• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké kupujete stany? Od jaké značky?

21. prosince 2013 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
Dobrý den. Prosím vás jaké kupujete stany? Od jaké značky? V létě bysme chtěli podniknout takovou delší turistickou cestu a budeme přespávat ve stanech. Žádný bohužel nemáme, takže potřebuju nějaký vybrat, ale nerozumím tomu. Ale když už to něj budu investovat, chci koupit nějaký, který dlouho vydrží.
19. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
quechua, ty vteřinový.
20. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna tohle teď taky řeším. V létě se chystáme pod stan, a protože nás je o jednoho víc, potřebujeme větší stan. Našla jsem tenhle http://www.laura-sport.cz/www-laurasport-cz/eshop/7-1-VANGO/1-2-STANY/5/105-Vango-Beta-450XL Líbí se mi rozměry, velká předsíňka s podlážkou a taky cena.
Nevíte někdo, jak je na tom s kvalitou tahle značka?
20. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv Ty jsou sice fajn, ale složené jsou hrozně velké, takže na nějakou turistiku nejsou nejvhodnější.
20. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpila jo na turistiku nošení s sebou ano..my jsme lemry pohodlný, dojedeme si všude autem, do kempů :sweat_smile:
20. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jindriskamoravcova.
Dobrý den. No my máme stan od husky, velký rodinný. Už je to pár let, co jsme ho koupili a pořád všechno ok=)
21. pro 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuji stany Jurek S+R kvalita, skladnost, a hlavně - celoživotní servis!!!!!! takže když se Vám po záruce podaří prorazit někde podlážku, tak Vám ji pánové opraví (sice za peníze, ale opraví)... který čínský výrobek se tímto může chlubit :wink:
21. pro 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek