Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

blanitta
23. led 2016

@cattus no to teda fakt.... když se tak ohlédnu zpět tak mi přijde že ve 20ti měl toho rozumu více než teď ve 30ti

cattus
23. led 2016

@amj na to se taky tesim. Az ho poprve pochova. I treb pro to ho chci u porodu. Sice dle dr neni duvod k nejakym vetsim obavam ale jsem po dvou operacich plotynek a teoreticky hrozi cisarsky rez a protoze mam epiduralni fibrozu tak nemuzu mit epidural. No a tak jsem mu vysvetlila zr bych rada aby tam byl se mnou, ze kdybyh musela na sal, kdo by pak toho naseho chlapecka poprve pochoval a privital na svete, kdyz ja budu v limbu a nepouzitelna.? Uznal ze to ma logiku.. takze to vypada ze na prvni dobu porodni se mnou bude a pak se uvidi..

cattus
23. led 2016

@blanitta jo to znam.. bejvalej se zfanfrnel do lega a v 34 si stavi jak malej a rozciluje se kdyz ho ta jeho taha nekam ven od nedodelany prace...

amj
23. led 2016

@cattus mám obě děti císařem - právě ze zdr. důvodu. Syna manželovi dali ihned po vážení a kontrole a byl s ním celou dobu na pokoji - než mě přivezli.
takže si celou dobu choval miminko a byl z toho ko. Místo fotek nahrával videa který jsou nepoužitelný, protože se mu klepou celý ruce 😀 😀 😀

blanitta
23. led 2016

@cattus aaaach kéž by v tom bylo to lego... je poslední dobou dosti nespolehlivý :( ale dost s ním, nechci si kazit den 🙂

cattus
23. led 2016

@amj tak u me zatim dr predpoklada normalni porod. Panev mam pry sirokou dostatecne a pokud se nepodela neco jineho tak by to melo normalne klapnout, ale urcity procento rizika tam je, takze si nechavame otevrena vratka. Ja ji rekla, ze bych rada co nejprirozenejsi porod bez zbytecnych zasahu, ale pokud mi oduvodni proc je potreba udelat neco jinak, krome uspiseni porodu ze pospichaji, tak je necham delat cobuznaji za vhodne. Jediny spech uznam kdyz by zacaly nejake komplikace jinak ne...

blanitta
23. led 2016

@amj moje máma je taky na to expert :D jako na focení a nahrávání videa :D naše fotky ze svatby jsou jedna velká šmouha.... dala si režim snímání více fotek po sobě.... takže jak telefon dělal cvak cvak cvak tak máma to brala od jednoho konce místnosti k druhému jako by natáčela video....

amj
23. led 2016

@cattus tak syn měl přes 4kg - tak tam to bylo jasně daný od začátku císařem. A dceru jsem rodila brzo kvůli komplikacím - preeklamspie - tam ani nebyl čas něco vyvolávat. Ve 14,30 mi řekli že jdeme rodit, ve 14,45 jsem byla na sále připravená, 14.55 narozená dcera... takže to byly asi zřejmě velké fofry.

@blanitta tak snad nebyla jediná kdo fotil... jinak by nebyly žádné fotky. To by byla škoda. Já taky ze svatby nemám - fotila manželova kamarádka, která si potom řekla o strašně vysokou částku, a když jsem řekla, že ji to platit nebudu, protože se domluvili že to nafotí zdarma, tak přede mnou všechno vymazala. Mám asi 2 fotky co nafotil svědek...

cattus
23. led 2016

@amj ja jsem pred rokem fotila na babiccine oslave 80tych narozenin.. nebyla jsem jedina ale paradoxne jsem byla jedina ktera pak mamce poslala vyber toho nejlepsiho (z cca 160nafocenych fotek jsem ji jich poslala asi 50) a mamca je nechala nektere vytisknout a dala je babicce. A pritom ma babicka deti tri, vsichni se s ni fotili, ale nikdo ji zadnou spolecnou fotku nedal. Tak ma doma tu ode mne a kdyz jsem tam pak u ni byla tak mi moc dekovala ze jsem je mamce poslala, ze takhle ma pamatku a ma tam vsechny sve deti spolecne na fotce. A pak tam pry byl strejda na vanoce a divil se odkud ma fotky, ale nerekl ze by ji nejake taky vytiskl.. me to tak strasne mrzelo. A i kdyz mam ty fotky zazalohovane v pocitaci stejne jsem si je nechala v telefonu a cas od casu si jenprohlizim.

cattus
23. led 2016

@cattus ted jsem dala do blogu dve fotky z te oslavy a doufam ze jsem podedila geny po babicce.. v jejim veku bych takhle chtela taky vypadat...

cattus
23. led 2016

připadám si jak exot. Byla jsem nakoupit, a prodavačka v lahůdkách na mě, kdy už teda přijedu s kočárkem. Tak jsem jí s úsměvem odpověděla, že když bude všechno jak má být, že dřív jak za měsíc to nebude. Chvíli na mě koukala a pak povídá, že myslela, že už mám mimčo doma. No sakra.. já mám pupek, že se sotva valím, do schodů funím jak sentinel a ona si pod kabátem nevšimne.. no stává se.

cattus
23. led 2016

Holky, zdá se, že tu jste dobrá banda. Mámn takový menší problém.. s tchýní. Není zlá, ani vlezlá.. spíš naopak. Jenže, bydlí daleko od nás, cca 150km, a už několikrát nás k sobě zvala, ale vždycky zdůraznila, že není kde u ní spát, takže by to znamenalo přijet ráno a večer odjet. Přítel se s ní moc nestýká, vlastně od té doby co se odstěhovala z Prahy s ní přerušil téměř veškerý kontakt, omezil se jen na email občas telefon. Jak jsem z jeho vyprávění pochopila, neměl zrovna ideální dětství, mamce vyčital, že ho měla dost pozdě a v době, kdy ji potřeboval nejvíc, tak na něj neměla čas a tím se jejich vztah narušil.
No a teď k mému "problému". V létě jsem oznámila našim, že budou mít vnouče - jejich první vlastní vnouče. Rodiče jsou rozvedení, mají nové partnery a jejich partneři už vnoučata mají. I pro tchýni je to její první vnouče, ale vůbec mi to tak nepřijde. Naši jak můžou tak volají a píšou, ptají se, jak se máme, pomáhají jak můžou. Taťka je už v důchodu a protože šel do předčasnýho, tak ten důchod za moc nestojí, takže než spíš finančně mi pomáhá s různými drobnostmi - zrekonstruoval mi starou postýlku (celou ji ošmirgloval, znovu nalakoval, díly které chyběly sehnal nebo vyrobil), pomohl mi opravit věci v bytě. Mamka zase naopak m ipomohla nakoupit věci pro prcka, koupila mu kompletní výbavu do postýlky, pořád pro něj i pro mě shání různé věci a co je nejdůležitější, oba moji rodiče jsou kdykoliv ochotni přijet i těch 100km co to sem ke mně mají.
Přítelova maminka je už taky v důchodu, chápu, že peněz nazbyt nemá, ale trošku mě mrzí, že se nijak nezajímá o to, jestli máme pro prcka všechno, Jestli třeba nechceme něco sehnat. Minule když přijela na návštěvu, tak jen mezi řečí pronesla, že prý už máme kočárek, že je to dobře, ale víc nic ani ťuk. Když jsme se rozhodovali o jméně, tak se jen zeptala jestli už víme. Já řekla, že bych ráda, aby byl po tatínkovi František a její reakce byla, že je to blbost, protože se pak bude muset rozlišovat starej a mladej Franta, a že se jí to nelíbí, že by se měl jmenovat jinak. Tak jsme se nakonec shodli, že možná měla pravdu a nakonec jsme vybrali Jiřího. A její reakce? no to bude jak ten král Jiří z Poděbrad.. a přitom pro mě je sv. Jiří - drakobijce. A říkám, že budeme taková rodinka svatých - Sv. František, Sv. Magdalena, Sv. Jiří..
Bavili jsme se o tom s přítelem, že mě to mrzí, že nečekám extra drahý dary.. vždycky když přijela, tak přivezla čaj a nějakou bonbonieru - a přitom mě by mnohem větší radost udělalo, kdyby třeba přivezla chrastítko, nebo dudlajz (i když dudlík nechci), prostě cokoliv co bych pak mohla prckovi dát a říct, to máš od babičky, stejně tak jako cokoliv co veymu doma do ruky, tak vím od koho mám, a i třeba věci do porodnice jsem namíchala tak, aby měl od každého prarodiče i od tety a ode mně a tatínka něco.
Navíc tchýně očekává, že až prcek poporoste, že tam za ní budeme jezdit, a nějak nechce pochopit, že dva přestupy s kočárkem nejsou zrovna super.
Já vím, že to není nic, na čem by se svět hroutil nebo stál, ale tak nějak mě to vnitřně mrzí, že naši se můžou přetrhnout, a u ní ticho po pěšině.

jéééžiš, to jsem se zase rozjela.. nee nestěžuju si na ni, je hodná, příjemná.. jen mě to nějak mrzí

amj
23. led 2016

@cattus hele nic si z toho nedělej. Moje tchýně je totéž v bleděmodrým. Synovi jsou 3,5 - nedala ani ň - ani tuk ani korunu - nic. Ale furt že by chtěla dětí víc at má víc vnoučat.
Cokoliv udělám - viz poslední extempore s dortem na 3 roky - tak že jsem neschopná, že neumím udělat dítěti obyč dort a musim ho kupovat (měla jsem mimoně 3D pro prcka) toho fakt neudělám, tak šikovná nejsem. Pořád mě srovnává s dcerou - manželovou sestrou. Ta všechno umí, perfektní, super a já jsem absolutně nula. Od léta spolu nemluvíme, blokla jsem ji v telefonu a už mi nepíše ani na whatsap. Manžel mi to nevěřil že by maminka taková nebyla - do tý doby než jsem mu všechny zprávy ukázala.
Takže si z tchýně nic nedělej - tu si bohužel nevybereme... a závidím všem, který maj tchýni jako ,,použitelnou,,. Já bych ji třeba ani moje dítě nesvěřila, protože s ní prostě žádnej ,,vřelej,, vztah nemam - a ani po tom už po těch letech netoužím. Si na mě vždycky vzpomene, když manžel veze dárky atd. - celej rok nemá potřebu se mnou mluvit. Jooo a vloni mi k narozeninám poslala naušnice - pozor podrž se - nošenou bižuterii - už začernalou. Takže si vůbec nelam hlavu...

cattus
23. led 2016

@amj když mě na tom mrzí to, že ona je hodná, a že se synem nemá zrovna vřelý vztah .. to se stává. Ale vzhledem k tomu, že má ještě starší dceru, která vlastní děti nemá, je tohle pro ni zatím jediné vnouče. Čekala bych, že aspoň trochu víc projeví zájem. Neříkám, že něco MUSÍ pro něj mít, ale potěšilo by mě, kdyby přišla a přinesla fakt i to blbý chrastítko za 50,- .. když může dát stejný peníze za čaj a bonbonieru. Jako určitě bych ráda k ní někdy zajela, nebo až přijede, tak ji ráda uvidím, o tom žádná, jen mě ten přístup mrzí. U našich vidím jejich zájem o prcka i o přítele, i když ho vlastně pořád neznají, protože on prostě na tyhle rodinné záležitosti není, a já ho nenutím a naši to chápou. A teď když už je načase, aby se setkali, tak naši přijedou pokaždé když je v práci a jet za ním do práci přijde našim hloupé, takže tomu necháváme otevřený dveře...

cattus
26. led 2016

Dneska je den debil.. jo debil ke jeste slabe slovo.. na poradne jsem stravila hodinu a pul jen proto aby mi pak pani doktorka rekla ze jen poslechne srdicko a muzu jit dom
Pak se mi ozvou z leasingovky kvuli oprave auta ze svepomoci to nepujde ale ve spec opravne a abych toho nemela malo tak jsem zjistila ze ackoliv jsem v insolvenci tak mi u jedne spolecnosto prihlasene k dluhu narostl dluh za jeden a pulnroku o 300tis..
Mam chut si jit hodit masli.. a to vsechno ted kdy nevim dne ani hodiny takze domlouvat si nejaky schuzky je blbost protoze vsichni mi rikaji ze maji volny termin tak za 14dni a nejak je nezajima ze za 14 dni rodim a pak budu minimalne mesic odriznuta od nejakyho vyjednavani s ohledem na mimco..
"Velebnosti,jdu blejt..."

amj
26. led 2016

@cattus když se daří, tak se daří 🤐 vůbec se nenervuj, jen se tím vystresuješ a mimčo taky a stejně nic v tom stresu nevyřešíš
Insolvenci nevim jak to funguje - ale nemělo by se to už nijak navyšovat - ne? Nemají tam chybu?

cattus
26. led 2016

@amj to je prave to ze podle me by se nic navysovat nemelo a z 980tis je to pres 1,2mil.. navic po me skocili dva exetutori pro stejnou vec.. proste vsechno uplne na pytel.. snazim se byt v klidu jenze pri predstave ze za 14 dni rodim a pak se mesic nikam moc nedostanu protoze nebudu v sestinedeli s mimcem chtit jezdit mezi hodne a cizi lidi.. takze shanim informace poradce cokoliv co mi pomuze.. protoze jsem chtela jit do oddluzeni jenze s timhle bych musela vydelavat aspon 30tis cistyho aby mi to schvalili a to nemam a mit nebudu....

amj
26. led 2016

@cattus tak zkus nějakýho finančního poradce. v tomhle moc neporadím... 😖

cattus
26. led 2016

@amj no prave hledam jenze vsichni maji cas nejdriv za tyden nebo i pozdeji..

amj
26. led 2016

@cattus to je mazec. Zkusim se poptat

cattus
27. led 2016

Tak mam za sebou jednani s poradcem a zjistila jsem ze jsem uplne v .... kdyby to necemu pomohlo jdu skocit z mostu. Svou vlastni blbosti delam strasnou spoustu lidi nestastnych.. a jen pro to ze jsem tenkrat verila insolvencni spravkyni ze to co delame je ta nejlepsi cesta. Jenze ona to byla cesta do pekel. Az skonci konkurz tak mi dopocitaji zpetne vsechnyburoky a zacnou je po mne znovu vymahat bez ohledu na to ze uz nemam zadne kryti a na oddluzeni nedosahnu. To bych musela mit prijem aspon 25tis cisteho coz nemam a mit ani hned tak nebudu. Takze rok a pul jsem susila hubu a budu dal a navic se povezou i po moji sestre, ktera mi sla tenkrat rucit na hypoteku. Obe na matersky popr rodicovsky (ma termin v pulce dubna)..
Citim se jak ta nejvetsi prasivina na svete

amj
27. led 2016

@cattus a co ti teda poradili? jako co máš dělat?

cattus
27. led 2016

@amj bohuzel moc reseni neexistuje. Budu muset podat navrh na oddluzeni nejlepe ihned v navaznosti na skonceni konkurzu a zaroven i sestra, ktera ho v podstate muze podat hned. Jenze to znamena ze bude muset zaplatit 30% z cca 700tis se kterymi nemela nikdy nic spolecneho jen pro to, ze mi sla rucit. Samozrejme se muze prihlasit se svou pohledavkou k memu oddluzeni ale pokud by mi to schvalili tak ze zakona ji muzu vratit zase jen 30% protoze nesmim zadneho z veritelu zvyhodnovat. Popr bych musela vydelat takovej balik abych byla schopna ji to splacet nebo platit za ni. U me ta castka splaceni mela byt cca 5tis u ni 3,5tis.. i kdybych se povesila partnerovi na krk uplne a celou materskou i rodicovskou dala na splatky, je to sileny. 5let zivorit.. a pritom jen tenkrat stacioo aby mi IS spravne poradila a mohla jsem mit pulku za sebou.

amj
27. led 2016

@cattus todle je trapný... a nedá se teda obrátit někam, kdo zodpovídá za tu involvenční správkyni? Komu pak máš věřit, když si každej hrabe sám do kapsy

cattus
27. led 2016

@amj bohužel už je prý na všechno pozdě.. kdyby byla jednala hned od začátku férověji, tak před dvěma lety se s tím dalo ještě něco udělat, teď už si maximálně můžu stěžovat někde na hlavním nádraží...
a doufat, že se z toho někdy vyhrabu.. můžu doufat jen v to, že teď už mi pomůže ten správný člověk, abych se dluhů zbavila za relativně krátkou dobu, protože pokud ne, tak taky můžu splácet až do konce života a svému synovi odkázat jen kupičku dluhů..

davidvozak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elbundova
22. únor 2016

Ahojky děvčata,tak už jsem zase mezi vámi po 11 dnech...konecne doma ve svém pohodlí...a ted jenom odpočívat a mit klid a trochu se pomalu rozpohybovat...

cattus
22. únor 2016

@elbundova ahoj...

amj
23. únor 2016

@elbundova zdar zdar. Ja jsem v poklusu cely den, ani nevim ze jsi nekde byla 🙀

cattus
23. únor 2016

Se z toho pocasi zblaznim. Vcera skoro jarni den. Slunecno a teplo a tak vubec hezky. A v noci zacne prset a ted uz snezi. A to se dneska chystame na navstevu za tatinkem. No to bude zase cesta. Uplne to vidim, nakojime obleceme a ve chvili kdy budeme met vyrazit tak se bud probudi a bude chtit nakrmit znovu nebo polozi smrdutou minu do pliny. A tatinek na nas bude netrpelive cekat, stejne jako vcera. Kdy jsme ho nakonec museli vyslat samotneho a dorazili jsme pozdeji.
Kdybych aspon nemusela tahat kocarpo schodech z a do druheho patra. By to bylo tal fajn prsknout prdouse do kocaru a hned vyrazit.