Jak střídáte oblečení v práci?

karlovac
23. únor 2014

Jak střídáte oblečení v práci. Každý den mám jiné tričko a bud mam legíny a sukni vzdy jiné barvy.Mám to tak na 2 týdny střídání.Ale je to furt to samé. Ale kluci ve firmě 25 let- jsem zaslechla uz zase stejný úbor? Jakože si to šeptali pro sebe ☹ nemám na to abych si kupovala kazdý týden neco nového...Jak to máte Vy?

dadushe
23. únor 2014

@karlovac Kluci si šeptali? :D 😕 😕 Tak to slyším poprvé....co znám chlapy, tak si všimnou jen když vykukují prsa nebo je obtažený zadek, ale to s oblečením nesouvisí :D podle mě oblečení na 2 týdny je úplně dostačující, spíš třeba můžeš zkusit obměňovat doplňky (šáteček na krk, bižuterie, kombinace kabátků, svetříků, punčocháčů...prostě nějak netradičně kombinovat) Já bych je fakt neřešila🙂 Kdyby ti okomentovali účes, tak přece taky nebudeš každých 14 dní lítat ke kadeřnici 😎 😉 Buď sama sebou 😎

kacatko1986
23. únor 2014

Nic si z nich nedelej, ja mam do prace 5x spolecenske kalhoty, z toho jedny sede, jedny bezove a trikrat cerne..

a na kazdy den jine tricko/halenku..

a to je vse.. nemam tolik penez, abych si kupovala nove a nove hadry..

A zatim mi za cele 4 roky, co pracuju (samo ze casem se trika a kalhoty menily, ale pocet je tak nejak stejny), nikdo nic nerekl..

karlovac
autor
23. únor 2014

Právě že se mi to nikde ještě nestalo...Tak proto me to trochu vyděsilo.No a ze by oni se oblákali nejak jinak..maji neustále stejné kalhoty a jen mení trika....ale to jsou kluci ze jo... 🙂 ale dekuji za nazory

baraz
23. únor 2014

přijde mi to až dost! sama tolik oblečení nemám... a nikdy nikdo proti nic neměl. dokonce ani neznám lidi, co by toho měli tolik...

karlovac
autor
23. únor 2014

@kacatko1986 ty trika jako jasné za kazdy den cisté,ale kolik jich mám mít?

karlovac
autor
23. únor 2014

@baraz jde o to ze jsme v práci 19 hodin a sedím cely den na prdeli kdyz to tak reknu..takze ani nevidím duvod proc se nejak vyoblékavat

kacatko1986
23. únor 2014

@karlovac 19 hodin??? Ty brdo, co to delas za praci?

Ja tech trik mam pet, mozna je to malo, ale proste to tak mam, na kazdy pracovni den jedno a pak je o vikendu vyperu.. Plus mam teda ve skrini jeste nejaky, ale ty nerada nosim..

karlovac
autor
23. únor 2014

@karlovac 10 hodin 🙂

karlovac
autor
23. únor 2014

@karlovac účetní

baraz
23. únor 2014

@karlovac vidíš, já seděla na místě 11 hodin. mám 2 džíny a firemní trička 2. takže se to střídalo. nechápu. ikdyby si točila 3 tak to může být každému fuk, pokud jsi čistá a nezapácháš.. z tho bych si fakt nic nedělala....

blahova_andrea
23. únor 2014

no já dělám v kanclech a na recepcích co jsem ze školy a pokud bych neměla výstřih až na pupku nebo sukni, ze které leze zadek, tak můj úbor nikdy nikdo neřešil. co vím, tak chlapi si tohoto často ani moc nevšímají. to by museli být 4% 😅 já zrovna patřím k těm, co mají jen velmi málo kousků a prostě často perou, rozhodně nemám peníze ani náladu lítat pořád po kšeftech, pak to oblíknout 2x a dát pryč a shánět nové. já jsem spíš ta, co má tři oblíbená trika, co nosí a pere dokud se nerozpadnou pořád dokola 😅

karlovac
autor
23. únor 2014

@blahova_andrea Asi to budu ignorovat ... asi i ten vek tomu odpovídá....díky holky a já si rikala ze jsem divna...

talina
23. únor 2014

dělala jsem na hotelové recepci, kde jsme měli předepsané černé kalhoty či sukně a halenku, pak na dvou pozicích v kanceláři jako sekretářka a tam se to nijak neřešilo, když jsem věděla že přijede někdo z vedení nebo tak tak jsem si vzala kostýmek/sukni ale jinak klidně i džíny a triko... Moji mámu dusil šéf že se neobléká a to se oblékala každý den do něčeho jiného (šaty, sukně, kostýmky), když to není ve smlouvě tak by to mělo být každému u pr...

helcenka
24. únor 2014

@karlovac - tak při tvé práci bych tohle vůbec neřešila a brala to jako dostačující. Já většinou střídala tak 3 kalhoty, několik triček, popřípadě svetříků, občas halenku. V létě pak asi dvoje šaty, sukni a nějaké kalhoty.
Na takovéhle řeči bych se "vyprdla", hlavně když ti to říkají. Pokud bys měla firmu reprezentovat, tak bys to měla napsané ve smlouvě a ve většině případů i dostala příspěvek na nové oblečení.
Tak buď v klidu a na nějaký kecy nedej, protože oni nemají určitě ani zdaleka takový sortiment oblečení jako ty. Nicméně si můžeš klidně rýpnout, když něco takového uslyšíš, pokud se jim to nelíbí, tak ti můžou na nějaký ten superkousek přispět, aby měli na co koukat 😀 😀 😀 .