Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

ladkaspackova
29. zář 2014

@dubinka1 ahoj, já jsem z Plzně 🙂

dubinka1
29. zář 2014

Jeee,no to je super. Kde bydlis presne v Plzni?

ladkaspackova
29. zář 2014

@dubinka1 na Slovanech ale zatím krátce a ty?

tanu
29. zář 2014

Taky bych se přidala, pokud diskuze ještě funguje

dubinka1
29. zář 2014

No jasně to je super Tanu 🙂

dubinka1
29. zář 2014

@ladkaspackova ja bydlim na lichotine. A jak se tesis na miminko?

ladkaspackova
30. zář 2014

@dubinka1 tesim se moc, ale musím říct, ze těhotenství je náročnější než jsem si myslela a to mi není ani tak špatně, asi to bude tím věkem. A jak ty? To je tvé první?

dubinka1
30. zář 2014

@ladkaspackova tak stim naprosto souhlasim,ze je to tim vekem. Me je 36 a prozivam to uplne jinak nez u tech dvou. Me teda byli prvni tri mesice stradne spatne ale zaplat panbuh uz jsou zamnou. 🙂 Ale strasne sr tesim,bzdu si to uzivat uplne jinak. Dneska jdu na velky ultrazvuk tak snad bude vse ok! A ty cekas druhy mimi? 😉

ladkaspackova
30. zář 2014

@dubinka1 tak třetí to je krásné 🙂 já první 😀 takže jsem ze všeho hotova. Ultrazvuk bude v pořádku, pak nápis jaké to bylo. Jak velké už mas děti?

dubinka1
30. zář 2014

@ladkaspackova dcera 17 a kluk 12 takze mi to prijde jako bych zacila upnle znova po takovyhle dobe! 🙂 Chci se zeptat mas nejakou tehulku skterou by jsi chodila ven? 🙂

uztotakbude
30. zář 2014

Ráda se přidám! Hoď mne do skupiny!

ladkaspackova
30. zář 2014

@dubinka1 nemám nikoho, zatím není ani moc čas, spíš to vidím az budu doma. A ty? Ještě chodis do prace nebo jsi doma na nemocenské?

dubinka1
1. říj 2014

@ladkaspackova jj prave ze uz jsem doma,pekna nuda! Nejradeji bych brala jeste nejakou brigadu. Jinak vcera na zltrazvuku vse ok,bude to chlapecek,vazime 410g a merime 26 cm. Tak ze super.... 🙂 ty asi jeste nevis co to bude,vid?

nellinkaka
4. říj 2014

Krásný večer někdo na pokec od České Lípy i od jinud ?

sarka_
7. říj 2014

ahoj, můžu se k vám přidat? 🙂

mimikra59
19. říj 2014

Ahoj, taky bych se ráda přidala 🙂

nonacek
19. říj 2014

Já taky😉

elbundova
30. říj 2014

Ahojky ženy jak se máte a copak děláte ????

elbundova
30. říj 2014

Moc dlouho jsem tu už nebyla,a co jsem tu přišla 🙂 ????? Taky je u Vás takové ošklivé počasí ????? Nějak je mi smutno a nevím co s tím mám dělat ,nikdo neni s kým bych si chtěla pokecat ☹ 😢

elbundova
31. říj 2014

Ahojky holky je tu vůbec někdo a ještě se používá tahle skupina ????

nonacek
31. říj 2014

@kolkola Ahoj rada se přidám.... kámošku potřebují jako suuuul, provdala jsem se 150 km od domova a nikoho taby neznám.

elbundova
3. lis 2014

Ahojky holky jak se tu dneska máte a copak děláte ????

nonacek
4. lis 2014

@elbundova Ahoj, mám se v rámci možností... je my nuda a smutno.... chiby my kámoška.. hruza! přitel je celý den v práci , syn už se tu zaklimatyzoval. A Já furt nezapadla...😩 už nevím co dělat. Ani práci jsem si tu este nesehnala.. tak jsem momentálne žena v domácnosti... 🙈 🙉 🙊

elbundova
4. lis 2014

@nonacek Ahoj já se mám taky v rámci možností 🙂 ....... jjjjjj věřím ti to jaké to je,a kde bydlíš ???? abych pravdu řekla že s manželem bydlím na vesnici a moc tu kamarádek taky nemám takže vím co to je .....
Manžel chodí do práce má krátký a dlouhý týden a k tomu chodí na 12cky a když má volno tak jde na melouchy ☹ máme synka Davídka a tuhle neděli mu bude 15 měsíců tak že to letí jako blázen ☹ ........ Vy jste se přistěhovaly nebo jak ???? Práce se dá sehnat pěkně blbě vím o tom své a je to hrozný taky jsme bez práce a k tomu na mateřské ale naštěstí mám brigádu neni to nic moc ale aspoň něco než nic jinak jsme taky žena v domácnosti......

nonacek
4. lis 2014

@elbundova Ahojky,Já jsem z Prahy konkrétne z proseku a našla jsem si přitele z Chrudimi takže jsem se sem za nim přestěhovala.. Presne,chodim zkr práci a nic a někdy mam pocit,ze to ze jsem z Prahy jakoby nabídce vhodi sul do oči.... přitel pracuje v mezinárodní kamionove dopravě. Takže jeho Prace vyžaduje dost často jeho absenci.a Já se nudou a zoufalství žeru....... nemam práci,nemam si z kym výpit kávu............... a z prahy jsem byla zvykla byt obklopena známými.... mela jsem i práci...... no jo no člověk nemůže Mít vse.

elbundova
13. lis 2014

@nonacek Ahojky moc se omlouvám že jsem tu chvíli nebyla ale už jsem tu. Jak jste spolu dlouho s přítelem ??? To znám a vím jaké to je být bez práce........ Až tak jo a od kdy tam je v té dopravě ???? Škoda že jsme od sebe daleko taky se nudím a nemám si s kým vypít kávu nebo čaj ☹ ........

nonacek
14. lis 2014

@elbundova Ahojky, s přítelem jsme něco málo přez rok. V ty dopravě dela už roky. Už jsi přijdu jak důchodkyně ráno do školy pak k plotně úklid ,káva a sledování všech telenovel.. kdybych neměla mobil tak snad vybuchnu,ale zase když volám kámoškam z prahy tak mi vypráví kde byli co mají v plánu a Já tiše závidím.... no prostě hrůza. Co nadělám přitele mam perfektního........ i nás má rad financne nás dobře zajišťuje když je doma tak nám to vynahrazuje ruznymy aktivitami ....bere nás do divadla kina.......... Asi my to zato stoji,jen jsou těžký momenty kdy on není doma a ty jsou teď částe... kort teď před vánocmy..

elbundova
14. lis 2014

Ahojky,tak to jo,to my jsme s manželem už 9 let,a manželé jsme rok. Tak to jo a co je tam spokojený ????? Jjjjjj přesně tak ty telenovely jdou pořád dokola takže je to strašný 🙂 Jjjjjjj to tedy ano jenom tiše závidět a přemýšlet jak se mají,co dělají a jak si to užívají co......... Tak to je hlavní že máš přítele perfektního to je hlavní věc 🙂 .......... jéééééééé tak to se máš co když si vyrazíte do kina nebo do divadla co 🙂 . To ti věřím jaké to je hrozné ale musíš vydržet co..... Chtěla bych se zeptat Ty máš fb nebo ne ????? 🙂

dubinka1
14. lis 2014

Ahojky uz jsem tady pekne dlouho nebyla a koukam co nad tady 🙂

elbundova
14. lis 2014

@dubinka1 Ahojky a kdepak si byla 🙂