Kartářka, astrologie, numerologie, máte zkušenost?

morlor
27. kvě 2014

Dobrý den, mám delší dobu chuť zkusit něco takového tajemného.Máte zkušenosti? Co myslíte že je nejlepší?Astrolog,numerolog,nebo kartářka?... Ráda bych třeba věděla,zda se k sobě s přítelem hodíme či nikoliv... nebo na co se hodím profesně,,,

markiii83
27. kvě 2014

Mám zkušenosti jak astrologii,tak numerologii i kartářkou.Záleží co tě zajímá.Ve tvém případě by byla vhodná numerologie.Shodou okolností ti zrovna můžu doporučit moji mamku.Ta se tím zabývá a dělá detailní numerologické rozbory podle datumu narození.Je to práce na několik hodin, takže to dělá formou mailu.Pokud by jsi měla zájem,nebo holky kdokoliv,napiště mi a já vám dám kontakt...Vykládá i taroty,ale méně aktivně...Blíž by vám k tomu řekla ona.

morlor
autor
27. kvě 2014

Jee,tak super.Napiš mi prosím kontakt. Díky 🙂

nelamas
27. kvě 2014

@markiii83 Ja bych taky mela zajem o kontakt 🙂

markiii83
27. kvě 2014

Poslala jsem vám ho do zpráv.

mikesovap
27. kvě 2014

Prosím též o kontakt;)

mi_chalka007
27. kvě 2014

Zrovinka jsem se zaregistrovala a prosím také o kontakt na "mamku numeroložku ". Akorát nevím, jak na to, nemám s těmito diskuzemi zkušenosti. Chtěla bych nechat vypočítat vhodné datum pro svatbu dcery, tak hledám nějaké kontakty či příspěvky.Poradíte?

zakarin
28. kvě 2014

Byla jsem u kartářky a jednou jsem si nechala dělat i numerologii,ale paní co mi numerologii prováděla už již není mezi námi,což je škoda. Také bych ohledně vztahů doporučila právě numerologii. Všechno co mi pověděla sedlo do nejmenšího detajlu i co se bývalého partnera týkalo, u kartářek jsem byla dvou od jedné mi to sedlo a od druhé nic moc,ta se spíše zabývala minulým životem. Pak nějaké kartářky přes internet,ale to už nesedlo vůbec,lepší je osobní setkání.

zakarin
5. čer 2014

@markiii83 dobrý den,prosila bych kontakt na vaši maminku ohledně numerologie,děkuji 🙂

palkovaadela
2. únor 2016

@markiii83 koukám na diskuzi že je už staršího data ale chtěla bych se zeptat zda by byl pořád možný kontakt na maminku? A zda si za to maminka něco účtuje a kolik případně děkuji 🙂

annyelln
4. únor 2016

Kartáře mám doma 😀 a žádná sranda 😝 souhlasím lepší je osobní setkání ale ne vždy je to možné. I na dálku to jde, když má někdo dary...

dominickap
26. únor 2016

Ahoj, co si myslíte o kurzu numerologie? Dá se to dobře naučit?

lidadv
29. únor 2016

@dominickap Koukla jsem na internetu a moc kurzů u nás na Vysočině není, docela bída. 😢 😢 😢 Něco mále je na internetu, objevila jsem třeba tohle, jen nevím, jaká bude kvalita... https://www.vimvic.cz/kurz/numerologie-a-zivotn... - vypadá to docela obecně a spíše takový základní kurzík... 😕 😕 😕

dominickap
10. bře 2016

A tak jde o to, co hledáš, mě základy vyhovují, takže díky za tip. Ten web znám 🙂 Docela mě to oslovilo 😉

koran2
12. črc 2016

@markiii83 ahoj, prosim Ťa môžeš aj mne poslať kontakt na mamku numeroložku? 🙂
a možeš mi, alebo aj niekto druhý napísať, o čo v tej numerologii vlastne ide, čo sa dozviem od numeroložky a tak? ja mám skúsenosti len s kartárkami, aj osobne a ešte lepšie cez mail...
díky moc

markiii83
24. črc 2016

@koran2 nejlepší by bylo aby jsis o numerologii přečetla někde na netu... V Numerologii se můžeš dozvědět jestli se třeba k někomu hodíš nebo ne, dá se z toho poznat lidská povaha, předpoklady atd... V jakém duchu se bude vyvíjet život každý rok od narozenin do narozenin a tak 🙂....
Napiš moji mamce na email iva.h@seznam.cz a ona ti poví víc.
Měj se hezky a napiš mi jak jsi se rozhodla a kdyby jsis rozbor nechala udělat, tak by mě zajímalo, jak se ti rozbor líbil 🙂

koran2
24. črc 2016

@markiii83 moc Ti děkuji, napíšu ji určitě 😉 a potom Ti dám vědět...

lidadv
16. pro 2016

Máte někdo nový tip? Řeším teď jednu pro mě důležitou věc a je pro mě důležité nasměrovat se správně a konečně to dořešit...

lydiee
23. pro 2016

Co mně kartář řekl, to se vyplnilo....bohužel. Má i své www. stránky a měl i svůj pořad v TV

shiva1
30. říj 2017

@markiii83 posli prosím kontakt

zerog
24. srp 2018

@lydiee nebyl to Peter Kulík?

lydiee
24. srp 2018

@zerog Daniel Čablik

zerog
24. srp 2018

aha, díky za odpověď, toho neznám