• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám online kamarádku na pokec :)

10. února 2017 
Taky prosim o pridani do skupinky, dekuji:slight_smile:
4. srp 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova no jooo, ne každému je dána šikovnost...můj manžel pracovitý ano, ale výsledek .... takže si to radši udělám sama. :grinning: :grinning:
4. srp 2015 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj tak už to mám za sebou. Byla jsem dopoledne. Teď jen hledám pohodlnou polohu. Břicho je celkem OK ale z toho ležení mě bolí záda
4. srp 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irena1111 no a dobrý? s čím jsi byla? jestli to není tajné? Obávám se, že najít vhodnou polohu na nemocniční posteli - to se rovná téměř zázraku :wink:
4. srp 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj tak to jo :slight_smile: dneska mne trochu manžel naštval a zase mne dodalo to že jsem zase viděla rozhazeny boty když jsem přišla domu no prostě desny :frowning2:
4. srp 2015 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova mě štvou jen děti - jsem vystěhovala pokoj, a že budu teda malovat - a oni někam založili klíče od sklepa... tak zítra místo malování budu stěhovat vše zpět - a hledat klíče. Předpokládám že jedno z nich bylo aktivní a v tom sestěhovávání z jedné místnosti do druhé klíče někam položilo .... a já je zarovnala něčím jiným :rolling_eyes:
4. srp 2015 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj aspoň si odpočines :slight_smile: kdepak bydlíš :slight_smile:
4. srp 2015 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj byla jsem se žlučníkem. Od druhého těhotenství zlobil tak jsme naplánovali termín ale dostala jsem zase koliku tak se to uspíšilo. S tou polohou je to fakt hrůza. Jak mě tlačí zbytky plynu z laparoskopie tak je mi nejlíp v sedě
4. srp 2015 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova v Madridu :slight_smile:
4. srp 2015 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irena1111 ani nemluv... Žlučník to je hnus! Tak hlavne ted uz ti bude jen lip!!! Jak dlouho tam zůstanes ?
4. srp 2015 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj no prej půjdu zítra asi domů
5. srp 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irena1111 jako dnes? No tak juchuuuu
6. srp 2015 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj až takhle daleko :slight_smile:
6. srp 2015 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elbundova jak daleko? 3 hodky letadlem :slight_smile: to je hned ;))
6. srp 2015 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolkola mohu taky poprosit o přidání?
7. srp 2015 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj tak to jo letadlem to jde ale autem by to šlo na dvě věci asi :grinning: a co jake tam mate počasí a jak se tu tmve Španělsku v Madridu bydli a jak jsi tam dlouho :slight_smile: ?
7. srp 2015 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova já jezdím většinou autem - poměr cena / doba cesty mi přijde drastický.
Navíc po čr bez auta - taky pecka - si vždycky půjčuju z půjčovny když letím. Tak mi ekonomicky stále vychází líp to odřídit - jezdím to tak za 25-28 hodin - podle toho jak to je zacpaný... a to i ve Francii nebo v německu hodím delší pauzu na spaní :grinning:
je tu vedro...takové jak máte u Vás...ale tady už od začátku června - stále stejné... ve dne v noci... klimoška mi jede na plno - to bude pecka vyučtování :unamused:
jsem tu...hele nevím...5 let? plus mínus
7. srp 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska nás malý brouček má narozeniny a už 2 roky toto tedy uteklo :frowning2: :slight_smile: před nedávnem 8.8.2013 ve 3:44 hodin se nám narodil a dneska už jsou mu 2 roky to ten čas tedy moc leti :frowning2: :slight_smile:. Snad si to pořádne uzije oslavu, dorty a dárečky no uvidíme :grinning:.
8. srp 2015 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska po 3 v bazénu a Davídek se pořádne také vyřadil v bazénu s námi a jak jsme byly v bazénu a hráli si tedy ja,Davídek a babička (moje mamka) tak mne ta naše dablice pořádne 2x kopla :slight_smile: asi se ji něco nelíbilo nebo co :grinning:. Takže už to taky začíná ty kopance už se moc tesim :slight_smile:.
8. srp 2015 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova tak tož všechno nejlepčí :grinning:
8. srp 2015 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvl - to jinak napsat nejde... ta moje tchýně - lépší jsem ,,obdržet,, nemohla :unamused: prý že jsem absolutně neschopná, když se neumím postarat o dítě - ani v noci!!! a teď je kvůli mě poznamenanej malej na celej život, protože bude mít šlinc ve tváři... fakt podpora rodiny :zipper_mouth:
8. srp 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj děkujeme :slight_smile: :grinning:
8. srp 2015 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amj z toho si nic nedělej taky jsem to už párkrát slyšela od me mamky a babičky když si Davídek něco udělal že ho mám víc hlídat :slight_smile: ale prostě když se snažís víc hlídat tak se pokaždé něco stane :frowning2: :slight_smile: a pak se to stalo i me mamce že Davídka hlídala a spadl ji na zem na hlavičku když se učil chodit takže byl klid :slight_smile: tak si z toho nic nedělej a bud v klidu. Chápu te že si naštvana na to ale přejde to uvidíš :slight_smile:. Hlavně se drž ano :slight_smile:.
8. srp 2015 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova nebooooj. mě hned tak nenaštvou :sunglasses: každej je po bitvě generál :grinning:
8. srp 2015 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amj tak to jo..... :sunglasses: a co jinak si dneska dělala :grinning:
8. srp 2015 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova uklízela bordel v dětským pokoji - vyhazovala a třídila hračky - by člověk neřekl, kolik toho ty děti maj :grinning: :grinning: :grinning:
a ty?
8. srp 2015 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amj dneska jsem nic nedělala takový malí relax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ráno dopoledne jsme byly pro dort s manželem a dneska jsme oslavovali narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, synek Davídek dneska měl narozeniny a už oslavil 2 roky takže rodinná sešlost a malá oslava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2015 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky už jsem tady dlouho nebyla... Nebyl nějak vůbec čas.. Jak pak se máte?? Jak uzivate tyhle horká? Já už se normálně tesim až nápadně sníh:grinning:
14. srp 2015 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mohu se taky přidat? :slight_smile:
1. lis 2015 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka666 hoj to tu nějak utichlo ...
1. lis 2015 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek