Kdo posílá vzorky zdarma pro maminku a miminko?

jarai
17. čer 2015

Holky, nevíte kontakty a firmy co posílají vzorky zdarma pro maminku a miminko, např. plenky, kremy, dudlík atd.? Vím zatím jen o Nivei a Rybilce.

katynecka
17. čer 2015

Lovi rozdává tento měsíc těhulkám zdarma dudlík ve vybraných prodejnách: http://lovicz.cz/content/18-vyzkousejte-zdarma-...
Dá se ještě vyplnit formulář o bepanthen... pak napsat na Mam a Nuk...

chelexi
17. čer 2015

Lovi mi dnes odpověděli, že e-shop již šidítka nemá k dispozici.

mazlik1
18. čer 2015

@katynecka a jak se o takové vzorečky žádá? to se musí všude registrovat?
😨 Nebylo by na škodu dostat něco zadara

katynecka
18. čer 2015

@mazlik1 Normálně si otevřeš jejich stránky, dáš kontakt a tam to vyplníš... Do dotazu napíšeš něco ve smyslu: chtěla bych se zeptat zda nezasíláte vzorky na vyzkoušení... A oni ti odpoví na mail, zda zašlou nebo ne, popřípadě poprosí o adresu pokud není přímo s tom formuláři... a je to 😀

jarai
autor
18. čer 2015

@katynecka já dostala zatím kladnou odpověď, že mi zašlou vzorek od Rybilky, Nivei a Bepanthenu, jinak nikdo nic nezašle, víte o jiné firmě, která zasílá?

radkabrezikova
18. čer 2015

Ja mohu zaslat osobne vzorecky z nektere z rady ceske ekologicke drogerie. Podle toho co bdu mit k mani a co budete potrebovat...Mile pozdravy Radka

katynecka
18. čer 2015

@jarai Mě ještě přišlo od MAM, že jim mám poslat adresu a pohlaví miminka, takže taky zasílají... Hipp mi napsal, že v současné době nemá žádné k dispozici... Johnsons jsem nezkoušela, protože se z něj sama osypu 😉

katynecka
18. čer 2015

@radkabrezikova Jeee, to by bylo fajn 🙂

kralovna17
18. čer 2015

@radkabrezikova To by bylo moc milé... 🙂

uzjetotak
18. čer 2015

Teď jsem na stránkách Nivea a vůbec nevím, kam to tam napsat... Mimčo má do příchodu na svět sice ještě půl roku čas, ale mít už v zásobě třeba krém na opruzeninky by nebylo špatné, ne?

jarai
autor
18. čer 2015

@radkabrezikova děkuju, to budete moc milá.

kralovna17
19. čer 2015

@uzjetotak Na stránkách Nivea je kontakt úplně, úplně dole v modrém zápatí. Jinak mě fakt pobavil ověřovací kód na stránkách Bepanthenu - viz fotka... 😀

uzjetotak
19. čer 2015

@kralovna17 Jé, mockrát děkuji, vyzkouším 🙂
Jinak se dívám, že jsme obě ve 13.týdnu, tak přeji ať se všechno zdárně vyvíjí 😉

kralovna17
19. čer 2015

@uzjetotak No jo, už je to tak... 😀 I Tobě přeji hodně zdraví, klidu a optimismu... 😉

agenz
19. čer 2015

@katynecka děkuji za tip, dudlík už je doma 🙂

veronika182
19. čer 2015

@katynecka ahojda, ohledně vzorku od MAM, psala si jim normálně na stránkách anglicky, jak tam mají ten kontakt?

katynecka
19. čer 2015

@veronika182 Vzhledem k mé státnici z angličtiny jsem tam něco vytvořila v aj 😉 ale vím, že tam holky píšou normálně česky a taky jim přišel 😉

ivetapo
19. čer 2015

@radkabrezikova Také bych měla zájem, kdyby jste měla ještě nějaký vzoreček volný 🙂 děkuji.

mer
19. čer 2015

@radkabrezikova Já bych taky měla zájem děkuji

veronika182
20. čer 2015

@katynecka s angličtinou taky nemám problém, jen jsem potřebovala vědět, zda si psala tam, co myslim 🙂

svetlus_pepca
20. čer 2015

Na stránkách Family Service lze požádat po registraci o kufřík se vzorky. Ale musela jsem se o něj připomenout 😉

ajina10
20. čer 2015

@jarai je holky ja bych také neco chtela neni na škodu vyzkoušet nebo neco dostat 🙂 co proto mohu udelat? Dekuji

ajina10
20. čer 2015

@radkabrezikova také bych mela zajem 🙂

mrkew
21. čer 2015

@radkabrezikova mohu také poprosit? Děkuji. Jinak vzorky mi přišel Lovi mam Nivea rybilka a zkuste napsat i na ruzne detske čaje od sunarku

mrkew
21. čer 2015

@radkabrezikova mohu také poprosit? Děkuji. Jinak vzorky mi přišel Lovi mam Nivea rybilka a zkuste napsat i na ruzne detske čaje od sunarku

hanik73
23. čer 2015

@radkabrezikova Mohla bych též poprosit? Děkuji 🙂

punky
23. čer 2015

@radkabrezikova mohla bych take poprosit? 😉 dekuju a pekny den prejeme

veronika182
23. čer 2015

holky, daří se vám na familyservice.cz zadat adresu? Už mám registraci déle, ale potřebuji ji tam teďka zadat..nechce mě to pustit na kolonku město :(

veronika182
23. čer 2015

tak najednou se to rozchodilo =D