• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám online kamarádku na pokec :)

10. února 2017 
Ahoj @elbundova jsem v praci :slight_smile: mam už 6 noční 12.
a jak se maš ty?
21. črc 2015 v 01:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda. ráda se přidám :slight_smile:
21. črc 2015 ve 03:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova Ahoj, my máme za sebou 3 měsíční kontrolu (5,02kg a 54,5cm :grinning: :grinning: ) a první očkování. Co ty? Už máte jméno?
21. črc 2015 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista tak to jo a jak bylo v práci :slight_smile: ja se mám dobře včera to šlo a dneska to taky snad půjde s tim počasí :slight_smile: jinak ty vedra mne skoro přizabijí ale jde to :slight_smile: . No včera jsem začala 19+0tt a už mám párkrát vlnobití dračice se trochu hýbe ale opravdu jenom málo :slight_smile: a příští týden ve středu 29.7. konecne kontrola+sono (velký utz) tak se moc už tesim jak ta naše dablice bude velka :slight_smile:
21. črc 2015 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj Vítej mezi námi :slight_smile:
21. črc 2015 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucak3000 Ahojik se synkem jsme byly minuly čtvrtek na očkování na spalnicky tak to dopadlo dobře :slight_smile:,jméno pro dablici ještě nemáme vybrány :slight_smile: a včera jsem začala 19+0tt a k tomu jsem měla slabé vlnobití tak se dablice trochu asi hybala :slight_smile:
21. črc 2015 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova dík za přivítání.. koukám že je to tu samá těhule :slight_smile:)
já už teda žádné další dítko neplánuju - stačí mi 2x to co mám doma :grinning:
21. črc 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj neni za co děkovat :slight_smile: to ano je to tu sama tehule :slight_smile: ty už máš taky dvě nebo jenom jedno dítko :slight_smile:
21. črc 2015 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj to já jsem si donedávna říkala taky,že nám stačí moje dvě a manželovy další dvě,vše už dospělé.Ale osud tomu chtěl jinak a přichystal pro nás ještě chlapečka :slight_smile:
21. črc 2015 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova
@hanik73
mám dvě děti - a další fakt ne... dvakrát jsem rodila císařem, jedou v čr jednou tady - a dík... stačilo :unamused: další těhotenství bych nedala - bude mi :grinning:
21. črc 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj tak to chápu a věřím ti :slight_smile: taky dvě a stačí třetí už by bylo moc na mne i na manžela :grinning: to já jsem rodila normálně a v pohodě takže super :slight_smile:
21. črc 2015 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj Tak to jo,já jsem měla jeden porod normál,druhý koncem pánevním,ale bez problémů taky.A pokud se náš malý brzy neotočí,tak budu rodit podruhé kp.
21. črc 2015 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova nooo, u nás by to bylo hlavně i moc na velikost obytné plochy :grinning: :grinning: už ted řeším, že se nastěhujeme do obýváku - a přenecháme ložnici jako druhý pokojík...protože jsou od sebe 5,5 roku, každý má jiné potřeby... sladit to dohromady, zvlášt ted o prádzninách je MAKAČKA :grinning: :grinning: :grinning:
@hanik73 tak to nezávidím, rodit kp bych fakt nechtěla... já jsem rodila císařem u dcery - okamžitý akutní porod ve 34tt a syn - to byla jasnačka - měl přes 4500g :slight_smile: to by mě asi ani jinak rodit nenechali :sunglasses: Hlavně teda držím palce - ale máš ještě dost času - tak se určo ještě otočí!!!
21. črc 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, můžu se přidat? Mám dvě děti, kluka skoro tříletého a holčičku 7 týdnů. Hledám občasné odreagování
21. črc 2015 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aj ja by som sa rada pridala.. :slight_smile:
21. črc 2015 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova
Tak toti přeji snad bude špunt v pořadku.
Jo v praci bylo dobře konečně se i v noci trochu ochladilo tet si uživam volna :slight_smile: .
A už víš co to bude nebo jeto ještě moc brzo?
21. črc 2015 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj díky,zítra jdu na kontrolu,tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
21. črc 2015 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjustyna můžeš se přidat budeme rádi :slight_smile:
21. črc 2015 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alicam taky můžeš :slight_smile:
21. črc 2015 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista taky doufám že bude v pořádku :slight_smile: to jo c noci se ochladilo a bylo dobře ale zase dneska celý den bylo vedro jak blázen :slight_smile: jak dlouho budeš mít volno :slight_smile:. No takhle už víme co to je a to už od 3 měsíce a čekáme holčičku :slight_smile: tak snad to bude na 100% holčička :slight_smile: uvidíme příští týden na kontrole a utz :slight_smile:
21. črc 2015 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak zvládáte to horko? Já jsem chtěla vzít malého a jít na koupák, jenže malá (7 týdnů) je z toho horka už tak špatná, že kojím na žízeň snad každou hodinu a špatně spinká, tak ji nechci nechávat babičce na hlídání. Tak jen tiše závidím maželovi a mlému, že můžou aspoň do vody :slight_smile:
22. črc 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjustyna Vedra jsou fakt hrozný, my chodíme ven brzo ráno a pak to přežíváme doma. Malá v těch vedrech hodně spí. Ale taky bych ráda zašla k vodě, ale s malým mimčem to ještě nejde no :frowning2:
22. črc 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucak3000 Já je ven ráno nedostanu tak chodíme večer. Ráno totiž malá vstává v 5:30 a než vstane kluk, tak zase spí a tak je nějak nesladím :slight_smile:. Jsem zvědavá, jak budu malého vodit od září do školky, to bude adrenalin :slight_smile:
22. črc 2015 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova
Ahoj a už viš jaké jmeno budeš davat? My jsmesi to už tozhodly když jsem byla poprvé těhotná unas zvítězily jmena antonin a marie.
Volno mam pouze do dneška zitra už jdu do prace. :slight_smile:
23. črc 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista Ahojky ještě nevím včera jsem se o tom s manželem bavila a ty jména se mu moc nezamlouvaj tak nevím jake vybereme ještě se dneska na to kouknem az manžel přijede z melouchu :slight_smile:. Tak to jo, a kde pak pracuješ :slight_smile:.
23. črc 2015 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, jak se dneska mate a copak jste dělaly celý den :slight_smile:.
24. črc 2015 ve 23:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova
Ja pracuji v ostravě jako stražná.
Neboj určitě se zhodnete na jmenu. My jsme v tomhle taky měli problem ale vyloučili jsme jmena ktera nechcem nebo se nam nelibi a ze zbytku jsne udělali vylučovací metodu :slight_smile:
25. črc 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně se trošku ochladilo, aspoň na chvíli se očistil vzduch
25. črc 2015 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista tak to jo :slight_smile: a baví te ta práce :slight_smile:. Snad ano no uvidíme :slight_smile: snad se na to dneska s manželem koukneme :slight_smile:
25. črc 2015 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucak3000 ahojik u nás se taky pěkně ochladilo a je krasne venku :slight_smile: aspoň se procistil vzduch venku :slight_smile:
25. črc 2015 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek