Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

amj
26. črc 2015

tak u nás se neochladilo - stále stejné počasí - ve stínu 38, na slunci nevim...radši nevědět 😉

hanysista
26. črc 2015

@elbundova jojo bavi no nic jinyho dělat nenužu rada bych dělala cukrařinu ale tu už dělat nesmim

lucak3000
26. črc 2015

@elbundova jojo a dneska je zase slunečno tak je to fajn. Jinak hlásím, že konečně naše malá vyrostla z velikosti 50 😀 😀 vydržela jí 3 měsíce 😀 😀

amj
26. črc 2015

@lucak3000 ty jooo já chci taky tak malý miminko 🙂 syn měl hned po narození 68 😀 😀 😀

lucak3000
26. črc 2015

@amj 😀 😀 tak to byl obřík 😀 Naše má teď ve 3m 54,5 cm a 5,02kg

amj
26. črc 2015

@lucak3000 nooo tak to se mi tak narodil noooo 🙂) měl přes 4kg a 56/62 mu byla jen v porodnici - než začal ,,žrát,,

lucak3000
26. črc 2015

@amj malá měla 48 cm a 2,86 kg při narození a z porodnice jsme šly s 2,55...a i v té vel.50 se ztrácela 😀 A ted je jak velký?

amj
26. črc 2015

@lucak3000 v srpnu mu budou 3. Nosí 116 a má 20kg 😀

lucak3000
27. črc 2015

@amj tý jo 20 kg..to si nedokážu vůbec představit..a ještě ho nosíš na rukou? 😅

veruska92
27. črc 2015

Klidně, jsem tady 😀

amj
27. črc 2015

@lucak3000 si se zbláznila ne 😀 😀 😀 on může skoro nosit mě jakou má sílu 😀 😀 jsem dneska nemohla otevřít vodu - tak on jooo v klidu a v pohodě. 😀 😀 😀 koukni třeba na profilovku - ta je z konce června

elbundova
27. črc 2015

@jjustyna mne ty vedra taky moc nedávaj spíš mne skoro zabíjejí 🙂 radši se s Dávídkem držíme doma 🙂
@lucak3000 abych řekla pravdu Davídek po obědě mi nechce chodit spinkat i když je unavený ale pak tedy usne ale večer to je otřes ☹ celý den je s těch hicu utahaný a unavený a večer když se má jít spinkat tak ožije a dělá hlouposti 🙂 a chodí tak o půlnoci spinkat takže taky mazec a večer nic neudělám co bych potřebovala 🙂

elbundova
27. črc 2015

@hanysista jak to pročpak nesmíš dělat cukrařinu ☹

hanysista
27. črc 2015

@elbundova mam astma a mam alergii na syrovou mouku

elbundova
27. črc 2015

@hanysista tak to je mi moc líto opravdu ☹ a jak to zvládáš když nemůžeš dělat to co by si chtěla

hanysista
27. črc 2015

@elbundova no už jsem se stim srovnala takže už to beru jako rutinu a kaorat peču doma na zakazku peču dorty

lucak3000
28. črc 2015

@amj 😀 😀 tak já nevím..3 letý děti se už nenosí? 😀 ani na ramenou nebo tak? 😀

lucak3000
28. črc 2015

@elbundova nám malá přes den spí občas a nejaktivnější je v podvečer a dělá blbinky..a ted jak se naučila přetáčet ze zad na bříško tak je fakt super ji přebalovat nebo oblíkat.. 😀 😀 ale musím říct, že už 3 dny spinká celou noc...9h v kuse

amj
28. črc 2015

@lucak3000 hele já ho neunesu už asi od vánoc 😀 manžel jo - ten v poho - já tak max, že přijde a sedne si ke mě, ale abych ho někde tahala... to fakt neeee 😀 😀 😀 on je vážně ,,trochu těžkej,, 😀 😀 😀

elbundova
3. srp 2015

Ahojky děvčata, jak se dneska mate a copak děláte 🙂?

amj
3. srp 2015

@elbundova zdarec. já jsem si konečně sedla... za celý den. Synek je pěkně protivný s těmi stehy - furt by si to chtěl drbat... to je hrůůůůza

irena1111
3. srp 2015

Existuje ještě skupinka? Ráda bych se přidala a občas pokecala. Teď zrovna ležím v nemocnici a čeká mě operace.

amj
3. srp 2015

@irena1111 juuuj, tak přeju hodně zdravíčka!! a at jdeš brzy domů

irena1111
3. srp 2015

@amj děkuji, strašně se bojím, co se týká doktorů, jsem hroznej srab

amj
3. srp 2015

@irena1111 neboooj! nejsi v tom sama - bojím se taky. Vždycky z toho mam vítr... kdybych mohla, beru všechny zákroky s plnou narkozou atd.. i zubaře bych tam přidala. To dáš!!! Jdeš na operaci ráno?

elbundova
4. srp 2015

@amj chudinka malinký,no jo no malým dětem se to těžko vysvětluje co 🙂,to ja mám dneska klid tak musím něco doma udělat abych měla pak odpočinek večer i zítra 🙂 moc se mi do toho nechce v tomhle dusnu ale musím 🙂

amj
4. srp 2015

@elbundova stav se u nás...rozhodla jsem se z nudy, když manžel není doma - dětem vymalovat v pokoji, vyměnit nábytek a vyházet vše s čím si nehrajou. Mám na to 3 týdny... tak snad to zvládnu 😎 lážo plážo - žádný stres

elbundova
4. srp 2015

@amj u tebe se stavit a pomoct ti nebo jen na kávu a pokec 😀 právě ja i poklizim po manželovi věci co nechava na zemi a boty co jsou ve verandě rozhazeny no des toto 🙂

amj
4. srp 2015

@elbundova tak pomáhat mi nemusíš - jsem soběstačná 😀 co umím si ráda udělám sama, např. když maluje můj manžel - odcházím, nervově bych to nevydržela, protože je uplně ,,levej,, 😀 😀
nooo ale boty, ty bys mi narovnat mohla - já to nesnášim a moje děti rovnají každou jinam - takže když je potom hledáš - výsledek po hledání je 2x horší než před uklidem 😀 😀 😀

elbundova
4. srp 2015

@amj až takhle jo 😀 když muj manžel něco děla tak mu nadávám protoze manžel zase neví co je to odpočinek od rána do večera pracuje a k tomu ještě melouchy takže příklad ma 3 dny noční a po každé noční jde ba melouch celý den vrazi se a hned jde zase do prace na noc takže po noční nespí a k tomu má ještě vysoký tlak ☹ a s bylenim to jdeme oba bilit takhle si pomůžeme 🙂 ale ty boty a věci po nem uklízet tak to už se to ce mne vaří 😀 😀 😀 😀