Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

nonacek
17. lis 2014

@elbundova zítra tu budu taktéž 😀 Dobrou noc.

elbundova
18. lis 2014

@nonacek Ahojky kde pak tě mám ????

nonacek
18. lis 2014

@elbundova tady jsem .☺ Ahojky,tak copak delas? Já sedm doma a marně se přemlouvam k zehleni😩 Je hnusně a nikam nechci.

elbundova
18. lis 2014

@nonacek Tak to jo 🙂. Teď uklízím vyžehlené prádlo taky se mi nechce ale musím manžílek už mne tu bombarduje že vyžehlený prádlo už je dlouho v prádelním koši a neni uklizené 😀 To tedy je hnusně až moc ale už to lepší nebude máme listopad ☹

nonacek
18. lis 2014

@elbundova dnes jsem zkoušela tt a myslím,ze je negatyvni,ale jsem teprve 9 dni po ovu,tak este počkám. Nejhorší je asi sugesce je my furt na zvracení a přitom vím z diskuzí ze na příznaky je este brzy 😨

nonacek
18. lis 2014

@elbundova jen kdyby aspoň padal sníh to by bylo krasne , ale ani to ne. Bud rada ze te bombarduje co Já bych za to dala ten Můj se vrátí až pozitri.... a pak jede zase pryč😩

elbundova
18. lis 2014

@nonacek Jani chvilku ještě počkej pár dní a pak uvidíš,já ani nevím co to je být mi na zvracení v těhu 😀 tak že ti neporadím 🙂 ale taky jsem měla strach že to nepříjde že je moc brzo na to něco zkoumat ale pak se podařilo 🙂..... Jsem ráda že mne manžel bombarduje i beru to takže si nestěžuji 🙂 To máš ale blbí co no škoda že nejsme poblíž jinak by jsi mohla k nám přijít a pokecat si u kávy 😀 ☹

elbundova
18. lis 2014

@nonacek Jani budu končit snad tu budu večer když tak ti písnu ju zatím ahoj

nonacek
18. lis 2014

@elbundova ses tu Rený? Ja tu měla opět tchyni😈 proto jsem nebyla na síti😩

elbundova
18. lis 2014

@nonacek Ahoj Jani už jsem tu 🙂

nonacek
18. lis 2014

@elbundova Já také 😉

nonacek
18. lis 2014

@elbundova tak dnes zase stereotyp, zítra se asi vyprávím pro dárky 🎄 🎁 🎄

nonacek
18. lis 2014

@elbundova co ty už mas dárky 👀

addis
18. lis 2014

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat???

nonacek
18. lis 2014

@addis Budem radi

nonacek
18. lis 2014

@addis ty mas už dárky? Já nic nemam este 😩

addis
18. lis 2014

@nonacek Díky🙂... Nemám ještě nic, času dost🙂

elbundova
18. lis 2014

@addis Ahojky můžeš se přidat k nám budeme moc rády 🙂

nonacek
18. lis 2014

@addis
@elbundova
holky rok od roku nemůžu podchytit vánoční atmosféru .Tady v tescu už mají výzdobu od října a nějak my to ze všedního a mam pocit,ze jsou za námy. Snad me to popadne až vydám světýlka .

elbundova
18. lis 2014

@nonacek Jani já ještě dárky nemám já až příští měsíc budu nakupovat a jenom synkovi pro nás nic stačí nám že budeme mís sami sebe 😀

elbundova
18. lis 2014

@nonacek
@addis
Jani neboj podchytíš atmosféru až moc 😀 to já se toho nebojím a ani nemám stres na Vánoce prostě až mne to nakopne tak to vyndám a ozdobím barák jak budu moct 😀

nonacek
18. lis 2014

@addis
@elbundova
Čím obdaříte Vaše dráhy polovičky? Už víte? Deti si píši samy přání,ale přitel nic nechce aspoň to tvrdi 😉

nonacek
18. lis 2014

@elbundova to je fakt,,holky víte na co se těším ? Že vyrazím na vanocne vyzdobeny náměstí na nějaký ten adventní program a dam si punč nebo svarak... zaspyvane si koledy

elbundova
18. lis 2014

@nonacek Jani mi si s manzělem nic nedáme protože dáme jenom synkovi pod stromeček dárky my si to vynahradíme jindy s dárky 🙂 A to myslíš i svojí rodinu jako mamku,taťku,babičku a dědu 😀 ?????

nonacek
18. lis 2014

@elbundova bohužel to není vzhledem te dálce to není mozne 😩 k našim jedem až den po štědrým večeru. Ale budu nejšťastnější když Budem u stromečku jen deti a my s přítelem. a co ty jak plánuješ svátky?

elbundova
18. lis 2014

@nonacek jjjjjjjj tak to jo,to je o dost příjemný pocit vyrazit na vánoční vyzdobení a hlavně na rozvicení stromečku co 🙂 jjjjjjjjjjj koledy jsou moc hezké hlavně o vánocích 🙂

nonacek
18. lis 2014

@elbundova jdu se koupat tak zatím 💋

elbundova
18. lis 2014

@nonacek jak já plánuji svátky nijak neplánuji protože když si něco naplánuješ tak s toho sejde tak že to necháváme v náhodě 🙂 ale po štedrým dnu bych s manželem a synkem chtěla jet do Prahy na trhy se podívat jako obvykle tedy minulý rok jsme nebyly protože synkovy byly jenom 4 měsíce tak že z toho by měl prdek 🙂 ale snad tyhle vánoce do Prahy snad víjdou 🙂

elbundova
18. lis 2014

@addis A jak se těšíš a připravuješ na vánoce a svátky ty ????

addis
19. lis 2014

@elbundova
@nonacek
Já to zatím nějak neřeším🙂 Manžel chtěl pouze pyžamo, ponožky a trenýrky 😀 😀 tak to mám snadné - jinak vůbec nevím, co mu dám - a malý je ještě moc malý a nemá z toho rozum...
Co dáváte vy??