Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

efea1986
22. bře 2015

@elbundova Ahoj moc děkuji za přijetí.Tam v tom okolí to znám.V Českým Brodě jsem se narodila,a moje mamka bydlí kousek od českého Brodu , v takové vesnici malé .V tom okolí mám celou rodinu 🙂 Jinak já s přítelem bydlím ted u Dobříše v menší vesničce ,maj tady barák s tatkou , spíš je to jeho tatky barák. Takže on j tu doma a ná tu všechny , a já boužel nikoho , akorát sousedy že člověk snimi prohodí pár slov,.a ještě jedna kamarádka že ted co je malej tak je snámi víc v kontaktu , a že mi veme malího ven ,

rehr
23. bře 2015

@elbundova No, s malou chodím ven za každého počasí - ať si pěkně zvyká 🙂 Navíc co pořád doma ... úklid, žehlení, vaření ... se dá udělat večer, když malá zalehne do postele nebo přes den, když spí ... no a ve volných chvílích se snažím pilovat angličtinu 🙂

elbundova
26. bře 2015

@efea1986 Ahojky tak to ti tedy nezávidím toto škoda že jsme tak od sebe daleko 🙂,aspoň něco co ale lepší když by sis s někým povídala a chodila ven na procházky co 🙂

elbundova
26. bře 2015

@rehr Ahojky taky tak chodím ven za každého počasí krom když tedy prší tak nejdeme 🙂 .Přesně tak co pořád doma uklidit,vyžehlit atd můžu večer nebo odpoledne co malej spinká 🙂 Až tak jo to já si dělám mé koníčky tedy jek kdy se mi chce 🙂

rehr
26. bře 2015

@elbundova Tak angličtinu po mně budou chtít, až se budu chtít vrátit do práce, takže bych to nerada zapomněla. Naštěstí jsem v létě měla spásný nápad - přihlásit se na kurz - je to jen na hodinu na půl, ale aspoň vypadnu z domova a přijdu mezi jiné lidi! 🙂 Sama bych se k učení nedokopala - znám se! Takhle se musím učit, udělat úkoly a tak 🙂
Koníčky - to je trochu horší ... Na to je potřeba příliš volného času v mém případě, takže šití šlo trochu k ledu, ale když přijde "zakázka", musí se malé věnovat tatínek ... Dalším koníčkem, tedy spíš koněm, bylo cestování - tak to je u ledu totálně :(
No a čemu se věnuješ?

elbundova
26. bře 2015

@rehr Já vyšívám střední obrazy s křížkovým stehem,pletu a háčkuji 🙂 atd 🙂

elbundova
26. bře 2015

@signal029 Ahojky jak se máš a copak děláš ???

pampkyn
26. bře 2015

Ahojte 🙂

rehr
26. bře 2015

@elbundova Jo, tak to jsi šikovná!

efea1986
27. bře 2015

@elbundova Ahoj, jj přesně tak bylo by to lepší mno , ale bohužel no , jj to škoda že sme daleko od sebe , bylo by fajn mt někoho poblíž

livina7
28. bře 2015

Ahoj, aj ja by som chcela sa pridat. 🙂

seila88
29. bře 2015

Zdravím vas, mohla bych sek vám přidat? 🙂 🙂

elbundova
30. bře 2015

@rehr Ahojky tak to moc děkuji 🙂

elbundova
30. bře 2015

@pampkyn Ahojky

elbundova
30. bře 2015

@efea1986 to tedy je škoda opravdu že nejsme blíž

elbundova
30. bře 2015

@livina7 Ahojky můžeš se přidat budeme rádi 🙂

elbundova
30. bře 2015

@seila88 Ahojky taky se můžeš přidat 🙂

seila88
30. bře 2015

Ahojky holky, tak abych trošku navázala reč, jsem z jihu cech, mám jedno děcko.... 🙂 A bohužel mi chybí kamarádky se kterým a bych mohla pokecat... Moje kamarádky se mi odstehovali a já tady zůstala sama....

rehr
31. bře 2015

@elbundova Ahoj! Tak není za co🙂

livina7
1. dub 2015

Ahoj, velmi pěkně děkuji.

efea1986
1. dub 2015

Ahojky maminky,copak je nového u ás a copak plánujete přes víkend???

rehr
1. dub 2015

@efea1986 Ahojte! V pátek jdu s kámoškou do baru - hurá, konečně ... Děcko má i druhého rodiče, ne? :D

seila88
1. dub 2015

@efea1986 já budu dál léčit chřipku celé rodiny😀

efea1986
1. dub 2015

@rehr jéé tak to závidím 🙂,To je pravda že děcko má i druhého rodiče, ale mi jsme ještě malinký , a občas tatínek nezvládá

efea1986
1. dub 2015

@seila88 jejda tak to nezávidím, mě to už pomalu přechází, sice né chřipajzna ale rýma a trošku mě bolelo v krku , kor když krmím malího , tak mě občas bolí , ,jinak já ani nevím co budu děla , moc hezky nemá být,

seila88
1. dub 2015

@efea1986 no, má byt pěkně škaredý počasí, u nás dneska napadl sníh, sice pak roztál ale zima je hrozná... Hrozné ledový vzduch.... Docela jsem i rada ze nemuzeme ven, ani psa bych do takového počasí nevyhnala 😔 😀

efea1986
2. dub 2015

@seila88 hmm tak to je pěkný teda,Napadlo že bych vytáhla mužskýho a jeli někam se podívat, tak to asi nikam nepůjdem a budem doma

aknivi
4. dub 2015

To máte pravdu,taková zima nebyla ani na v prosinci... My zvažujem bazén,saunu a kino.typicky velikonoční program.... :-/

efea1986
4. dub 2015

tak dneska bylo krásně tak jsme už vyrazili zase ven , tak snad už to bude jen a jen lepší

rehr
5. dub 2015

@efea1986 Malinký znamená kolik měsíců?