Hledám online kamarádku na pokec 🙂

kolkola
26. dub 2014

Ahoj, hledám někoho kdo by si chtěl jen tak popovídat, k tomu samozřejmě probrat partnery, děti, tchyně, milence atd.🙂
Prostě hledám kamarádku/y na pokec online.

Přidá se ke mě někdo 🙂

signal029
5. led 2015

Pokecá někdo?? 🙂 😝

nonacek
5. led 2015

@signal029 Ahoj,tak třeba ja😉😉😉😉

ivetakotlarova111
13. led 2015

Ahoj je tu nekdoooooooooo asi ne moc se nudim 😕

ivetakotlarova111
13. led 2015

@signal029 j odkukd jsi?? 😵

signal029
19. led 2015

ja zlin

kikirisek12
30. led 2015

Ahojky holky taky se rada pridam 🙂

elbundova
3. bře 2015

Ahojky holky jak se tu máte ????

elbundova
7. bře 2015

Ahojky děvčata jak se tu všichni máte a copak děláte ????

rehr
7. bře 2015

Ahoj 🙂 Ráda bych se přidala, protože jsem celé dny sama s malou a možností k pobavení je tak trochu málo ... Navíc žijeme na vesnici, kde sotva někoho potkám (krom rodinných příslušníků manžela) 🙂

elbundova
7. bře 2015

@rehr Ahojky ráda tě uvítám mezi námi i ostatní 🙂 a kde pak bydlíš ??? S manželem taky bydlíme na vesnici už 5 let a bydlíme na Klukách a taky tu moc kamarádek nemám max.1 a 2 sestřenice ale ty chodí do školy takže nic moc na pokec 🙂 ( taky krom rodinných příslušníků a manžela ) 🙂

elbundova
7. bře 2015

@kikirisek12
@signal029
@ivetakotlarova111
Ahojky holky jak se máte a copak děláte ????

elbundova
8. bře 2015

Ahojky copak dneska děláte ženy 🙂 ????

hanysista
8. bře 2015

ahoj holky rada se kvam připojim bydlím na vesnici kde jsem se přistěhovala takže tady nikoho nemam

rehr
9. bře 2015

@elbundova Ahoj! My bydlíme v západních Čechách blízko německých hranic ... za barákem rybník a kolem lesy ... No, zaplať pán bůh za množství cyklostezek, kam se dá chodit na prochajdy ...

elbundova
10. bře 2015

@hanysista Rada tě mezi námi vítám 🙂

elbundova
10. bře 2015

@rehr Ahojky Vy bydlíte v západních Čechách blízko německých hranic jo 🙂 a kde přímo no v červenci máme v plánu jet taky k německým hranicím ke známým na chatu na týden ale teď nevím kam ale vesnice nebo město teď nevím začíná na C možná Cínovec 🙂

efea1986
12. bře 2015

ahojky , nevím jestli si tady ještě píšete, ale ráda bych se taky přidala , a popovídala si s někým.Bydlím na vesnici , u přítele , na baráku , nikoho tady moc neznám , tak si aspon člověk popovídá takto ,.ráda se zapojím do Vaší skupinky pokud mě mězi sebe přijmete

aknivi
12. bře 2015

Ahoj,ráda bych se taky přidala,můžu?

rehr
13. bře 2015

@hanysista Ahoj! To je prostě klasika :( Vesnice, ještě k tomu "cizí" ...

rehr
13. bře 2015

Ahoj všem! Jak se máte? Co děláte, krom toho, že se všechny staráte o děti 🙂

rehr
13. bře 2015

@ivetakotlarova111 Ahoj! Ahoj! 🙂 Obávám se, že jsem na tom obdobně 🙂

efea1986
13. bře 2015

Ahojky všem , tak dneska mám doma mužskýho , ta jsem ho trošku zaměstanala aby mi doma pomohl , jinak tak nějak dneska odpočívám trošku , a využívám chvilky kdy malej spinká ,

laracan
19. bře 2015

Ahoj, můžu se k vám přidat? Taky nemam poslední dobou moc s kým pokecat.

elbundova
21. bře 2015

@efea1986
@aknivi
@laracan
Ahojky děvčata,klidně se můžete přidat budeme všichni rádi 🙂

elbundova
21. bře 2015

@rehr Ahojky já se mám dobře a teď odpočívám a užívám klidu po dnešku 🙂.my chodíme ven na procházky když je hezky 🙂 a když synek spinká tak se snažím poklízet jak se dá a taky někdy odpočívám 🙂

elbundova
21. bře 2015

@efea1986 Ahojky píšeme si tu pořád neboj 🙂 A kdepak bydlíš s přítelem? Já s manželem bydlíme taky na vesnici Kluky směr na Kutnou Horu,Kolín,Český Brod,Praha 🙂 a už na vesnici bydlíme 5 let 🙂 a mám tu jenom jednu kamarádku a 3 sestřenice a jedna sestřenice odstěhovala do města a ty dvě sestřenice chodí do školy 🙂 tak že nic moc kamarádek taky nemám 🙂

rehr
21. bře 2015

@elbundova Takže všude stejný - dítě, domácnost ... No, jsem zvědavá, kdy mi hrábne 🙂

elbundova
21. bře 2015

@rehr Jjjjjjj přesně tak všude stejný 🙂 ale jinak když mám klid tak si buď čtu nebo vyšívám a nebo pletu 🙂 Neboj hrábne ti z toho brzo uvidíš 😀

aknivi
21. bře 2015

Nebojte,to bude v pohodě 🙂 taky mám dvě děti,sice už velké, 17 a 12 let,vychovávala jsem je sama.rodiče nemám a oba tatinci mých kluků se na nas po půl roce vykašlali :( taky jsem myslela,že mi z toho musí zákonitě přeskočit,ale naštěstí se to nestalo 🙂 teď kdyz uz sou velcí a mě tak nepotřebují,tak mi to pomalu taky lezlo na mozek, vyřešila jsem to tak,že jsem si našla druhou práci,kterou můžu dělat po večerech,odpolednech a taky s klienty chodit na kafčové schůzky,kde si hezky popovídáme 🙂

laracan
21. bře 2015

Ahoj, tak vás všechny zdravím 🙂 Jo péči o dítka vnímám jako časově a hlavně nervově velice náročnou záležitost 😀 Ale když zrovna náhodou nezlobí a nic nevyžadují, tak jsou k sežrání 😀
@aknivi Tak ty už máš tyhle starosti za sebou 🙂
No já mam tolik věcí, co potřebuju udělat, zařídit, dočíst, pozjišťovat, ale nakonec se po dětské večerce většinou zmůžu akorát tak na pc. A tak jsem tady 😉 Zrovna bych měla řešit letní dovolenou, ale nějak nemám na to se na nic soustředit.
S kamarádkama na tom taky nejsem valně. Pár jich tu mám, ale nevídáme se až tak často. Rodina daleko, no taky mi z toho občas šibe. Ale mateřskou si náhodou užívám 🙂