• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kartářka, astrologie, numerologie, máte zkušenost?

23. prosince 2016 
Dobrý den, mám delší dobu chuť zkusit něco takového tajemného.Máte zkušenosti? Co myslíte že je nejlepší?Astrolog,numerolog,nebo kartářka?... Ráda bych třeba věděla,zda se k sobě s přítelem hodíme či nikoliv... nebo na co se hodím profesně,,,
27. kvě 2014 ve 12:04  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám zkušenosti jak astrologii,tak numerologii i kartářkou.Záleží co tě zajímá.Ve tvém případě by byla vhodná numerologie.Shodou okolností ti zrovna můžu doporučit moji mamku.Ta se tím zabývá a dělá detailní numerologické rozbory podle datumu narození.Je to práce na několik hodin, takže to dělá formou mailu.Pokud by jsi měla zájem,nebo holky kdokoliv,napiště mi a já vám dám kontakt...Vykládá i taroty,ale méně aktivně...Blíž by vám k tomu řekla ona.
27. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jee,tak super.Napiš mi prosím kontakt. Díky :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 12:23  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiii83 Ja bych taky mela zajem o kontakt :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslala jsem vám ho do zpráv.
27. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím též o kontakt;)
27. kvě 2014 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovinka jsem se zaregistrovala a prosím také o kontakt na "mamku numeroložku ". Akorát nevím, jak na to, nemám s těmito diskuzemi zkušenosti. Chtěla bych nechat vypočítat vhodné datum pro svatbu dcery, tak hledám nějaké kontakty či příspěvky.Poradíte?
27. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u kartářky a jednou jsem si nechala dělat i numerologii,ale paní co mi numerologii prováděla už již není mezi námi,což je škoda. Také bych ohledně vztahů doporučila právě numerologii. Všechno co mi pověděla sedlo do nejmenšího detajlu i co se bývalého partnera týkalo, u kartářek jsem byla dvou od jedné mi to sedlo a od druhé nic moc,ta se spíše zabývala minulým životem. Pak nějaké kartářky přes internet,ale to už nesedlo vůbec,lepší je osobní setkání.
28. kvě 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiii83 dobrý den,prosila bych kontakt na vaši maminku ohledně numerologie,děkuji :slight_smile:
5. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiii83 koukám na diskuzi že je už staršího data ale chtěla bych se zeptat zda by byl pořád možný kontakt na maminku? A zda si za to maminka něco účtuje a kolik případně děkuji :slight_smile:
2. únor 2016 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kartáře mám doma :grinning: a žádná sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: souhlasím lepší je osobní setkání ale ne vždy je to možné. I na dálku to jde, když má někdo dary...
4. únor 2016 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, co si myslíte o kurzu numerologie? Dá se to dobře naučit?
26. únor 2016 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominickap Koukla jsem na internetu a moc kurzů u nás na Vysočině není, docela bída. :cry: :cry: :cry: Něco mále je na internetu, objevila jsem třeba tohle, jen nevím, jaká bude kvalita... https://www.vimvic.cz/kurz/numerologie-a-zivotni-cisla - vypadá to docela obecně a spíše takový základní kurzík... :confused: :confused: :confused:
29. únor 2016 v 16:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak jde o to, co hledáš, mě základy vyhovují, takže díky za tip. Ten web znám :slight_smile: Docela mě to oslovilo :wink:
10. bře 2016 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiii83 ahoj, prosim Ťa môžeš aj mne poslať kontakt na mamku numeroložku? :slight_smile:
a možeš mi, alebo aj niekto druhý napísať, o čo v tej numerologii vlastne ide, čo sa dozviem od numeroložky a tak? ja mám skúsenosti len s kartárkami, aj osobne a ešte lepšie cez mail...
díky moc
12. črc 2016 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koran2 nejlepší by bylo aby jsis o numerologii přečetla někde na netu... V Numerologii se můžeš dozvědět jestli se třeba k někomu hodíš nebo ne, dá se z toho poznat lidská povaha, předpoklady atd... V jakém duchu se bude vyvíjet život každý rok od narozenin do narozenin a tak :slight_smile:....
Napiš moji mamce na email iva.h@seznam.cz a ona ti poví víc.
Měj se hezky a napiš mi jak jsi se rozhodla a kdyby jsis rozbor nechala udělat, tak by mě zajímalo, jak se ti rozbor líbil :slight_smile:
24. črc 2016 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markiii83 moc Ti děkuji, napíšu ji určitě :wink: a potom Ti dám vědět...
24. črc 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo nový tip? Řeším teď jednu pro mě důležitou věc a je pro mě důležité nasměrovat se správně a konečně to dořešit...
17. pro 2016 v 00:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co mně kartář řekl, to se vyplnilo....bohužel. Má i své www. stránky a měl i svůj pořad v TV
23. pro 2016 v 18:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek