Hradec Králové a okolí. Přidá se někdo?

zdenicka
12. lis 2006

Neni tu nekdo?

lenka112
4. led 2012

@milada2 Ďakujem veľmi pekne.
@kukynka2 Ďakujem maminy. V jari sa sťahujeme a chcem veci okolo lekárov vybaviť čím skôr, aby sme potom zbytočne nestresovali. Ako je to u nej s prijatím nových detičiek a hlavne s cudzincami, kedže Daniel má slovenské občianstvo a zatial aj poisťovňu .

milada2
4. led 2012

@lenka112 Tak to netuším ☹ My k ní s malým nechodíme, protože bydlíme v sousedním městě. Já k ní chodila celé dětství a fakt skvělá doktorka. I teď, když jsem potřebovala poradit, tak jsem jí volala. Ale jak to má teda aktuálně s pacientama netuším. Stačí zavolat, kontakt najdeš na netu.

lenka112
4. led 2012

@milada2 Ďakujem pekne. Skúsim zavolať, nech viem načom som, či hľadať ďalej alebo nie. 🙂 Ešte raz veľmi pekne ďakujem za rady, dúfam, že pokiaľ sa nasťahujeme, bude všetko vybavené.

anitram18
4. led 2012

@lenka112 taky doporučuju dr. Svobodovou, my tam chodíme s malým rok a je super, s registrací nebyl problém, dohodly jsme se na termínu, kdy se stavím, a se setřičkou si mě zapsali s termínem porodu, pak jsem se ozvala po propuštění z porodnice a paní doktorka k nám přijela na první návštěvu... 🙂
Chodil k ní i manžel, jsme jí zůstali věrní a věř, že jsem vybírala jako dr. pečlivě 😉

lenka112
4. led 2012

@anitram18 ďakujem, Ja sa skôr obávam či mi malého vezme. kvôli slovenskej zdravotnej poisťovni, zatiaľ nemáme vybavené veci ohľadom poistenia v CZ. Skúsim zavolať a opýtať sa. 🙂

kukynka2
4. led 2012

@lenka112 taky netuším ☹ ☹ chodila jsem tam se starší dcerkou,ale jsme z HK odstěhovaní,najdi si ji na netu a zkus ji zavolat,určitě ti na otázku odpoví 😉 🙂

anitram18
4. led 2012

@lenka112 si myslím, že by to neměl být problém 😉 když je to v rámci EU...ale určo tam zavolej a ony ti řeknou co a jak potřebuješ

lenka112
4. led 2012

@kukynka2
@anitram18 ďakujem maminy. Skúsim sa informovať a dúfať, že malý tú zmenu zvládne v pohode. Predtým sa zrelaxujeme a snáď to všetci zvládneme. 🙂

phoebe003
9. led 2012

Ahojky maminky, omlouvám se, že Vám sem lezu - doufám, že to nevadí, ale v pátek se s přítelem stěhujeme do HK k Futuru a já tam nikoho neznám. Máme dvě dítka 5-ti letou Elišku a 3 letého Adámka, takže nové město, nový lidé, jsem z toho trošku nervozní 🙂

zdenicka
autor
12. led 2012

Ahoj, já na tuhle diskizi už nechodím...tak ani nevím jak to tu žije🙂) Doufám, že se ti podaří se s někým skamarádit a stěhování zvládnete dobře. Já ani z HK nejsem, bydlíme ve vesnici kousek ok HK a do města jezdíme cca 1 za týden na nákup🙂)

valonika
12. led 2012

Ahoj holky, omlouvám se, jestli jsem tu něco přehlídla, protože jsem celou diskuzi nepročítala, ale jsem z HK, 16 týdnů těhotná a nemám kolem sebe žádnou kamarádku, co by byla taky těhotná, abych měla s kým probírat radosti i starosti. Najde se někdo? ;)

phoebe003
28. led 2012

@valonika Ahojky, já sice těhulka nejsem, ale gratuluju Ti k pupíku. y budeme pořizovat bříško až na podzim 🙂 Ale pokud nepohrdneš maminou se dvěma špuntíku, tak jsem Ti k dispozici 🙂

benylura
28. led 2012

Ahoj, taky sem se do HK přistěhovala, i když už skoro před rokem a půl a kamarádky mi tu strašně chybí. Mám skoro 4měsíčního Ondru, kamarádkou nepohrdnu 😉 a drbama u kafíčka už vůbec ne 🙂 sem hodně sama s prckem . Bydlím asi 10min od Futura na Moravským...vaolince gratuluju a držím pěsti, ať je vše v poho a OK

benylura
29. led 2012

Teď sem si všimla, že sem zkomolila přezdívku, tak se omlouvám...gratulace valonice...

phoebe003
29. led 2012

@benylura Ahojky, taky bydlíme na Moravským u Futura, teda přímo na Benešovce jak je herna Havana. Taky mi tu strašně moc chybí kamarádky a pokec u kafíčka juuuu, ten ouplně nejvíc 🙂

benylura
29. led 2012

@phoebe003 Ahoj, to jsme od sebe kousek, my bydlíme na Palachovce mezi vysokoškolskými kolejemi a Albertem.

phoebe003
29. led 2012

@benylura Alberta vidím z okna 🙂 Mám ho po pravé straně 🙂 Tak to budeš bydlet někde kousek vedle nás 🙂

valonika
29. led 2012

Ahoj holky, jsem ráda, že se mi někdo konečně ozval 🙂)) Já bydlím ve Svobodných, ale na Moravským jsem bydlela 27 let předtím, takže to tam znám a není problém se klidně někdy sejít ve Futuru, tam je teploučko 🙂 Jen jsem na rizikovým a musím dodržovat vycházky, takže pokud vám to nevadí, můžeme se klidně přes zprávičky domluvit na podrobnostech 🙂 Mějte se moc hezky a děkuji za gratulace, teď budu začínat už 19. týden 🙂

mojsha
29. led 2012

ahojky...já jsem teda z Náchoda 🙂 je to trošku dál něž okolí ale jezdila jsem do hk i do práce takže to šlo 😉

benylura
30. led 2012

@phoebe003 Jj jsme od sebe asi 5min., chodím kolem herny o které si psala na poštu a do centra nových sportů chodím cvičit...

benylura
30. led 2012

@valonika Ahoj, ráda se domluvím a myslím, že nebudu jediná 😉 snad bychom mohly udělat hromadné kafíčko, já mám pro změnu s přítelem podnikání, takže přes den do odpoledne jsem na pc a telefonu. Ven většinou vyrážím nejdřív kolem 15h, ale když nebude moc práce a bude klid, není problém se sejít dřív. Jen nemůžu slíbit jakékoli dopoledne. Co se týče víkendů, tak to je mi naprosto jedno, můžu kdykoli. Slyšela jsem, že ve městě je nějaké kaféčko a je tam i bezva koutek pro děti, jmenuje se nejspíš Budulínek, ale nejsem si úplně jistá, ještě to zjistím. Bylo by to pro holky s většími dětmi asi lepší, jelikož si tam můžou hrát, ve Futuru pro ně nic není, nebo sem si žádného koutku u kaféčka nevšimla. 19tt je krásný, nejrizikovější období už máš za sebou, aspoň myslím. Doktor mi asi do 16tt říkal, ať se ještě moc neraduju, že se může vše změnit, ale já si to nepřipouštěla 🙂 Když se teď otočím a vzpomínám, uteklo to rychle a s prckem to letí ještě rychleji.

mojsha: Ahoj, nevadí, že jsi z Náchoda, pokud nevadí tobě dojíždění, já za sebe budu ráda, když se nás sejde víc 🙂 mimo jiné, posílám velké gratulace a taky ti držím pěsti ať je vše v poho! 😉

monivo
30. led 2012

Ahoj holky, mám dotaz trochu z jiného soudku. Neznáte nějakou svobodnou holčinu z Hradce Králové, která má ráda cyklistiku? 🙂 Mám švagra, 35let, který je vášnivý cyklista a hledá k sobě holku, která taky ráda kolo (spinning), aby s ní mohl společně sdílet svůj velký koníček. Je pohledný, vlastní byt, auto, dobrá práce ... 😉 Díky

valonika
30. led 2012

@benylura Tak super, něco pro děti by bylo fajn, ale v tom se já zatím nevyznám 🙂 HLavně když to nebude žádná zakouřená hospoda, kterých je v HK snad 99% :-/ Není tady pořádně kam zajít, všude se kouří a já jsem velký antikuřák 🙂 Tak kdybys zjistila, kde to je, můžeme se tam sejít. Já mám odpolední vycházky od 16 do 19, takže myslím, že to sedne i vám pracujícím 🙂 Tak já se budu moc těšit, až se sejdeme a pokecáme, čas mám až do začátku července 😀

kamilka007
30. led 2012

Lékařku v HK doporučuju Mudr. Trlicovou - s holčičkou k ní chodíme a jsem nadšená: mladá ženská (takže nám vydrží až do 18 🙂 ) a volám tam se smrtelně důležitými otázkami i párkrát do měsíce a vždycky mají čas, poradí, povzbudí.

kamilka007
30. led 2012

@benylura Ráda se přidám k nějakýmu posezení nebo procházce. Jsem stejný případ - přistěhovali jsme se před dvěma lety a než jsem našla pořádnou práci a tam kontakty, rozhodli jsem se pro mimčo.

phoebe003
30. led 2012

@kamilka007 Můžeš mi prosí poslat adresu a tel. kontakt na tu dr? Moc děkuju

Jinak jsem pro každou srandu a kávičku taktéž 🙂 Akorát koukám, že tady všechny máte malé cipísky a já už větší dítka 🙂

zdenicka
autor
31. led 2012

Ahoj, koukám, že se vám to rozjelo, tak to jsem moc ráda. Přeju super setkání.

valonika
6. únor 2012

@phoebe003 don't worry, já mám zatím prcka v bříšku, ale myslím, že to je jedno, i tak budeme mít co rozebírat 🙂 Jen by to chtělo nechat, až přejdou ty nejhorší mrazy, co vy na to holky? 🙂

valonika
6. únor 2012

@zdenicka děkujeme 🙂 A ty se nepřidáš? 😉

benylura
7. únor 2012

@valonika Ahoj, souhlasím, počasí je na prd a teď i nachumelilo. Až bude líp, těším se jak se sejdem. Máš pravdu, že je jedno jak máme která staré děti a ty máš zatím poklad v bříšku. Já ráda zavzpomínám, jak jsem prožívala těhotenství a od mamin se staršími dětmi ráda načerpám nějaké rady (těch není nikdy dost) 😉 . Vůbec se neobávám, že bysme neměly o čem drbat a nemusí to být jen o dětech 😉 Zatím se mějte krásně 🙂