Jsou tu maminky, těhulky nebo snažilky z Vysočiny?

mona_mona
7. únor 2014

Ahoj, je tu někdo z vysočiny? Pro různé debaty od ovu testů až po školáka? prostě pro všechny 🙂

ester34
7. únor 2014

Ano,jsem tu 🙂

unkarka
7. únor 2014

ahojky já jsem z Humpolce 😉 a patřím mezi snažilky 🙂

mona_mona
autor
7. únor 2014

@ester34 Ahoj, tedy musím říct, že mám radost, jelikož na MK jsem chodila už před sedmi lety .. když jsme plánovali dítko... pak nějak pozapoměla a říkám si.. ten pokec s maminkami od sud byli vždy báječný 🙂 Řekla jsem si zkusím založit diskuz a uvidíme 🙂
Ester od ku´d přesně jsi? 🙂

mona_mona
autor
7. únor 2014

@unkarka Vítám tě 🙂 Do Humpolce jezdíváme na koupaliště do toho Žabáku 🙂 jak dlouho se snažíte o miminko? .)

ester34
7. únor 2014

Taky z Humpolce 🙂

mona_mona
autor
7. únor 2014

@ester34 Tak to jste se s @unkarka sešli 🙂 Já bydlím kousek od Jihlavy, do Humpolce často jezdíváme.. jelikož jsem před pár lety bydle kousek od Humpolce 😀

londoneye
7. únor 2014

Ahoj holky,jsem z Jihlavy 🙂

mona_mona
autor
7. únor 2014

@londoneye Ahoj 🙂 Vítám tě tu a koukám že jsi ve 33tt ? čekáš první?

londoneye
7. únor 2014

@mona_mona ahoj,JoJo,čekáme první, kluka Kryštofa. A ty máš děti?

mona_mona
autor
7. únor 2014

@londoneye Londý ano mám dvě děti ještě školkový, mladší dcerka nastoupila do školky te´d od Září takže jsem čerstvě po mateřské 🙂 A tobě strašně moc gratuluji, hned jak se ukázalo na ukazováčku 33tt tak jsem si vzpoměla jak mně to tu blikalo.. škoda jen že jsem zapoměla heslo ke starému účtu semka 😕 email už nemám ten co jsem mívala takže jsem musela založit nový účet 🙂

londoneye
7. únor 2014

Děkuji, už se těším,až bude malý na světě, už je to pro mě dlouhé. Dvě dětičky,to je paráda a ještě holka, tu jsem si moc přála, ale teď jsem šťastná, že je malý v pořádku a zdravý. Tak budu mít doma tři chlapa,máme totiž ještě jorkšíra Maxe.

mona_mona
autor
7. únor 2014

@londoneye Já ti to věřím, ty konce jsou pak už náročné hlavně na pohyb že? 😅 🙂 Ale za chvilku máš Duben a máte doma Kryštůfka 🙂 Jé opravdu no u nás máme zas přesilu jelikož mám dvě holky a jokšíračku k tomu :D takže u nás je převaha ženská ale říkám zatím to ještě jde ale kdyby jsme se začali snažit o třetí miminko a byla by to holčička tak by možná chlap už zešedivěl :D zatím si nestěžuje 😉 😀 Máš pravdu hlavně zdravý a aby jsi byla ty i maličky v pořádku 🙂

londoneye
7. únor 2014

@mona_mona přemýšlíte ještě nad třetím miminkem? Já bych ráda dvě, ale uvidím, co budu říkat po porodu. Tak má doma tatínek dvě malý princezny 🙂 manžel si moc přál kluka, tak je spokojený. I když ze začátku to byl trochu šok, miminko jsme zatím neplánovali, ale našlo si k nám cestu samo.

mona_mona
autor
7. únor 2014

@londoneye Teď jsi to napsala hrozně krásně " našlo si k nám cestu samo " To je krásné 🙂 koukám že na MK asi jiné maminky z Vysočiny nejsou že? když tu debatujeme jen dvě 😵 😀 Já si myslím že určitě pak do druhého půjdete, ono se ta bolest zapomene hned po porodu 😉 Porod je úžasný zážitek který prožije jen ženská to si říkej :D My se určitě třetímu miminku bránit nebudeme jen v tuto chvíli si nedovedu představit jak bych pracovala se třemi dětmi ... 😅 Ale nejsem ještě tak stará - tedy nepokládám se ještě za starou 😀 😀 😀 že třeba za rok?? no uvidíme, necháváme tomu nějak volný průběh jestli mi rozumíš 🙂

lenicka07
7. únor 2014

@mona_mona Já jsem taky z Vysočiny, kousek od Pelhřimova 🙂 ... aby vám tu nebylo smutno 🙂
@londoneye

unkarka
7. únor 2014

@mona_mona je jich tady spousty ale asi nekomunikují 😀

mona_mona
autor
7. únor 2014

@lenicka07 Jé Lení, no ty jsi hodná 🙂 Hned je tu veseleji 🙂 Tak povídej, snažíš se o dětičky, nebo jsi už maminka? 🙂

unkarka
7. únor 2014

@mona_mona no snažíme se asi tak 7 let ale asi tak 2 roky to řešíme přes Sanus Jihlava.

mona_mona
autor
7. únor 2014

@unkarka myslím že jsi se teď trefila 😀 Bude jich tu určitě spoustu ale nějak nekomunikují.. třeba začnou 😵

raci
7. únor 2014

Ahoj, já jsem taky z Vysočiny, kousíček od Žďáru 😉

mona_mona
autor
7. únor 2014

@unkarka tedy já moc moc držím pěstičky, to je tedy na čase aby to už vyšlo 🙂 asi to není jednoduché že? jak dlouho se snažíte přes Sanus Jihlava?

mona_mona
autor
7. únor 2014

@raci Ahojínky, vítám tě tady 🙂 do Ždáru jezdím na gyndu :D Pověz něco o sobě 🙂

unkarka
7. únor 2014

@mona_mona no jezdím tam 2 roky a mám 1 IVF neuspěšné a při druhem mi zjistili cukrovku takže jsme museli udělat zmrzlinky a začít se věnovat té cukrovce,Měla jsem tak báječnou dr 😠 že mi těhu zakázala tak jsem změnila doktora který se mi začal fakt věnovat a najednou těhu povoleno,Takže rok ztracený kvůli nějaké k.....

lenicka07
7. únor 2014

@mona_mona JJ už máme dvě (a další asi neplánujeme) - 2 letá holčička a devítiměsíční klouček 🙂 .. už mi někdy z nich jde hlava kolem a potřebuju přijít na jiné myšlenky 🙂

mona_mona
autor
7. únor 2014

@unkarka Tak to je mi tedy moc líto :( Ale víš co se říká do třetice všeho dobrého, takže budu držet pěstičky 🙂 je fajn ale že jsi změnila doktora jelikož ten ředchozí ti to zakazoval tedy bez přičiny že? :(

mona_mona
autor
7. únor 2014

@lenicka07 Lení, tak to znám 😉 😀 myslím že tohle zná snad každá mamča, prostě občas potřebujeme taky vypnout že? Ale nikdy neříkej nikdy...třeba se ti ještě roztikají hodiny a budete mít třetí 😵 😀

lenicka07
7. únor 2014

@unkarka Já po třech letech snažení taky skončila v Sanusu, ale rychle jsem odsud zas utekla, nějak se mi jejich přístup nelíbil. Pak jsem si našla jiného přítele a mímo bylo na cestě dřív než bych vůbec doufala 🙂

unkarka
7. únor 2014

@mona_mona ona byla taková fakt divná.jen otevřeš dveře už ječí brrrrrrrrrr.V pondělí se jedem domluvit na termín vložení těch našich zmrzlinek.

lenicka07
7. únor 2014

@mona_mona Mě už bily vyloženě na poplach, už jsem myslela že moje o pět let starší kamarádka bude dřív babičkou než já maminkou... takže teď už jsem vyloženě za zenitem, letos mi bude 36, už se bojím všelijakých komplikací

raci
7. únor 2014

něco o mě ... nooo 😀 Jmenuju se Lenka, táhne mi na 30, jsem vyučená cukrářka (ačkoli jsem jako cukrářka nikdy nepracovala) 😕 jsem vdaná a mám dvě děti Ondrovi budou 4 roky v červnu a Klárce je 5 měsíců a třetí dítko NEplánujem 😅 (nebo alespoň já ne, manžel je přesvědčenej, že budeme mít ještě jednoho kluka, ale já mám nervy taky jenom jedny 😝 😀 )