Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

elbundova
13. led 2016

@lujdicka jjjjjjjj tak uzivej 😀 a máš nějakou svoji fotku 😀 taky mám někdy sve dny že jsem huvata ba manžela a pak mne to mrzí...jako dneska mne zas trochu vytočil ale bylo to pak dobry...

lujdicka
13. led 2016

@elbundova A nemas FB? Jooo, hubata jsem taky, ale nikdy ne az takhle.

elbundova
13. led 2016

@lujdicka jjjjj mám fb 🙂 to ja jsem někdy hrozna drzka až pak toho lituji že něco řeknu než si to promyslim ☹ ale jinak jsem normální 🙂

lujdicka
14. led 2016

@elbundova Dibre ranko, omlouvam se, vcera jsem nejak odpadla 🙂🙂 Tak drzka taky umim byt, ale kdo nee, ze? 🙂 jinak pokyd chces, muzem si na sebe dat fb

elbundova
14. led 2016

@lujdicka dobre ránko Luciku 🙂 jak si se vyspinkala na dnešek 🙂 ja už jsem vzhůru od 6:00 hod. se Sabinkou ještě měla málo jídla tak ještě se musela docvaknout 🙂 do ted ležela v postýlce a začala se trochu vztekat 🙂 takže zase přebalit a dokrmit 🙂...nemusíš se omlouvat chápu 🙂....přesně tak kdo neni dzka co 🙂😀....klidne můžeme si

elbundova
14. led 2016

@lujdicka dat na sebe fb 🙂 🙂 🙂 ja jsem na fb Renca Renáta Bundi 🙂 😀 😀 😀 😀

lujdicka
14. led 2016

@elbundova mam te 🙂 Spala jsem jak drevo, Laura je zatim bez teploty, tak s ni asi pojedu na par dni k rodicum 🙂 To mate budicek brzo, my vstavame v sedum.

elbundova
14. led 2016

@lujdicka tak už te mám taky 🙂 a kdepak máš rodiče? To my taky vstáváme tak kolem 8:00 hod. se Sabinkou podle toho c kolik hodin se Sabinka vzbudí na krmení 🙂

lujdicka
14. led 2016

@elbundova Taky v Praze, ale na opacnem konci.

elbundova
14. led 2016

@lujdicka tak to jo tak to k sobe máte blízko co 🙂

elbundova
14. led 2016

@irena1111 ja se přidám 🙂

irena1111
14. led 2016

@elbundova už jsi tam

elbundova
14. led 2016

@irena1111 jjjjjj

elbundova
15. led 2016

Ahojky děvčata,jak se dneska máte a copak děláte ??? A jaký jste měli dneska den ????

terenye91
15. led 2016

Ahoj holky, jak se vám daří tenhle večer? 🙂 Rada bych našla kamarádky v Pardubicich, klidně i okolí 🙂 Jsem neslysici slečna.

elbundova
16. led 2016

Ahojky děvčata, jak se dneska mate a copak děláte ☺ jaky jste měli dneska den ?

efea1986
17. led 2016

@elbundova ahoj.omlouvam se ze jsme nenapsala.my je porad doma jsme nemocny s klukem.Tak me to ted mrzi ze nemuzem ani ven.kor kdyz ted napadlo tolila snehu

elbundova
18. led 2016

Ahojky děvčata, chtěla bych se jenom zeptat. A to, dceři za 3 dny bude 1 měsíc a trápí jí prdíky a bolení bříška hlavně na večer než má jít spinkat, a chtěla bych se zeptat jestli jí můžu uvařit fenyklový čaj na pití, nebo jestli ho můžu pít já aby to měla ode mne. Právě že kojím tak nevím jestli používat fenyklový čaj nebo ne. Moc děkuji za rady.

ilona87
19. led 2016

Muzu se taky pridat?

elbundova
21. led 2016

@ilona87 Ahojky klidně se můžeš přidat budeme rády 🙂

elbundova
21. led 2016

Tak dnešní kontrola u dr. Adamové byla super 🙂... tak Sabinka při poslední kontrole vážila 3340 g a dneska vážila 3630 g takže krásně přibírá naše milovaná Sabinka 🙂... moc naší Sabinku milujeme 🙂 :-* :-* :-* :-* :-* :-*

elbundova
21. led 2016

Tak zítra 22.1.2016 ve 14:07 hod. Sabince už bude 1 měsíc,toto tedy uteklo co vykoukla prvne na svět 🙂...

amj
22. led 2016

@elbundova to už je měsíc jo? mi to vůbec nepřijde 🙂

elbundova
22. led 2016

@amj jjjjjj dneska 1 měsíc utíká to moc rychle 🙂

amj
22. led 2016

@elbundova hrozné jak to letí - dcera bude mít 9 let - jako včera si pamatuju, když mi řekli, že budu rodit - o skoro2 měs dřív 😒

elbundova
22. led 2016

@amj o tom mi povídej 🙂 Davídkovi je už 2,5 let a taky si pamatuji a jako by to bylo včera co se Davídek narodil 🙂 a teď Sabinka dneska měsíc a pamatuji jak před měsícem se narodila naše milovaná Sabinka 🙂

cattus
22. led 2016

ahoj.. můžu se k vám přidat? Jen tak na pokec?.. Přítel je v práci a já nějak nemám do čeho píchnout.. koukat na bednu mě nebaví tak lezu po netu a hledám si různé vychytávky, které stejně nikdy nepoužiju.. ale co kdyby náhodou.. 😀

amj
22. led 2016

@elbundova no nějak to letí - moc moc.Jsem nějaká unavená - my tu máme deštivo - už asi 14dní, a už mě to fakt nebaví 😠
@cattus jasně se přidej

cattus
22. led 2016

@amj no tak u nás mrzne až praští, sníh všude.. do toho přes den sluníčko, takže to povolí a v noci zase znovu namrzne.. chodím venku jak baletka.. abych s sebou někde neplácla..