Jste připraveni na opačnou orientaci u svého dítěte?

karotky
23. led 2008

Co byste dělali,kdyby za Vámi přišlo Vaše(dejme tomu)15.leté dítko s tím,že je homosexuál nebo lesbička?
Já jsem hodně toleratní člověk,takže bych se s tím(možná s těžkým srdcem ☹ )smířila.Manžel mi na to řekl,že by mu to bylo asi jedno,..................hlavně aby "to" neprovozovali u nás doma. 😀

magg
23. led 2008

sharlota predpokladam, ze lesbicky su z pouzitych kondomov

navi
23. led 2008

izy já se s tátou kolikrát hádala a dost na tohle téma, lesby v pohodě homosexuálové mu vadí. Ale jemu se prý stalo, že poněm nějaký chlap sexuálně vyjel, když byl mladý. Možná z toho mají někteří strach. Třeba jako tvoje kamarádka, která nemá předsudky k homosexuálům, ale lesbičky jí vadí. No ale to je jen moje úvaha 😉

sharlotta
23. led 2008

Magg, nechcela som k tomu dodavat, ze to znie divne...ale sama si to napisala...kazdopadne v telke to hovoril chlapik s dost vaznym ksichtom...tak neviem....

balsiger
23. led 2008

tak tohle tema je pro mne osobne velice tezce stravitelne...jsem velice tolerantni clovek,ale tohle mi pod kuzi neleze od te doby,co vim,ze to existuje...ale nejspis nam nebude nic jineho zbyvat,nez akceptovat to,co se stane... ☹ ...tezko rict

evercila
23. led 2008

no myslim, ze porovnavat pedofiliu s homosexualitou je dost tvrde...
pedofilia je trestny cin, je to zneuzivanie deti. homosexualita je normalna vec, nikto nikoho nezneuziva, a to ze 4 percenta je dost, to hovori za vsetko. akurat ze sused sa ti s tym neprizna a medialne znamy clovek to ma na haku.

iza
23. led 2008

magga já neříkám, že je to dobře...říkám, že se to děje

elise
23. led 2008

magg reagujem len svojim názorom nato čo si napísala: "a a to si fakt myslis, ze je pre tie deti dobre? :" ja mam dvoch ockov" " ja mam dve mamky" " čo potom tie deti ktoré majú rozvedených rodičov atý majú nových partnerov (teraz myslím hetero) mám kamaráta a je hetero, ktorý aj partnerom svojich rodičov hovoril mama a ocko lebo si snimi vytvoril fantastický vzťah taktohovoril že je šťastné dieťa že má dvoch ockov a dve mamky. 😉
dieťa možno lepšie vychová homosexuálny pár ako neaký hetero čo bijú, zanedbávajú, alebeo nedávajú lásku takže tú šancu adoptovať deti homosexuálom by som dopraila.možno by dieťa vychovali lepšie ako hocikto iný. 😉

iza
23. led 2008

sharlotta tak já jsemčetla něco podobnýho..homon amtikonc.vzloučená do vody,čističky vodu nevyčisti dobře a nebo taky že to nějak už zjistili na rybách..no to je vedlejší,ale netýkalo se to homosexuality,ale neplodnosti mužů...že se právě oslabují hormony 😅

iza
23. led 2008

no ate´d možná ukamenujete mě..já jsem i pro adopci homosex párů...podívejet kolik lidí vzrůstá např v rodině matka, babička..tak proč ne dvě mámy, dva tátové(ne 4..i když u rozvedených to tak může být..např při střídavé péči)..ostatně já měla na gymplu spolužáka co měl dvě mámy 😉

denisaap
23. led 2008

Uplne s tebou suhlasim Alexandra,mozno by som mala zmiešane pocity ale hlavne je aby bolo moje dieta zdrave!Ked človek počuva spravy a čita noviny je to hruza-takže ak by to mal byt jediny problem tiež by som bola štastná...

expertka8
23. led 2008

...na nestandartne okolnosti sa clovek NIKDY dostatocne nepripravi 😔
...ako keby som sa spytala..."Ste pripravene na smrt???"....

iza
23. led 2008

exertka tak nato ti odpovím:nejsem a na takovouhle věc nebudu nikdy připravená

alcatko.j
23. led 2008

zajimave tema...no, bylo by mji to asi lito, teda urcite, byla bych v soku, i kdyz, ja verim, ze sve dite budu natolik znat, ze bych pripadnou homosexualitu tusila driv, nez by dcera vysla s pravdou ven..takze by to zas takovej sok byt nemusel..hlavne, aby se dcera sverila..neni nic smutnejsiho, nez aby se bala se nam, svym rodicum sverit...No a jak by to bylo venku, bez ohledu na me pocity vim, ze bych se hned od zacatku snazila byt 100% oporou, protoze uz zjisteni, ze "jsem jina" musi byt tezke..pak to se sverit..tak at ma na koho se obratit..pak nekde sama v koutku bych se snazila urychlene s tim vyrovnat..nerikam, ze by to slo hned a v pohode, ale ono by mi ani nic jinyho nezbylo.Uz tu nekdo zminil, ze pokud by to byl jedinej problem, tak to neni zadna traga 😉

mersedesa
23. led 2008

homosexualita-no normalne to nieje(normalne je muž a žena ako par),ja to beriem tak,že je to odchylka od normalneho.nikto kto jehomosexual nim nechce byt,pretož v našej spoločnosti od mala vidia deti,že normalne je žit s opačnym pohlavym.oni si to nevyberu ono to tak je.
niekto tu poznamenal,že pri takych prikladoch ako mame na očiach (Mikloško,Paviel) sa nečudo.väčšiu blbost som nepočula.to akože napriklad mne sa pačia Pavielove učesy tak budem lesbička 😒
a to že chcu byt rodičmi sa tiež netreba čudovat,maju to zakodovane v sebe ako všetko čo dycha na tejto planete.
možno sa ich trošku zastavam,ale mala som kolegu ktory je homo... a je to super človek a často si robil srandu ked už bola mala na svete,že aj on by chcel taku bambulku,ale vraj naopak to spravit nepojde. 😀
často zvyknem rozmyslat nad tym aka bude mala ked vyrastie,napadla ma aj tato možnost,ale vobec som sa nad tym nepozastavila.
a o uchylkach by som skor hovorila pri bisexualoch
pedofilov by som dala vystrielat 🙄 (a nevahala by som to spravit ani ja)

babalala
23. led 2008

iza - souhlasím s tebou - s adopcí. Myslím, že kdyby se někdo zeptal dětí v přeplněných dětských domovech, jestli tam chtějí zůstat, nebo radši půjdou k dvěma maminkám, nebo ke dvěma tatínkům, tak se ani nebudou moc dlouho rozmýšlet a zvolí si rodinu, byť nestandardní.Teď nás ukamenují obě. 🙂

makelka
23. led 2008

Už jste to tu hodně zmiňoavaly. Pokud své dítě miluju, tak bych se s tím prostě musela smířit. V těhu jsem o tom dost přemýšlela, ale určitě bych ho nezavrhla a asi bych se s tím snažila vypořádat sama, i když by to jistě nebylo lehké, připravená na to nejsem a myslím, že na tohle se připravit nedá 😒

magg
23. led 2008

mersedesa, ja nemyslim ich pracu (miklosko, paviel) , ale to ako su prezentovani, akoby to bola najvacsia senzacia:" ciii, on je super, on je teply a vobec sa za to nehanbi, vsetci ho obdivujme ake je to uzasne" Deti sa ucia napodobnovanim a prave v puberte si vyberaju vzory, ktore napodobnuju, pokladaj ma za blbu, ako si to napisala, ale je to moj nazor
Nehnevajte sa na mna, ale tato tema ma zly nazov, mal by sa zmenit na: "Kto sa viac tesi na homosexualne orientovane dieta?"

elise
23. led 2008

babala možno aj mňa ja som tiež písala že by som im adopciu detí dopriala 😒

alcatko.j
23. led 2008

ale magg, neprehanis malinko?

claire
23. led 2008

magg, ono se sexuální orientací opravdu uděláš houby... se můžeš 300x denně snažit z dítěte udělat něco, co není.

magg
23. led 2008

alcatko ved si to precitaj od zaciatku, podla vas sme chore, tie, ktore s tym nesuhlasime. A vyjadrenia typu, ze ak by to bolo jedine, co dieta spravi, tak bude najstastnejsou matkou na svete, ja neviem, asi si najdem zenu...

alcatko.j
23. led 2008

magg, a co, se mame jako zhroutit a busit se do hlavy, co jsme to porodily?a kdo rekl, ze jste chore???

claire
23. led 2008

Nemyslíme, že jste choré! Jen, že si zaděláváte zbytečně na problém, který nesouhlasem nemůžete odstranit.

zuz11
23. led 2008

nehadajte sa 🤐 inak netusim naco a co riesi vlastne tato tema 🤐 🤐 🤐

alcatko.j
23. led 2008

zuz, debatujem 😉
resi zajimavou otazku 😉

iza
23. led 2008

magg koukám, že jsi z Prešova?Před 7lety jsem tam byla s kamarádkou,spali jsme tam v nějaké ubytovně a já silehla dolů na palandu a koukám jak někdo tam vydrápal na spodek té vrchní postele říkanku : V Prešove na veži, ... dva ježi,... tri dni, aj tak boli sviezi(možná to mám s hrubkama...)..no tak tím bych dnešní homosexuální debatu za sebe uzavřela a dobrou v Prešove 😎 😎

zuz11
23. led 2008

alcatko, dost pochybujem ze nieco poriesite lebo to bude ako vsade 😀 kazda si budete stat za svojim a h.. s toho....

alcatko.j
23. led 2008

ale zuz, tak nas nech, zadna pohroma se tu nestrhla a zas tak dementni tema to neni.

mersedesa
23. led 2008

magg. to nemysliš važne.to sa neda aby si zobral vzor moj/tvoj hockoho syn/dcera za svoj vzor homo... prišiel by domov a povedal:"vauu mami videl som ako Paviel ostrihal kamošku budem teply začal som chodit s Jožom" to tak nefunguje
ale ked si zoberie vzor dajmetomu z jeho profesie a zarobi pekne peniažky,prečo nie 😉

dadulka19
23. led 2008

iza 😉

zuz,téma je správna 😉 ....a sme baby,tak zahrmieť trošku musí 😀