Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
18. kvě 2009

Maxi cosi se mi líbí moc a moc, ale je to těžká kráva. Já bych brala i casualplay S4, ale chyběla by mi ruční brzda. Xlander ji taky nemá, ale aspoň není předraženej a nevypadá nejhůř. Má ji dost lidí a jsou spokojený, takže je to takový ověřený...

kacatko03
18. kvě 2009

luca: kdo co bude mít místo sportáku??? já ty golfky??? ty golfky jsou od 6m

neli: no já nevim ještě tu barvu, hodila sem jen odkaz toho typu 😉

urbi
autor
18. kvě 2009

Neli, koukám, máme stejné vnitřky hlavy co? 😀 taky mě nenapadají ani golfky, na RD nastupuju dle mých představ asi až tak za deset let a druhý dítě za 95 let... a kufr se mi zase zvednul, jen jak jsem psala ten příspěvek...

petkakrutik
18. kvě 2009

maxicosi má švagrová. Tchýnka si nemůže vynáchválit náš boldík 🙂

nelinkav
18. kvě 2009

Urbi, já si říkám, že bych měla sama vyhledat toho psychológa, bo mít po takovým pohodovým porodu jako jsem měla já, schízu z dalšího není normální....

jajinka27
18. kvě 2009

jo chicco, ale ty maj hrozně malé místo na sezení, viděla jsem to naživo

veru...jo jo peg perego moooc pekný ale možná půjdem do inglesiny

jajinka27
18. kvě 2009

jo jo ta inglesina co chci je od 6 měsíců 😉

bila.pani
18. kvě 2009

Petru - já mám taky boldíka,ale víc jak sporták se mi líbí ta hluboká korbička..Je to tím,že mám trojkolku,tak ten sporták už tak hezký není.. 😔

nelinkav
18. kvě 2009

Mládě šlo asi před půl hodinou vyvenčit taťku, tak jdu aspoň vysát země, ať si neřeknou, že se tu flákám. Teda ne že bych si pořádenej oraz nezaloužila, že. Ale kousek od baráku rostou topoly a toho bordelu, co z toho lítá, máme plnej barák 😠 Se to tu válí v chuchvalcích jak kriters 😝 Tak jdu chvilku bojovat.

nelinkav
18. kvě 2009

Ilčo, mě se ten Bolder ve sporťáku líbí moc, troj i čtyřkolka 😉

Soni, ale ten test stejně nedělali ze všech značek, že? Je to možný někde dohledat, který kousky hodnotili?

luca30
18. kvě 2009

veru: jo teď jsem koukala, že ten sporťák je už od 6 měsíců...

urbi
autor
18. kvě 2009

holky, vadí hodně, když mladého dám do sporťku dřív? jedem za 3 týdny do toho chorvatska a korbu nepotáhnem.. to je půlka auta....

bolder se mi líbí vzhledově, ale přijde mi malý ten sporťák ne? ale mi přijde malý skoro každý v porovnání s Janéčkem.... ten je fakt prostornej...

jajinka27
18. kvě 2009

urbi...já myslím že to neva, dáš to do pololehu a je to 😉

bila.pani
18. kvě 2009

Mě zase přijde,že má tu korbu na sporták moc robusní.. 😅 No,uvidíme.. Míšo,já myslím,že Filípka na dovči klído do sportáku dát můžeš..

sonisek
18. kvě 2009
kacatko03
18. kvě 2009

míšo já taky myslím že to nevadá, já když začínala tak malej byl jen v lehu......

neli: ty golfky jsou sportovní takže v poho 😀

sonisek
18. kvě 2009

urbi, to jsi neviděla náš sporťák, větší kočárek snad už není 😀
My budem pak golfky pořizovat spíš z toho důvodu, že když jezdíme k rodičům, tak budem převážet golfáče, páč tenhle kočárek nám zabere skoro celej kufr 😀 Tady na doma stačí ten kočárek, co máme teď..

luca30
18. kvě 2009

Tak kolegyně z práce má golf 😉 ky od Inglesiny

bila.pani
18. kvě 2009

Já mám sporták po malým ten od Chicca,co byl v černých ovcích vyhlášen za nejlepší a spokojená jsem s ním teda moc nebyla.Te ho má malá jako zahradní vozítko 🙂

cline
18. kvě 2009

urbajs jak to vidíš se zítřkem?
a kdo se dostaví na srazík? Já dneska manžovi oznámila, že už je to tuhle sobotu a on řekl, že nikam nejedeme. Tak nevím jjestli ho mám přemlouvat, nebo jet vlakem, nebo nejet.

bila.pani
18. kvě 2009

Karol,určo vyraž..Já kdybych to měla blíž,tak tam stepuju jako první.. 😀 A proč se TM nechce?

sonisek
18. kvě 2009

tak jsme malého uložili a už jsme tam byli nahodit dudlík asi pětkrát...se s manžou střídáme...ale vždycky má zavřený oči, tak neví jak zabrat 😀

jajinka27
18. kvě 2009

u nás už se spí, s dudlíkem a nezavinut tak uvidíme 😅

já na sraz jdu 😀

cline
18. kvě 2009

No u nás právě probíhá mimipuberta, dneska jsem z ní už tekla, ve dvě se hezky najedla a v pět sice hlad asi měla ale jen řvala a pořád se pouštěla, tak jsemm to asi dvakrát ještě zkoušela a nic. Nakonec po koupání u kterého brečela!!! (poprvé) se po pár pokusech chytl a nejedla se. Ale já se zatvrdila, že kojit budeme i kdyby trakaře padaly, v noci totiž předvedla to samé a já aby se manža vypsla jsem nevydržela a ohřála jí Nutroš. Ale to byl do půl roku poslední 😎 (teda doufám, mě to v noci tak nevadí, že jsem vzhůru, ale je mi líto manžela, když jde na šestou do práce a není vyspanej) Na mě si slečna nepřijde, já budu tvrdá, naštudovala jsem to a vydržím. Komu by se taky chtělo ohřívat v noci mlíko, když takhle můžu usnout i s ní u prsa, že?

urbi
autor
18. kvě 2009

už to spinká 😵
je chudina nějakej osypanej, tak snad to jsou jen potničky a ne nic jiného.. .dnesa bylo fakt divný počasí..

Karol, Peti, můžete ve středu? já zapomněla, že jdeme zítra do poradny a na vakcíny! ale zítra má být i nic moc počasí, tak ta středa by možná byla lepší volba

na srazík jdu!

urbi
autor
18. kvě 2009

a tímto chci říct, ať mě neštvou Pražandy, které to mají za rohem, když my (myšleno Clinovce, Nelinkovce, Urbiky aspol.) jedeme přes půl republiky.... Veru, jak že nejdeš? si mě nepřej, ti asi půjdem hromadně nabacat 😀

kacatko03
18. kvě 2009

míšo no podle času 😀 puvodně sme měli jet do pryč. ale Fíla odjíždí v sobotu ráno na švp pak chceme zajet do teska...hele a jdou nějaký chlapy??? že bych manžu vzala sebou 😀

jajinka27
18. kvě 2009

holky manža vzal Toma k rodičům a do 5min byl zpět s tím, že jakmile za nima zabouchl dveře, mladej spustil neeeeskutečnej hysterák 😅 že by se mu nelíbila tchýně?? 😀

anaconda
18. kvě 2009

Ahojky.

Urbi, ok, ve středu jsem v poledne v Pejřimově 😉

S tou mateřskou je to teda mazec, sama nevím co mám dělat. 😅 😅 😅

urbi
autor
18. kvě 2009

Veru, to mě jako neser, že my jedeme tolik kiláků a ty jdeš do teska! 😠 😀