Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

dubinka1
14. lis 2014

Ahojky mela jsem mimo internet,tak ze jsem se nemohla vubec prihlasit 🙂 .

nonacek
14. lis 2014

@elbundova ne nemam fb,tedy měla jse ale zrušila jsem ho někdo se my na něj přihlásil a rozesílal ruzne komentáře.......... tak sem to smazala,už dávno. Já si nestěžuji,ale jsem ženska a bez těch kafíčkovich srazu my je smutno....... kdo zná chape😩 Zda se my,to a nebo mne plně chápeš? Jak ty travis dny??

nonacek
14. lis 2014

@elbundova už jsem zkoušela i ruzne kroušky... kurzy zuby,ale samotne někam chodit mě zrovna ne oslovilo. 😩😩😩😩😩

elbundova
14. lis 2014

@nonacek Tak to jo,tak lepší fb zrušit co 🙂 ...... Abych pravdu řekla žádná ženská si nestěžuje 😀 vím co to je a jaké to je...... Úplně tě chápu protože taky bych chtěla s někým vypadnou na kávu do kavárny nebo si prostě sednout a pokecat si ale copak můžu když mám doma synka a bez něj nemůžu nikam jít 🙂 jo můžu bez něj někam jít ale moc se mi ho nechce opouštět a nechat ho u babičky 🙂 😀 Jak já trávím dny,jsem se synkem doma,chodím s nim ven na procházky, k babičce a taky někdy jedeme zas mojí kamarádkou ale málo kdy jinak jsem pořád doma a dělat každý den jedno a to samé je hrozné a už na palici 🙂

nonacek
15. lis 2014

@elbundova to te chápu cele dny je takový bjeh v kruhu .. a ty jsi od kať? Sakra dnes je sobota a Já zase sem doma sama. Už jsem tak zblbla , že jsem chtěla už dělat velký úklid na vanoce😃 no blbost..... a co ty kdy uklízís na vánoce?

elbundova
15. lis 2014

@nonacek Ahojky to tedy ano to máš pravdu..... Já jsem z Čáslavi tedy pocházím z Čáslavi ale jinak 5 let bydlíme s manželem na vesnici Kluky . To jsme 2 sami já mám manžela v práci a příjede domu až po 18:00 hodině takže nic moc a počasí tomu taky nepřidá dneska. Já uklízím na Vánoce jak se to naskytne posledního listopadu myju okna a pak pozvolna uklízím celý barák. A kdy ty uklízíš na Vánoce???

nonacek
15. lis 2014

@elbundova no jak se to vezme,Já vzdy začínala s úklidem koncem listopadu a někdy až v prosinci,ale nudou už bych začala klidném teď hned! Třeba by mne ta vánoční atmosféra povzvedla😉 ale aby mně spis nedodala další přísun smutku.😩 A ty tam taky nikoho nemáš jak dlouho tam bydlíš?

elbundova
15. lis 2014

@nonacek Já už bydlím na vesnici 5 let,jo mám ale málo tak max.jednu to je vše. Tak klidně začni s úklidem na Vánoce když se nudíš aspoň budeš mít dobrý veselý pocit 🙂 😀 To já začnu uklízet jak budu moc mít čas pro sebe a mamka bude hlídat synka protože s ním bych nic neudělala by se na ten úklid vrhnul se mnou a to by vylo víc na zemi roztahaný než bych chtěla 🙂 ........

nonacek
15. lis 2014

@elbundova no právne z dětmi toho moc neuděláš,to znám. Asi začnu s úklidem ......... ale mám strach abych to s temy přípravamy ne přehnala 😆 aby jsme se netopili v cukroví😄 Hm tak to je blbý za 5 let jen jedna kámoška........ i když co bych za ni Já dala.Nikdy jsem si nemyslela jak jsou v tomhle ženský hrozny...😆 teď už chápu proc spolu holky chodi i na záchod 😃😄😀

nonacek
15. lis 2014

@nonacek škoda,že nejsi poblíž 😩

nonacek
15. lis 2014

@nonacek 😃😃😃 už píšu asi ze zoufalství sama sobe 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

nonacek
15. lis 2014

@elbundova 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

nonacek
15. lis 2014

@elbundova nak jsem to premackla ... ,zpletla. ty zprávy byli pro tebe😉

elbundova
15. lis 2014

@nonacek Neboj pochopila jsem to 🙂 to se máš ty budeš píct cukroví,to já nevím jestli budu píct cukroví jestli mi to synek dovolí když tak pohlídá mamka a já budu píct ale jenom málo 😀 Jako jsou tu víc ženských ale jsou takové sivné jako by namyšlené a já se vnucovat od sebe nebudu ale hodně kamarádek mám z okolí 🙂...... Taky si říkám škoda že jsi daleko a ne poblíž 🙂

nonacek
15. lis 2014

@elbundova to jo no,mam pocit že by jsme si rozumnely😉 Já taky pict moc nebudu,protože mne to baví jen chvíli a pak bych s tim prastila😃 mne spíše baví výzdoba domova... a punč 😉

nonacek
15. lis 2014

@elbundova presne ... tady je také samozřejmne spousta vrstevnic,ale občas mám pocit jako když jsou z jine galaxie... a oni jsi samozřejmne mysli o mně to sami. Já jsem pro ne Pražačka... nafoukana. A to hlavně proto ze jezdím autem.. a zajdu si sem tam kadernikovi😀

elbundova
15. lis 2014

@nonacek Tak to jo,to bych byla moc ráda kdyby jsme si rozuměly a máš nějaké fotky ???? 🙂 To já když se pustím do pečení cukroví tak nevím kdy mám přestat a s perníčky taky mne to prostě baví píct 😀 ...... A to Oni nejezdí autem a nechodí si taky sem tak ke kadeřníkovi když potřebují nebo co. 😀

nonacek
15. lis 2014

@elbundova no autem s tech co jsem poznala jezdí jen jedna a to svatecne. A kadernikovi asi taky jen o svátcích. 😆 Nevím vadi jim asi hlavně to ze jsem ta Pražačka nafrnena.. už jsem i něco zaslechla... fotky zatím nemam protože mam nový tablet a este jsem si žádný nenahrála ale už se na tom bude pracovat👍to Já taky když se pustit do peceni tak nevím kdy přestat 😁 (ale jíst) že pak musím na dietu 😉

nonacek
15. lis 2014

@elbundova tak jdu do Hajan,tak dobrou noc a dík za sprijemneny večer 😉

elbundova
15. lis 2014

@nonacek Taky moc děkuji za příjemný večer a budeš tu zítra 🙂 tak jdi hajat a já musím ještě pracovat 😀

nonacek
17. lis 2014

@elbundova Čaulik 👋 tak kde jsi💛💟 Krásná Neznámá 😉 👀

elbundova
17. lis 2014

@nonacek Ahojík jsem tu 🙂

nonacek
17. lis 2014

@elbundova jak jse máš?

elbundova
17. lis 2014

@nonacek mám se dobře a jak se máš ty ???

nonacek
17. lis 2014

@elbundova ale jde to v rámci možností.... dnes jsem tu mela tchyni.Bože,ta má ale výdrž. Seděla tu asi 4h. Ona je fajn ale znáš to ?! Témata typu artróza zkolioza.... důchod,vláda parlament.......😩 Skratka nic pro mne😠

elbundova
17. lis 2014

@nonacek jjjjjjj to znám 🙂 prosím tě jak se jmenuješ aby jsme si nepsali pod přezdívkou

nonacek
17. lis 2014

@elbundova Jana a ty?

elbundova
17. lis 2014

Já se jmenuji Renata

nonacek
17. lis 2014

@elbundova moje ségra jse jmenuje Renáta 😉 Mě tak mrzí Renato,že jsi tak daleko... Zítra si mužem virtuálně dat kávu odpoledne 😉 Co budeže zítra dělat?

elbundova
17. lis 2014

@nonacek To mne mrzí taky že jsme daleko od sebe..... Zítra si dát společně kávu ???? 🙂 Co budu dělat zítra to nevím 🙂 Jo Jani máš ode mne zprávu tak si jí přečti ju.