• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám online kamarádku na pokec :)

10. února 2017 
Pokecá někdo?? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@signal029 Ahoj,tak třeba ja:wink::wink::wink::wink:
5. led 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj je tu nekdoooooooooo asi ne moc se nudim :confused:
13. led 2015 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@signal029 j odkukd jsi?? :dizzy_face:
13. led 2015 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zlin
19. led 2015 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky taky se rada pridam :slight_smile:
30. led 2015 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se tu máte ????
3. bře 2015 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata jak se tu všichni máte a copak děláte ????
7. bře 2015 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Ráda bych se přidala, protože jsem celé dny sama s malou a možností k pobavení je tak trochu málo ... Navíc žijeme na vesnici, kde sotva někoho potkám (krom rodinných příslušníků manžela) :slight_smile:
7. bře 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rehr Ahojky ráda tě uvítám mezi námi i ostatní :slight_smile: a kde pak bydlíš ??? S manželem taky bydlíme na vesnici už 5 let a bydlíme na Klukách a taky tu moc kamarádek nemám max.1 a 2 sestřenice ale ty chodí do školy takže nic moc na pokec :slight_smile: ( taky krom rodinných příslušníků a manžela ) :slight_smile:
7. bře 2015 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikirisek12
@signal029
@ivetakotlarova111
Ahojky holky jak se máte a copak děláte ????
7. bře 2015 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky copak dneska děláte ženy :slight_smile: ????
8. bře 2015 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky rada se kvam připojim bydlím na vesnici kde jsem se přistěhovala takže tady nikoho nemam
8. bře 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova Ahoj! My bydlíme v západních Čechách blízko německých hranic ... za barákem rybník a kolem lesy ... No, zaplať pán bůh za množství cyklostezek, kam se dá chodit na prochajdy ...
9. bře 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista Rada tě mezi námi vítám :slight_smile:
10. bře 2015 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehr Ahojky Vy bydlíte v západních Čechách blízko německých hranic jo :slight_smile: a kde přímo no v červenci máme v plánu jet taky k německým hranicím ke známým na chatu na týden ale teď nevím kam ale vesnice nebo město teď nevím začíná na C možná Cínovec :slight_smile:
10. bře 2015 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , nevím jestli si tady ještě píšete, ale ráda bych se taky přidala , a popovídala si s někým.Bydlím na vesnici , u přítele , na baráku , nikoho tady moc neznám , tak si aspon člověk popovídá takto ,.ráda se zapojím do Vaší skupinky pokud mě mězi sebe přijmete
12. bře 2015 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,ráda bych se taky přidala,můžu?
12. bře 2015 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysista Ahoj! To je prostě klasika :( Vesnice, ještě k tomu "cizí" ...
13. bře 2015 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem! Jak se máte? Co děláte, krom toho, že se všechny staráte o děti :slight_smile:
13. bře 2015 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivetakotlarova111 Ahoj! Ahoj! :slight_smile: Obávám se, že jsem na tom obdobně :slight_smile:
13. bře 2015 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem , tak dneska mám doma mužskýho , ta jsem ho trošku zaměstanala aby mi doma pomohl , jinak tak nějak dneska odpočívám trošku , a využívám chvilky kdy malej spinká ,
13. bře 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, můžu se k vám přidat? Taky nemam poslední dobou moc s kým pokecat.
19. bře 2015 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@efea1986
@aknivi
@laracan
Ahojky děvčata,klidně se můžete přidat budeme všichni rádi :slight_smile:
21. bře 2015 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rehr Ahojky já se mám dobře a teď odpočívám a užívám klidu po dnešku :slight_smile:.my chodíme ven na procházky když je hezky :slight_smile: a když synek spinká tak se snažím poklízet jak se dá a taky někdy odpočívám :slight_smile:
21. bře 2015 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efea1986 Ahojky píšeme si tu pořád neboj :slight_smile: A kdepak bydlíš s přítelem? Já s manželem bydlíme taky na vesnici Kluky směr na Kutnou Horu,Kolín,Český Brod,Praha :slight_smile: a už na vesnici bydlíme 5 let :slight_smile: a mám tu jenom jednu kamarádku a 3 sestřenice a jedna sestřenice odstěhovala do města a ty dvě sestřenice chodí do školy :slight_smile: tak že nic moc kamarádek taky nemám :slight_smile:
21. bře 2015 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova Takže všude stejný - dítě, domácnost ... No, jsem zvědavá, kdy mi hrábne :slight_smile:
21. bře 2015 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehr Jjjjjjj přesně tak všude stejný :slight_smile: ale jinak když mám klid tak si buď čtu nebo vyšívám a nebo pletu :slight_smile: Neboj hrábne ti z toho brzo uvidíš :grinning:
21. bře 2015 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte,to bude v pohodě :slight_smile: taky mám dvě děti,sice už velké, 17 a 12 let,vychovávala jsem je sama.rodiče nemám a oba tatinci mých kluků se na nas po půl roce vykašlali :( taky jsem myslela,že mi z toho musí zákonitě přeskočit,ale naštěstí se to nestalo :slight_smile: teď kdyz uz sou velcí a mě tak nepotřebují,tak mi to pomalu taky lezlo na mozek, vyřešila jsem to tak,že jsem si našla druhou práci,kterou můžu dělat po večerech,odpolednech a taky s klienty chodit na kafčové schůzky,kde si hezky popovídáme :slight_smile:
21. bře 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vás všechny zdravím :slight_smile: Jo péči o dítka vnímám jako časově a hlavně nervově velice náročnou záležitost :grinning: Ale když zrovna náhodou nezlobí a nic nevyžadují, tak jsou k sežrání :grinning:
@aknivi Tak ty už máš tyhle starosti za sebou :slight_smile:
No já mam tolik věcí, co potřebuju udělat, zařídit, dočíst, pozjišťovat, ale nakonec se po dětské večerce většinou zmůžu akorát tak na pc. A tak jsem tady :wink: Zrovna bych měla řešit letní dovolenou, ale nějak nemám na to se na nic soustředit.
S kamarádkama na tom taky nejsem valně. Pár jich tu mám, ale nevídáme se až tak často. Rodina daleko, no taky mi z toho občas šibe. Ale mateřskou si náhodou užívám :slight_smile:
21. bře 2015 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek