Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

nonacek
19. lis 2014

@addis čusík❤
Tak to máš dobrý,Můj přitel i když přání ne vyslovil ,tak i tak bude obdarován tím samým co ten tvůj 😉
Jinak kupují dětem hry do x-boxů nějake oblečení a knížky,ale ty knížky kupují jen abych měla Dobrý pocit s toho,že dostali také něco vzdělávacího..... 😀
A Já dostanu ,jako každý rok čistící prostředky ... noční košile ... a manžel ten my dá nějaký kuchyňský spotřebič.
Veselé vánoce 🎁 🎄
😀 😀

addis
19. lis 2014

@nonacek Jako knížky jsem mojemu kupovala na narozky aj na Vánoce, ale už na to kašlu, protože stejně nemá čas to číst...mohla bych mu koupit tablet, ten se mu rozbil, ale to bych musela brát noční směny někde v klubu abych na to měla 😀 😀 a když jsem se ho zeptala, co chce, tak mi řekl, že už všechno má🙂 tak pokud uvidím něco, co se mi bude pro něho líbit, tak to koupím.. 😉 jooo kdybych dostala čistící prostředky pod stromeček, tak bych ho hnala, ale jinak bych to uvítala 😀 😀 to se vždycky zejde🙂

elbundova
19. lis 2014

@addis Já se koukám jak manžel chodi se synkem tedy synek prohání tatku pobyte. A jinak nevím co budu dneska dělat to ještě něco vymyslím 😀

addis
19. lis 2014

@elbundova u nás je hezky, tak my povalíme ven🙂 tak vyžeň chlapy ven a dej si relax🙂

nonacek
19. lis 2014

@addis to Já taky,ale ty čistící prostředky dostávám od detí 😆

nonacek
19. lis 2014

@elbundova Ahojky Rený,koukám že už také brouzdáš po netu😉

elbundova
19. lis 2014

@addis u vás je hezky jo 🙂 u nás je zataženo a a je trochu zima 🙂 jo vyhnat manžela se synkem ven jo 🙂 tak to se mi ani nepovede 😀 manžel má pořád něco na práci 🙂 tak že když to na manžela zkusím a řeknu mu vezmi synka ven a jdi se s nim projít tak mi odpoví nemůžu mám hodně práce 😀 takže to ani nevíjde s tou procházkou 🙂 ale pak v poledne budu mít relax sama pro sebe a úklid trochu synek půjde spinkat po obědě tak budu mít chvilku klid 🙂

elbundova
19. lis 2014

@nonacek Ahoj Jani jjjjj taky brouzdám ale jenom chvilku za chvilku půjdu prič a pak tu zas budu v poledne dávám synka spinkat tak pak budu mít klid na Vás holky 😀

nonacek
19. lis 2014

@elbundova ok tak jo Já půjdu za chvilku vařit,budu tu také odpoledne .. zatím ❤

elbundova
19. lis 2014

@nonacek
@addis
ahoj už jsem tu je tu někdo holky ???? 🙂

addis
19. lis 2014

@elbundova já tu jsem tak na střídačku🙂

elbundova
19. lis 2014

@addis jjjjjj tak to jo no to já taky 🙂 a jak se jmenuješ a kde pak bydlíš ??? 🙂

nonacek
19. lis 2014

@elbundova jsem tu teď na chvilku,ale až udělám véču tak už tady budu❤

elbundova
19. lis 2014

@nonacek jjjjj tak to jo,až teď jsem přišla 🙂

elbundova
19. lis 2014

@nonacek
@addis
kdepak Vás mám ????? 🙂

elbundova
20. lis 2014

@nonacek
@addis
Ahojky holky kde pak Vás mám 😀 ?????

nonacek
20. lis 2014

@elbundova Ahojda,jsem tu😉 mam kluka nemocného,tak tu moc nejsem...😩

elbundova
20. lis 2014

@nonacek Ahojky Jani tak to je mi moc líto a copak chytil angínu nebo chřipku

nonacek
20. lis 2014

@elbundova ne Prosím tě chytil střevní křípku .... no hrůza zvrací má průjem.. A co ty jak jsi s mela ❤

elbundova
20. lis 2014

@nonacek tak to oj,já jsem se měla pracovně a včera mi přišel balíček z Avonu a zítra mi přijde balíček z Oriflame tak musím to rozdělit zákaznici 🙂

nonacek
20. lis 2014

@elbundova hm... to mas Dobrou práci ,kosmetiky 💄

elbundova
20. lis 2014

@nonacek jjjjj to mám tak kdyby si chtěla tak stačí říct ju 🙂

nonacek
20. lis 2014

@elbundova no 😀 teď potřebujeme hlavně nějaký Pytlíky na zvraceni😩 znám značku Oriflame , ale Já redě ji kosmetiky kupují osobně abych jsi to prohlédla zkousíla testerem odstín......... znáš to😉

elbundova
20. lis 2014

@nonacek jjjjjjjjj 🙂 a mám taky FM Group to je produkt od kosmetiky ,nápojů (čaje,kávy) po čistící prostředky tak jestli by si měla zájem ????? 🙂 stačí říci 😀

nonacek
20. lis 2014

@elbundova uvidím,možná něco na podporu tehu..... 😀 ale eště počkám ještě jestli dorází mrcha,snad nedorazí😉❤

elbundova
20. lis 2014

@nonacek jjjj ok 🙂

elbundova
21. lis 2014

@nonacek
@addis
Ahojik holky jak se dneska mate a copak děláte. Já dneska polehavam boli mne hlava a je mi zima i když se topí. Tak nevím jestli tu večer budu možná jo ale jenom na chvilku ☹ 😝

nonacek
21. lis 2014

@elbundova Ahojky.. to je hrůza teď je každý nemocný. Já se tedy držím eště zatím 😉 Jinak nic byla jsem na velkém nákupu a o víkendu pojedu směr Praha 😉

addis
21. lis 2014

@elbundova Holky a nemáte spíš nějakou soukromou skupinu?

nonacek
21. lis 2014

👀