Hledám kamarádku na cvičení

vaneska91
24. črc 2014

Holky, hledám kamarádku, která by semnou chodila cvičit 🙂 nebo něco dělat 🙂 Sama se nemůžu dokopat a už to potřebuji jako sůůůůl 😒

spes2009
24. črc 2014

Jéé, škoda, že jste tak daleko, také bych ráda nějakou kamarádku "na cvičení", ale z Nymburka 🙂 Všechny moje kamarádky jsou doma a cvičit a pohybovat se jim nějak moc nechce 😢

letadlo13
24. črc 2014

Ahoj 🙂 odkud přesně jsi? Brno nebo okolí?

veruska007
24. črc 2014

Ahoj, já mám v plánu začít chodit na bosu core na Družstevní v Brně. Ještě jsem tam nebyla, chodívala jsem na jiné cvičení, ale když se přidáš, bude to fajn 😉. Aspoň se dřív rozhoupu 😉

ria80
25. črc 2014

@vaneska91 A odkud jsi a kam bys tak chtěla chodit? Já jsem z Kohoutovic a taky se nemůžu dokopat.

vaneska91
autor
25. črc 2014

Holky bydlim v Mokre-Horakove. To je pul hodiny busem z Uzke. Tady se cvicit neda, takze klidne dojedu do mesta 🙂

28tamara
12. říj 2014

Chodim ve stredu vecer na zumbu do Fitness průvan u Unionu 🙂

kolibrikjari
23. lis 2014

Někdo z Rokycan? Chci chodit do posilovny UFavoritu. Jeden týdem bych mohla 3krát týdně a druhý 2krát. Takhle se mi povedlo sehnat hlídání pro prcka 🙂

jana0607
23. lis 2014

@vaneska91 Ahojky, já mám v plánu chodit sem... je to na Hrnčířské http://www.weissersportcentrum.cz/kontakt.html , ještě jsem tam nebyla, tak zatím nevím. Ale chtěla bych power jogu a asi od prosince. V pátek jsem byla na tetanovce a prý až mi zmizí otok z ramene, tak teprv můžu začít. Je to vždy buď v pondělí nebo ve středu od 19:30h 🙂