Jak být atraktivnější matkou a ne hnusnou obludou, blog

kamilka007
30. led 2014

Na internetu jsem narazila na unikátní "projekt" slečny jménem Bianca. Nevím, jestli je blog psaný jako brutální recese, pak smekám klobouk, nebo je pisatelka opravdová, a vážně tak pitomá. Všechny její články stojí za to, ale tenhle jednoznačně vede a je pro nás matky naprosto stěžejní. 😀

http://biancajohnsson.blogujem.eu/jak-byt-atrak...

Z článku: "Každý moc dobře ví, co jsou matky na mateřské dovolené zač. Jsou to feťačky a alkoholičky tak to je! Ženy co zanevřely na seberealizaci, protože jim to je takto více pohodlné. Jejich ambice není stát se významným manažerem, vědcem nebo slavnou a krásnou modelkou jako já." ...

vespinka
30. led 2014

jeden článek lepší jak druhý, já se nařehtala u toho 🙂
http://biancajohnsson.blogujem.eu/jak-uspesne-z...

lamarika
30. led 2014

Holky, ale všimli jste si něčeho? Narozdíl od spoustu článků zde, ty její jsou snad bez chyb. Tuhle jsem zde četla jeden a pomalu co slovo to perla. A věty na 4 řádky pisatelka očividně zbožňovala. Nehledě na to, že článek neměl hlavu ani patu.
Takže ona nemůže být až tak hloupá. Spíš předem promyšlené image, kterým nás alespoň pobaví 🙂

kytkakvete
30. led 2014

Bianca už je docela profláklá provokatérka, ale koukám že se furt kdekdo chytá 😀 .

aaggyy
30. led 2014

@lamarika hloupá určitě není, já jsem se mrkla na ty její stránky a má tam fotky a videa z pokoje na koleji UKčka, jsem to poznala hned, 5 let jsem tam bydlela🙂) takže prostě studentka, která na sebe jen nějakým způsobem chce upozornit

petrau1980
30. led 2014

😀 😀 😀 😀 😀 ...chtěla bych jí vidět nenamalovanou hvězdu 😝 😝 😝 😝

abigail1
30. led 2014

@lamarika B-hužel to není pravda. V článcích má gramatické chyby - chybí čárky v souvětích.

amabilis
30. led 2014

@aaggyy Takhle vypadají koleje v Troji, nevím, jak ta nízká budova, ale ta vysoká rozhodně 🙂 Toho sporáku jsem se něco namyla, poznala bych ho i poslepu 🙂 A koukám, pokojíky pořád stejný, měli by si to zrenovovat 🙂

kamilka007
autor
31. led 2014

@kytkakvete
@aaggyy
@lamarika To jsem si popravdě ani na chvilku nemyslela, že by byla hloupá. A o trollingu jsem si včera už taky (s otevřenou pusou) něco přečetla. 🙂 Pořád mi ale nějak uniká smysl urážení cizích lidí, ať je to ze sociální omezenosti pisatele nebo plánovaně s nálepkou anglického termínu. Její vysvětlení, že nám nastavuje zrcadlo, abychom se konečně správně viděli, mě nějak neuspokojilo - je to totiž pořád jen urážení lidí, které vidí SVÝMA očima.

laurital
31. led 2014

"Ženy co zanevřely na seberealizaci, protože jim to je takto více pohodlné. Jejich ambice není stát se významným manažerem, vědcem nebo slavnou a krásnou modelkou jako já." ...

Tak to já bych chtěla Biancu uklidnit, na nějakou vědkyni jí peču, ale ambice být světově uznávanou topmodelkou, nejlépe spodního prádla u Victorias secret, mám pořád 😀 😀 😀

aaggyy
31. led 2014

@amabilis jojo, je to v Troji🙂

aaggyy
31. led 2014

@kamilka007 naprosto s tebou souhlasím, takhle urážet lidi - na to opravdu nemá nikdo právo. Jde jí prostě o vyprovokování nenávistných reakcí...a to jí tam žádné psát nebudu, aby byla spokojena 😒

sajuse16
31. led 2014

No to me podrz, by me zajimalo, jak ji neco mohlo porodit. Lituju jeji mamku a jeji naivitu. Mysli si jak je dulezita a nadherna, pritom ani nevi jaky to je cekat miminko ci nejake vychovavat. Nekdo by ji mel vysvetlit, ze materska dovolena je spise prace, ve ktery se snazime dat miminku nejen lasku, ale taky ho ucit, pripravovat ho do skoly a ukazat mu svet. Tahleta panenka barbie to nikdy mit nebude a myslim, ze ji ani kariera moc dlouho nevydrzi (nebo to taky nemusi byt ani ona), byt na jejim miste stydela bych se vubec neco napsat a mit vubec nejaky nazor na maminky. Videla jsem hodne holek a kazda krasna holka co premysli chce mit taky miminko, bez vycitek na postavu. Nekdo by ji to mel vysvetlit i osobne, bohudik,ze tu holku neznam osobne, myslim ze by bylo o modelku vic, jak bych ji ten usmev na tvari poupravila ;)

sajuse16
31. led 2014

O modelku mene takhle 🙂

jadane
1. únor 2014

Tak to je bomba 😀 No, sebevědomí by mohla rozdávat na kila, s inteligencí už to tak růžově nevidím 😝

cta
1. únor 2014

čítali ste tuto vetu???? : Tzn. staré čarodějnice, tlusťoušky a šeredy mají smůlu. Potom je tu ale ještě jeden typ žen, který je tak trochu na hraně a to jsou dudlíkářky. Pokud máte dítě – zbavte se ho! Žádný milionář vám nebude lifrovat miliony do cizího spratka. Dejte ho do útulku!
ved to nemôže byť normálna žena!

marthab
27. únor 2014

Jeeeežiššš, dyť je ošklivá!!!! 😲 😀 s makeupem je každá krasavice!! Postava nic extra... To musí být jen provokace, takový věci by snad nikdo normální z pusy nevypustil, v tomhle případě nenapsal...!!