Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

elbundova
13. led 2016

@diablack moc děkujeme 🙂

elbundova
13. led 2016

@amj u vás pořád prsi tak to se ti nedivim ☹.... u nás je porad prijatelne 🙂...kazdy den chodíme ven se Sabinkou i s Davidkem 🙂... moc děkujeme 🙂....to tedy ano krásný vánoční dárek k vánocům 🙂

amj
13. led 2016

@elbundova no hele prší a prší... dcera dostane k narozeninám kolo - tak ani nevim, jeslti ho užije... páč prší a prší. To tu nepamatuju...takhle dlouho. Jako den, dva - ale 14dní 😖

diablack
13. led 2016

Tady trochu leží sníh a sem tam se snaží i sluníčko 🙂

elbundova
13. led 2016

@nonacek moc děkujeme 🙂 to tedy ano krasne datum 🙂...

elbundova
13. led 2016

@amj tak to jo, to se ti nedivim u nás prosvicuje slunicko 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova Moooc gratuluji a preji, aby krasne papala, rostla a hlavne hodne spinkala 🙂

lujdicka
13. led 2016

Zdravim vsechny, my jsme se pred chvili vratily z ockovani a zacalo lejt, takze jsme to tak tak stihly 🙂

masarikovadana
13. led 2016

ahoj . Já bych byla ráda 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka ahojky ted u nás taky prsi snad přestane pršet dneska musím jít ven abych to stihla udělat 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka tedy myslím práci abych stihla udělat 🙂

elbundova
13. led 2016

@masarikovadana a co jsi ráda 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova My jsme byly venku rano prave a jsem rada, ze aspon chvilku, protoze to vypada, ze prset neprestane. No, tak varim hovezi vyvarek, abychom se zahraly teplym do zaludku 🙂 A jak zvladas dve deticky?

elbundova
13. led 2016

@lujdicka tak spinká přes den i kouká a přes noc spinka krasne na krmení se budí jednou za noc takže super 🙂,a papa krasne tedy nepapa ale vylozene zere jak navázána 🙂 😀 a za to jsem moc ráda 🙂 moc děkujeme 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova No tak to je skvelyy, co vic si prat 🙂 Tak at ji to hlavne vydrzi 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka tak to jo, to ja musím dneska roznyst Kaufland tak snad nezmoknu 🙂 v pohodě 🙂 Sabinka spinká a Davídek si hraje a ja mužů dělat svoji práci a někdy Davídek spinká i u babičky a ja jsem se Sabinkou doma takže jo jde to...ale proste to musím zvládnout sama 🙂 Davídek mi taky pomáhá takže super 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka tak to doufám že to vydrží na hodně dlouho protože Davídek ještě je na UM a další balení UM od začátku to by bylo desny do penez ☹ tak jsem ráda že kojím a snad na dlouho 🙂

lujdicka
13. led 2016

@elbundova A kolik je Davidkovi? A jak zvladas roznaset letaky? Delala jsem to kdysi, kdyz jsem jeste studovala a byl to zahul. To jezdis s kocarkem? Uvazuju o nejake brigade, tak proto se tak hloupe ptam 🙂

masarikovadana
13. led 2016

@elbundova asi jsem to nedopsala :D Ráda bych si popovídala. Mám malého syna a jsem v rozvodovém řízení, manžel měl 2 roky milenku, nebo má pořád. Snažili jsme se o mimíska, vzaly se a on mi zahýbal.

elbundova
13. led 2016

@lujdicka Davidkovi je 2,5 roku 🙂. A zvládám to dobře roznaseni Kauflandu 🙂. Jjjj jezdím s kočárkem mám to jako procházku takže super 🙂.... v pohodě 🙂

lujdicka
13. led 2016

@masarikovadana Omlouvam se, ze reaguju, ale to je sileny ☹ ☹ ☹ Kolik je synkovi?

lujdicka
13. led 2016

@elbundova Tak to ses fakt dobra. A to ty letaky nosis nekde v batohu? Ja vim, ze jsem jezdia autem, protoze toho bylo hrozne moc...

masarikovadana
13. led 2016

@lujdicka nevadí, budu ráda když to budu mít s kým řešit :( malý má 3 měsíce . Je moje všechno. Díky tomu parchantovi - manželovi nemlžu chlapa ani vidět :( Holky zažila jste některá něco stejného? Ted o vánocích s ní k nám přišel překonávala jsem se kvůli malému . A ona jakoby nic usmívala se. Je mu 31 ,byly jsme spolu od 18, je voják. a té jeho je 25 !!!!

elbundova
13. led 2016

@masarikovadana tak to je mi moc lito ☹ a jak jste byly spolu dlouho? A ted někoho máš nového ? A kolik je tvymu synkovi a kde bydlíš?

lujdicka
13. led 2016

@masarikovadana No to je neuveritelny, jak vas mohl opustit, kdyz mate takhle malinke miminko? To je neuveritelny, co jsou ti chlapi za hajzly :-/ A rekl ti duvod, proc si nasel milenku? Je mi to strasne lito ☹

elbundova
13. led 2016

@lujdicka ja mám jenom vesnici kde bydlíme s manželem a dětmi 🙂 a vozila jsem to nejdřív na karce v tašce,pak v kočárku a ted mi manžel dal k vánocům tašku na kolečka jak mají důchodci 🙂 😀 a je to lepší 🙂

masarikovadana
13. led 2016

@elbundova bydlím ve společném bytě,on odešel. Nemám nikoho :( nechci . Je to necelé 3 měsíce co jsem se to dozvěděla. Malému jsou 3 měsíce. A byli jsme spolu 13 let, od 18, mě i jemu je 31

lujdicka
13. led 2016

@elbundova Ahaaaa, tak to mas super, to je paradni 🙂 Tak to bych tady opravdu nemohla delat bez auta no. Tak nif 😀

elbundova
13. led 2016

@masarikovadana takhle male miminko a takhle te opustit a měl aspoň nějaké vysvětlení proc si našel milenku misto svoji milovane manželky....ni ja něco podobného a do ted se z toho nemůžu vymotat ☹

masarikovadana
13. led 2016

@lujdicka a @elbundova ono to ke konci porodu už začalo být divné. brali jsme se nedávno a málem se svadba rušila kvůli němu a tchýni. Před porodem nebyl doma že se necítí uvolněně a chodil po hospodách ,byl nepříjemný. Postupně co se dozvídám tak je s ní 2 roky. zachoval se jak srab nemuseli jsme se o malého snažit ani se tedy brát když věděl že má jinou . ted spolu nekomunikujeme napíše když chtějí malého. toho mu nedávám proto jsem přetrpěla ty vánoce.