Jsou tu nějaké hráčky deskových her?

mysicka_lb
11. zář 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky, jsou mezi vámi nějaké nadšenkyně do hraní deskových her? Já deskovky miluju a mám jich doma plno, ale bohužel je vůbec nemám s kým hrát. Kdyby tu byl čirou náhodou někdo z Liberce se stejným problémem, můžeme se někdy domluvit a zahrát si, třeba i s našimi partnery. Jinak si můžeme alespoň psát🙂

svatule
11. zář 2013

@mysicka_lb ahoj, hlásím se do klubu 🙂 jen teda to máme k sobe daleko, jsme z Ostravy, hrajeme pravidelně, pořádáme herní akce 🙂
Máš nějakou oblíbenou hru?

mysicka_lb
autor
11. zář 2013

Ahojky, to se máte, že máte svoji skupinku. Ta naše se nějak rozpadla, tak už si teď asi moc nezahraju. Mám ráda hlavně Dixit, Osadníky, Lovce noci, Znáš mě?, Alias. Ale je mi to v podstatě jedno, co se hraje, hlavně když se hraje. Nemusím jen takové ty "klučičí" strategie.

vilibalda
11. zář 2013

Ahoj, deskové hry hrajeme s manželem moc rádi. Poprvé mi praskla voda, když jsme rozdali karty na Dominion 😀 Sem tam hrajeme doma s manželem, ale ve 2 to není moc ono a spousta her ani nejde 😠 Občas se staví kamarád (bývalý spolubydlící ze studií), který chodí do herního klubu, tak někdy donese něco nového nebo sám má spoustu her. Je to fajn 🙂 ale nikoho víc si kvůli našim dětem netroufáme pozvat. Nikdy nevím, jestli v pohodě usnou a kdy, proto si návštěvu nezvu. Jen tento kamarád nás zná a chodí stále, ale nejlepší to bylo dokud jsme bydleli ve studentském podnájmu.

ofelieee
12. zář 2013

@vilibalda já jsem zas začínala rodit u Cézara a Kleopatry 🙂 poprvé v životě mi bylo jedno, jestli vyhraju nebo ne, jindy to pro mě je hra u který dokážu bejt i sprostá, jak mám napjatý nervy 🙂

mrazulkav
24. zář 2013

Já bych hrála taky ráda, ale manžel mi to sabotuje - vždycky vymýšlí složitosti a pak prohraje, tak ho to nebaví :( Tak už se těším, až nám povyroste špuntík a budeme hrát spolu...

ninive211
24. zář 2013

My taky máme rádi stolní hry, teda hlavně manžel, pořád chodí kolem hračkáren a nakukuje...koupit mu stolní hru jako dárek je jasná výhra. ale už jsme vyhlásila bojkot kupování her, máme jich hodn, polovinu z nich nehrajeme, protože mě nebaví (furt prohrávám 🙂 a u dalších pár musí být víc lidí. Máme rádi Bang, Osadníky, activity, Řím, Jambo, Agricolu nebo třeba i Pandemic (dobrý na té hře je, že to není hra o soutěživosti, ale o kooperaci mezi hráči - hrajete vlastně proti hře a porážíte světové nemoci. Buď vyhrají všichni anebo všichni prohrají - spravedlnost 🙂 )

mysicka_lb
autor
24. zář 2013

@ninive211 My si právě taky ke všem možným příležitostem kupujeme hry. A máme v nich jednoznačně nejvíce peněz, kam se hrabou notebooky nebo nábytek🙂

ninive211
24. zář 2013

@mysicka_lb Tak to zas takoví blázni nejsme 🙂 Některé hry nemáme, protože je třeba mají ostatní a tak se vždy nějak sejdou.Nemá smysl kupovat osadníky, když je mají další dva až tři páry v okolí doma.

novynka
24. zář 2013

já zas miluju vědomostní hry od albi, mám Česko, Evropu, Svět a Český film.... bohužel už to se mnou ale nikdo moc nehraje, vlastně vůbec :( manža se mnou hrál dřív výjimečně, jen aby mi udělal radost, a současní kamarádi na to nejsou... takže už se taky těším, až budu mít trošku větší děti a budu s nima hrát Česko Junior, nebo něco podobného ;)

loupacek
17. lis 2013

Miluju deskové hry, ale není s kým hrát (pokud nepočítám manžela). Miluju Activity 2, ale chbí mi lidi.
Jinak doma mám tak Česko a Evropu. Občas si hrajem ve dvou i Pandemic (to se dá, ale není to taková zábava jako ve víc lidech). Hrávala jsem ráda Carcassone.

s222a
9. črc 2014

Ahoj, my také rádi hrajeme hry a jsme z Jbc

ivonapop
9. črc 2014

Já hraji šachy. Naštěstí nemám problém se spoluhráči, protože na internetu mi to prostě nebaví....

palanovaalzbeta
29. říj 2018

Ubongo - verze pro děti, Tajná výprava čarodějů od Mindoku, Duch - postřehová hra od Mindoku, Kočka Karla - postřehová hra, Sardinky od Djeco, Stoopido, Příšerky ze skříně od Granna - vše máme doma, vyzkoušeno.

mishka264
26. čer 2019

U nás vede Kostkový bang, Lovci pokladů, Labyrint, Carcassonne a pokud se nás sejde více, tak i Dixit.