• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Hani a jak velcí jstey vy s manžou? po někom to malá musí mít, ne?

A kristýnku tu ještě nemáme, že? teda teď už jo :dizzy_face:
2. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pchá, patrik má vlasů poskrovnu a ještě blonďaté, že nejsou skoro vidět :grinning:
2. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jsem přišla a všichni zmizeli :frowning2: si tu furt povídám sama
2. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou.... Když už jsem se vyrovnala s tím, že nemůžu kojit (to jsem byla na špagát), když jsme ,,vyhojily" kýlu, vyhrabaly se z non-stop zácp a prdíků, tak přijde dr. a zaplácne nás příkrmem... Nechtěla jsem, ale evidentně mi nevěřila, že malá jí tak málo a přibírá... Když měla zácpu, tak nepomohla ona, musela jsem si najít a zjistit možnosti (novalac) sama...Když zvládám mímo sama (chlap je od pondělí do pátku pryč), byla jsem na sebe děsně pyšná - že stíhám... Pak se mi blokly záda a.....Moje vlastní máma mi řekla, že ať se seberu - že pokud si mě nechají v nem., tak malá skončí v kojeňáku - že mi to patří, když mám chlapa úplně na h............, oni že se starat nebudou. A popravdě - já už ani nechci.... I když jsem měla 39, zablokovaný záda, stejně jsem musela sama - pomalu, ale sama... Se musím pochválit....No - závěrem - když to spočítám, tak bez mýho dozoru byl mimís tak 3hodky. Z toho 1hod hlídala kámoška, když jsem měla zubaře a viděla, v jakým jsem stavu....... Teď už je to dobrý - jen aby se spravilo to bříško, na příkrm prdím, já se nemám moc komu vypovídat, tak to datlím sem...... Máma by mi jí cpala i dortem - když se nedívám, tak jí namočí dudlík do kafe - malá se poblinká, cpala by ji už pomalu i segošem.... Já na to prostě nemám. Jsem vyčerpaná - ne z malý, ale z toho ,,policajtování" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kikoušek se pokouší sedat - zvedá se z lehu, ona by mi ji furt cpala do sedu! Když nepřijdu k nim já, tak přijdou oni, ještě, že teď aspoň se hlásí - to zavedl chlap - už vypěnil.....
2. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nezmizel - jen mi trvá, než to nadatluju.. Fotky mám - v počítači... Já mám 178, chlap 186 a oba jsme tak trošku prostorově rozorientovaní :grinning:
2. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji...tak ty fotky jsou libový :grinning: fakt se povedly :grinning:

hanca..ted tak to máte taky doma veselo :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítam Hancu :slight_smile:) koukám taky to máš doma pěkný :confounded: ale jsi šikula jak to zvládáš :wink:
2. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to se člověk nachechtá, až slzí :angry: jo a teď to vypadá na zuby
2. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem plavat
2. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stahuju další videa...konečně sem se k tomu dokopala....

sluni já se taky moooc těším, Filovi vezmu kolo až tam muže řádit :slight_smile:

hANCA TAKY VÍTÁM JINAK my jsme váhově a výškově stejný ale už máme 6m :grinning: taky 70cm a 8500g....my jsme tu zase nejstarší :grinning:

sluni: kdo všechno byl?
2. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, děkuji za přivítání. Všem. :dizzy_face: Hm, tak si říkám, v kolik půjdem spát, když spíme? Ještě? Ale neva - kafe si frknu rovnou do žil. Budit nebudu.....
2. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eh Kacatko - že by drobná provokace? :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanco vitej :slight_smile: ja te potesim :slight_smile: ja mam 185, manzel 193, danysek mel ve 4m sice teda "j enom " 66cm ale 7750, ted v 5m 68cm a 8050 nevykaděnej ;) takze by se kristynka k daneckovi hodila ;) danysek ji urcite brzo preroste :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani taky te vitam, mate doma veselo. A jak si kafe jako frknes do zil, to mi vysvetli :sunglasses:

Anicka zatim v pohode, bez teploty. Budily jste prcky v noci po hexe a merily teplotu nebo je nechaly byt?
2. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu nas obliknout a jdem ven na chvili, manzel sel bruslit kolem rybniku, ja ne, protoze ms po roce mi nedela nak dobre. Ale aspon jsem dneska vytrela, sice s mzitkama pred ocima a polejvalo me horko, ale ten bordel se uz nedal vydrzet :grinning:
2. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanca,...ty vado ted koukám že tvoje malá je delší než Tom, fíííha :sweat_smile: Ten měl ve 4m 68cm
2. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a merime ofiko 62 cm (ne puvodnich 65 co jsem namerila ja) a vazime 5,92 kg, takze pry uplne prumerny miminko. Vsechno jsme dohnali. A prikrmy az od pristiho mesice (ale kasicku budu stejne uz davat od nedele :wink:
2. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze nejdelsi je tu kristynka, na 2. miste tomik a na 3. pak asi tobik s daneckem :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...čauky :wink: buď ráda že je bez teploty :wink: u nás doma zase halooo

jinak já dneska kojila naposledy v 10 a budu kojit až zítra ráno, noo co na to říct, UM prostě jede :grinning:
Prcek se mi vzbudil a při kojení jsem nafukovsla bazen muchomůrku. uff, ještě mám mžitky před očima. Ale je primovní, akorát jedna malá houbička je prasklá. večer hodím fotku, jak se v něm Patrik rozvaluje. Teď jdeme navštívit mého taťuldu. :slight_smile:
jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé. Děkuji a ruce líbám....No a co na to dr.? Tu naši z toho asi brzy klepne - že Kikoušek moc papá, ale nepapá a nepapá! Jí 4x, max. 5xdenně. A po tom jejím příkrmu mi nechce papat vůbec. Tak musím ,,šulit". Jinak febris - jak se malej ,,mrská"? Příbuzní zastávají názor, že ten náš KAĎOCH :angry: :confounded: za tohle na někoho chlap asi brzy vletí se nemůže moc hýbat... Ale mrská se jak rybička. Hlavně do sedu, do sedu.. Kolikrát nevím, jestli se snaží kadit, nebo se zvedá :sweat_smile: Na bříšku se jí nelíbí - šmejkne se do strany, skulí na zádíčka a chechtá se do ksichtíku... Ale běda, když jí to zrovna nejde.
2. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji: uvidime co v noci. za chvilku ji soupnu spat. a ma nasla si novou oblibenou hracku - pyramidu.
priste razim s vami i kdyby trakare padat mely a ja mela delat 100 veceri :grinning:
2. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nově příchozí :slight_smile:
Cline, souhlas se vším, ale Neli už sem od té konfrontace nechodí, škoda
2. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...a co ten zítřek když bude Aničce dobře?
2. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nafukovala roller - nebo himbajs - jak se to tento... A ještě teď mám v puse ten hnusnej pocit... Teda spíš na puse - jak......Alergie na latex, gumu atd...když je někdo zdravotník... Holky - neblbněte - to jsme tu fakt nejdelší?
Kafe do žil? :grinning: No sestřička - ta si poradí - nee? :sunglasses:
2. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nas mudr je v pohode :slight_smile: v nasi rodine by spis bylo podezrely kdyby dite bylo maly ;) ale tak je to taky kluk, ty jou precejenom obvykle vetsi a tezsi nez holcicky v danem veku. Hele, ja sem mela ve 4m 7220g, jak dlouha jsem byla to nevim, to mamka nezapsala. V 1 roce jsem mela 78cm, pri narozeni 51.
2. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Ma, rozhodně jí nebuď, jen to zkus přiložením zápěstí na čelo, určitě bys poznala zvýšení teploty, pak až bych jí budila a měřila rektálně....
2. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já určitě kvůli teplotě nebudila.... Když jí bylo blbě - protivka a měla hraniční teplotu - večer, tak jsem jí dala na noc preventivně Panadol. A chrupkala parádně
2. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek