Hradec Králové a okolí. Přidá se někdo?

zdenicka
12. lis 2006

Neni tu nekdo?

phoebe003
7. únor 2012

@valonika Ty mrazy jsou opravdu děs a běs, ale určitě souhlasím 🙂

kamilka007
7. únor 2012

@phoebe003 Promiň, že to tak trvalo: sídlí v poliklinice v ul. Foerstrova a tel. je: 495539918.

kamilka007
7. únor 2012

Ach jo, zase nám ty mrazy prodloužili, a já se těšila, že už se někde sčuchneme. A nechtělo by se vám ani do té kavárny s hernou, jak tu zaznělo?

valonika
8. únor 2012

@kamilka007 Ale tak klidně, dneska už je venku celkem teplo, z mínus 12 je mínus 6, to je super, ne? 😀 Ne, teď vážně. Ráda se sejdu, jen nevím kde je ta kavárna. Takže něco navrhněte, jen bych poprosila, abychom se vešly do mých vycházek, které mám od 16 do 19 hodin, kdyby vám to nevadilo 😉

benylura
8. únor 2012

Jako krátkou zprávu jsem dala odkaz na to kaféčko, taky jsem tam ještě nikdy nebyla, tak nevím ani jak to tam vypadá. Tento týden nemůžu, ale příští krom středy zatím kdykoli. Časově mezi 16-19h mi to vyhovuje.

zdenicka
autor
9. únor 2012

Ahoj holky, nepřidám..už teď nemám moc času na přispívání..starší sice chodí do školky, ale malá je čertík...občas na Vás mrknu, ale nic pravidelného. Tak a´t se tu hezky skamarádíte a užijete společné chvilku. Mě už v srpnu čeká nástup do práce, ale už se docela těším po těch letech🙂)

kamilka007
10. únor 2012

Tak jsme se nakonec s benylurou domluvily na krátkém srázku dneska před druhou v Budulínku, takže jestli budete mít ještě některá chuť a čas, budeme se těšit. 🙂

valonika
10. únor 2012

@kamilka007 Bohužel jsem se sem mrkla až teď, ale i tak bych nemohla kvůli vycházkám ☹ Doufám, že jste si to užily 🙂

phoebe003
11. únor 2012

@kamilka007 Moc děkuju 🙂 V pondělí tam zavolám 🙂

benylura
13. únor 2012

@valonika Bylo to fajn. Sem ráda, že sem okoukla Budulínka.

Můžeme se tam sejít třeba ve čtvrtek kolem 16h...je to jen na vás, kdyby se nehodil čtvrtek, můžem se domluvit i na jiný den, já nemůžu dnes a ve středu...

valonika
13. únor 2012

@benylura Uvidím, zda to ve čtvrtek zvládnu, ale pokusím se 🙂 Mohly byste mi prosím,holky, napsat adresu toho Budulínka? Děkuju

benylura
13. únor 2012

Centrum přátelské rodině Budulínek,ul. Karla IV. 430, 50002 Hradec Králové

benylura
13. únor 2012

Ten čtvrtek je návrh, nevím jak se to hodí vám. Chce se nějak domluvit, tak aby to vyhovovalo většině. A jelikož vím, že sem občas každá nějak nakoukne, píšu to radši dopředu, aby byl čas se domluvit....

valonika
14. únor 2012

Tak já se musím za sebe omluvit, ale zase nedorazím. Dneska, zítra i ve čtvrtek mám kurz péče o novorozence ve fakultce, myslela jsem, že to bude každé úterý, ale tento týden je to výjimečně takhle, je to od 5 hodin, takže se fakt nedostanu. Ale příště už to snad vyjde 🙂 A děkuju za adresu 😉

benylura
14. únor 2012

@valonika V pohodě, zatím se tu jak koukám žádná další nepřidala, tak asi tento týden kafčo odpískáme. Kamilky princezna je nemocná, tak to necháme na někdy jindy. Není všem dnům konec 😉

kamilka007
16. únor 2012

@benylura Copak kamilky princezna, teď už i kamilka.. A u dospělýho je rýmečka samozřejmě daleko horší, takže trpím jako pes. 🙂 Ale příští týden to snad dopadne, obrním se bačkůrkama, náhradním oblečením, tunou plen a křupek a vyrazíme! 😎

benylura
16. únor 2012

@kamilka007 Hlavně ať ste zdravý a v pohodě...já po zkušenostech s Ondrou nosím krom jeho věcí i náhradní tričko pro sebe...příští týden se domluvíme podle toho jak vám bude 😉

phoebe003
16. únor 2012

@kamilka007 Tak se brzo uzdravte 🙂

Holky já na tohle forum moc nechodím, chodím na emimino, tam je spousta maminek z HK. Jestli chcete, písnu Vám sem odkaz a můžete napsat naší správkyni 🙂 Už jsme byli i na pívu 🙂

kamilka007
16. únor 2012

@phoebe003 Jasný, napiš odkaz. Na pívu jo, to by mě po tom roce a půl bez pití mohlo zabít. 🙂

phoebe003
16. únor 2012

@kamilka007 to snad neee 😀 No holky byly cvičit a to já jsem nestíhala, a každý čtvrtek se chodí do posilky a pak na pívo. Ale kdo nechce pívo, může si dát i jujce 😀D Odkaz je tady http://www.emimino.cz/skupiny/hradecandy-pohoda... napiš Mikelce a ona Tě vpustí do diskuse. Ale musíš být zaregistrovaná 🙂

pazibarb
22. bře 2012

Ahoj holky, jsem z Opatovic a spise orientovana na Hradec nez Pardubice. Pridavam si diskusi do oblibenych 🙂

zdenicka
autor
22. bře 2012

Jéé, já bydlela za svobodna v Pohřebačce.

pazibarb
2. srp 2012

@zdenicka a kde bydlíš teď?

zdenicka
autor
11. srp 2012

Lhota pod Libčany

wolfina
19. zář 2012

haloo hradecandy