
24. črc 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaneska91 A odkud jsi a kam bys tak chtěla chodit? Já jsem z Kohoutovic a taky se nemůžu dokopat.
25. črc 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky bydlim v Mokre-Horakove. To je pul hodiny busem z Uzke. Tady se cvicit neda, takze klidne dojedu do mesta :slight_smile:
25. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodim ve stredu vecer na zumbu do Fitness průvan u Unionu :slight_smile:
12. říj 2014 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo z Rokycan? Chci chodit do posilovny UFavoritu. Jeden týdem bych mohla 3krát týdně a druhý 2krát. Takhle se mi povedlo sehnat hlídání pro prcka :slight_smile:
23. lis 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaneska91 Ahojky, já mám v plánu chodit sem... je to na Hrnčířské http://www.weissersportcentrum.cz/kontakt.html , ještě jsem tam nebyla, tak zatím nevím. Ale chtěla bych power jogu a asi od prosince. V pátek jsem byla na tetanovce a prý až mi zmizí otok z ramene, tak teprv můžu začít. Je to vždy buď v pondělí nebo ve středu od 19:30h :slight_smile:
23. lis 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek