• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám online kamarádku na pokec :)

28. června 2016 
tak u nás se neochladilo - stále stejné počasí - ve stínu 38, na slunci nevim...radši nevědět :wink:
26. črc 2015 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova jojo bavi no nic jinyho dělat nenužu rada bych dělala cukrařinu ale tu už dělat nesmim
26. črc 2015 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova jojo a dneska je zase slunečno tak je to fajn. Jinak hlásím, že konečně naše malá vyrostla z velikosti 50 :grinning: :grinning: vydržela jí 3 měsíce :grinning: :grinning:
26. črc 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucak3000 ty jooo já chci taky tak malý miminko :slight_smile: syn měl hned po narození 68 :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2015 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amj :grinning: :grinning: tak to byl obřík :grinning: Naše má teď ve 3m 54,5 cm a 5,02kg
26. črc 2015 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucak3000 nooo tak to se mi tak narodil noooo :slight_smile:) měl přes 4kg a 56/62 mu byla jen v porodnici - než začal ,,žrát,,
26. črc 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj malá měla 48 cm a 2,86 kg při narození a z porodnice jsme šly s 2,55...a i v té vel.50 se ztrácela :grinning: A ted je jak velký?
26. črc 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucak3000 v srpnu mu budou 3. Nosí 116 a má 20kg :grinning:
26. črc 2015 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj tý jo 20 kg..to si nedokážu vůbec představit..a ještě ho nosíš na rukou? :sweat_smile:
27. črc 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně, jsem tady :grinning:
27. črc 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucak3000 si se zbláznila ne :grinning: :grinning: :grinning: on může skoro nosit mě jakou má sílu :grinning: :grinning: jsem dneska nemohla otevřít vodu - tak on jooo v klidu a v pohodě. :grinning: :grinning: :grinning: koukni třeba na profilovku - ta je z konce června
27. črc 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jjustyna mne ty vedra taky moc nedávaj spíš mne skoro zabíjejí :slight_smile: radši se s Dávídkem držíme doma :slight_smile:
@lucak3000 abych řekla pravdu Davídek po obědě mi nechce chodit spinkat i když je unavený ale pak tedy usne ale večer to je otřes :frowning2: celý den je s těch hicu utahaný a unavený a večer když se má jít spinkat tak ožije a dělá hlouposti :slight_smile: a chodí tak o půlnoci spinkat takže taky mazec a večer nic neudělám co bych potřebovala :slight_smile:
27. črc 2015 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista jak to pročpak nesmíš dělat cukrařinu :frowning2:
27. črc 2015 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova mam astma a mam alergii na syrovou mouku
27. črc 2015 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista tak to je mi moc líto opravdu :frowning2: a jak to zvládáš když nemůžeš dělat to co by si chtěla
27. črc 2015 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova no už jsem se stim srovnala takže už to beru jako rutinu a kaorat peču doma na zakazku peču dorty
27. črc 2015 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj :grinning: :grinning: tak já nevím..3 letý děti se už nenosí? :grinning: ani na ramenou nebo tak? :grinning:
28. črc 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova nám malá přes den spí občas a nejaktivnější je v podvečer a dělá blbinky..a ted jak se naučila přetáčet ze zad na bříško tak je fakt super ji přebalovat nebo oblíkat.. :grinning: :grinning: ale musím říct, že už 3 dny spinká celou noc...9h v kuse
28. črc 2015 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucak3000 hele já ho neunesu už asi od vánoc :grinning: manžel jo - ten v poho - já tak max, že přijde a sedne si ke mě, ale abych ho někde tahala... to fakt neeee :grinning: :grinning: :grinning: on je vážně ,,trochu těžkej,, :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčata, jak se dneska mate a copak děláte :slight_smile:?
3. srp 2015 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova zdarec. já jsem si konečně sedla... za celý den. Synek je pěkně protivný s těmi stehy - furt by si to chtěl drbat... to je hrůůůůza
3. srp 2015 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Existuje ještě skupinka? Ráda bych se přidala a občas pokecala. Teď zrovna ležím v nemocnici a čeká mě operace.
3. srp 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irena1111 juuuj, tak přeju hodně zdravíčka!! a at jdeš brzy domů
3. srp 2015 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj děkuji, strašně se bojím, co se týká doktorů, jsem hroznej srab
3. srp 2015 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irena1111 neboooj! nejsi v tom sama - bojím se taky. Vždycky z toho mam vítr... kdybych mohla, beru všechny zákroky s plnou narkozou atd.. i zubaře bych tam přidala. To dáš!!! Jdeš na operaci ráno?
3. srp 2015 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj chudinka malinký,no jo no malým dětem se to těžko vysvětluje co :slight_smile:,to ja mám dneska klid tak musím něco doma udělat abych měla pak odpočinek večer i zítra :slight_smile: moc se mi do toho nechce v tomhle dusnu ale musím :slight_smile:
4. srp 2015 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova stav se u nás...rozhodla jsem se z nudy, když manžel není doma - dětem vymalovat v pokoji, vyměnit nábytek a vyházet vše s čím si nehrajou. Mám na to 3 týdny... tak snad to zvládnu :sunglasses: lážo plážo - žádný stres
4. srp 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amj u tebe se stavit a pomoct ti nebo jen na kávu a pokec :grinning: právě ja i poklizim po manželovi věci co nechava na zemi a boty co jsou ve verandě rozhazeny no des toto :slight_smile:
4. srp 2015 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova tak pomáhat mi nemusíš - jsem soběstačná :grinning: co umím si ráda udělám sama, např. když maluje můj manžel - odcházím, nervově bych to nevydržela, protože je uplně ,,levej,, :grinning: :grinning:
nooo ale boty, ty bys mi narovnat mohla - já to nesnášim a moje děti rovnají každou jinam - takže když je potom hledáš - výsledek po hledání je 2x horší než před uklidem :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2015 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amj až takhle jo :grinning: když muj manžel něco děla tak mu nadávám protoze manžel zase neví co je to odpočinek od rána do večera pracuje a k tomu ještě melouchy takže příklad ma 3 dny noční a po každé noční jde ba melouch celý den vrazi se a hned jde zase do prace na noc takže po noční nespí a k tomu má ještě vysoký tlak :frowning2: a s bylenim to jdeme oba bilit takhle si pomůžeme :slight_smile: ale ty boty a věci po nem uklízet tak to už se to ce mne vaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2015 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek