Hledám kamarádku na klasické dopisování

antosek
4. čer 2012

Hledám kamarádku na klasické dopisování skrze poštu... Je taky někdo komu to chybí ? Budu se těšit na odpověď 🙂

market87
16. srp 2012

Ahojky 🙂 taky bych si rada s nekym psala a probrala vsechno mozne 🙂

evazach
16. srp 2012

@market87
@market87 ahojky markét ráda tě poznám a popovídám je mi 33 eva

hanca830
26. srp 2012

Ahoj taky bych si rada s nekym psala klas.dopisy

saminomimino
12. říj 2012

já se taky hlásím 🙂

antosek
autor
6. pro 2012

Holky, pokud máte zájem o psaní dopisů, tak mi klidně napište 🙂

pepibubu
8. pro 2012

ahoj, už dlouho jsem nevzala do ruky tužku, papír, a nešla pro známku, je na čase to napravit 🙂

blazulinka
28. led 2013

@pepibubu
ahoj nahodou jsem dnes zavítala na tuhle stránku,kolik už jsi napsala dopisů?Pája

pepibubu
28. led 2013

Zatím žádný 🙂 ale klidně začnu 🙂

ivcaaa8
24. únor 2013

Hledám někoho na dopisování klasických dopisů, moje zájmy jsou koně a psy. Když se někdo ozve budu ráda

ravenah
25. únor 2013

Jé, klasické dopisy, to by se mi líbilo 🙂 Ráda bych si s někým psala 🙂

kristyna80
5. dub 2013

Tak holky, je tu ještě někdo volný na dopisování?

vendullka
5. dub 2013

Já si budu ráda psát🙂

janina0703
5. dub 2014

Ahoj, sem tu nová a taky bych měla zájem o psaní klasických dopisů, už si s pár maminkama píšu a je fajn mít ve schránce dopis 🙂 NAvíc mě to baví, tak jestli má někdo zájem., budu jen ráda 🙂 🙂

petlit
28. dub 2014

Ahoj lidičky,ráda bych tady našla fajn kamarádku na dopisování.
Jsem z Vysočiny

ivasm
12. kvě 2014

Ahoj holky, taky mám zájem o klasické dopisování. Jsem z Moravy, bydlím na Slovensku, je mi 48 let. Moc ráda čtu, vyšívám a pletu.

venulka1
31. kvě 2014

Ahojky holky nevím jestli je tahle diskuze ještě aktivní ale bylo by super si s někým psát pokecat a nemuset se bát zrady lží drbů atd a moc se svobosně vypovídat..kdyby někdo chtěl písněte bude se těšit ;) 😅 😀

gazalek2002
21. kvě 2016

ahojte holky koukám že už je to rok staré ale zkusím to najde se ještě nějaká dobrý duše na dopisování ??? je mi 25 jmenuji se Lucie a bydlím v Olomouckém kraji mám ráda procházky a zvířata,mám pejska,kočičku morčátka a na zahradě dva koně moc ráda bych si dopisovala s nějakou dívčinou doufám že se někdo ozve 🙂

littleice
15. čer 2016

@gazalek2002 Ahojky 🙂 Ráda si s tebou popíšu 🙂 Jmenuji se Peťa, je mi 24 a jsem z Vysočiny 🙂 Když tak napiš, budu ráda 🙂

kristyna80
1. kvě 2019

Ahoj,je tuto někdo? Rada bych opět psala dopisy 😉

jjjaajjj
1. kvě 2019

ahojky taky bych si ráda s někým pokecala klidně přes messenger

zelenaesmolda
1. kvě 2019

@antosek
ze ty pracujes na poste a bojis se,ze prijdes o praci? :D