Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

wimisci
5. kvě 2014

Ahojik, taký bych se rada k vám přídála 🙂

l.ucka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annamackova
11. kvě 2014

@kolkola ahoj holky, mohla bych se k vam do skupiny pridat?? 🙂 dekuji

venulka1
31. kvě 2014

prosíím o přídání do skupiny kdyby to bylo jen trošičku možné ;)

luciebx
31. kvě 2014

no uplne super ... nedavno sem tu tak cumela a rikala sem si proc tu neni diskuse proste jen tak na pokec.. kecat o vsem a o nicem.. vsak to znate.. rada bych se pridala.. prosiiiim

luciebx
31. kvě 2014

halloo je tu nekdooooooooooooo 😕 😕 😒

adrianka1712
31. kvě 2014

@kolkola Taky se rada pridam 🙂

teenyel
1. čer 2014

nějak to tu utichlo ☹

laska26
4. črc 2014

ahoj možem tiez sa pridat

medya
4. črc 2014

Ahojte je tu někdo? Ráda bych se taky přidala.

michaels
28. črc 2014

Ahojky, také ráda pokecám

eldrag
28. črc 2014

mě čeká nádobí, večeře, uklid oblečení atd... ale tááák strašně se mi nechce :D :D :D tak brouzdam na konikovi, fb, a ještě koukam všude možně po netu :D

mischali
28. črc 2014

ahojky... taky se přidám na pokec 🙂

ivana_sed
28. črc 2014

Ahoj, můžu tu být taky?

michaelazim
28. črc 2014

Taky se přídám 🙂

eldrag
28. črc 2014

co dneska vaříte holky? u nas jsou tousty z lenosti. Syn bude mít jogurt s ovocem.

mischali
28. črc 2014

@eldrag hmmm...ta lenost je ale mrcha co 😀 ale i toustíku jsou fajn!! u nás dnes rýže a masíčko v sojové omajdě..

eldrag
28. črc 2014

@mischali je ja tak miluju rýži sojové maso a kousky zelí to všechno orestováno a zakápnuto něcím pikantním :D mnamiiii

mischali
28. črc 2014

@eldrag taky právě zbožnuju rýži...já to mám kuřecí maso chvilku v misce v solamylu, orestovat, přidat tak tři cibule, až změkne cibule tak přidat sojovku podle chuti...milujeme to!!! mnáááám...
tak já jdu nakrájet maso 😀

eldrag
28. črc 2014

@mischali bože to mi nedělej, ale co bude zítra? chtělo by to něco zdravého na oplátku za ty tousty.

mischali
28. črc 2014

@eldrag 😀 😀 😀 toustíky nejsou nezdrave...a když k tomu přidáš nějakou zeleninku..

eldrag
28. črc 2014

@mischali ty naše jsou jediný zdravý je ten tmavý chléb, pak vrstva kremžeské hořčice uzený sýr tri plátky šunky pak zase sýr kečup a chleba :D a někdy davam i cibuli a klobásu :D

mischali
28. črc 2014

@eldrag wauuuu....tak to zní luxusně, že by inspirace na zítra 😉

eldrag
28. črc 2014

no já nevím v některých rodinách se prý večeří pouze studené večeře, ale já asi 7x týdne pečivo jíst nedokážu, nebo co takhle večeříte i Vy ostatní ?

michaels
28. črc 2014

Ahoj také bych se ráda přidala 🙂

jarunkaxyz1
28. črc 2014

Ahoooj, můžu se taky přidat? 😉

856
9. srp 2014

Ahoj Hledám Kamarádku s kterou bych si rozuměla Měla jsem kamarádky ale jedna mi odjela do ciziny a ta druha Mě zklamala jen mě využívala 😒 Ale To je jedno Však se najde naká která bude fajn jako já Moje Záliby jsou Fotografování výlety památky Grilovaní Opčas Zajdu na Vínko libí se mi V Praze jednou bych tam chtěla bydlet Budu se těšit Když Poznám nové Přátele Jsem Mila hodná Upřimná 🙂

marketka293
9. srp 2014

Holky můžu se také přidat?

gilotek
9. srp 2014

Já se také hlásím 🙂

dubinka1
29. zář 2014

@856 ahojky holky byl by tady nekdo z Plzne? Prosiiiim....