Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
2. čer 2009

Koal: dik za radu. Doufam, ze bude spat pekne. Uz knoura, jdu ji chudinku ulozit a nakrmit

hancazivocich
2. čer 2009

No, je pravda, že já měla při narození 4,85 a 56 - ve 4 měsícíh nevím.. Ale o bráchovi dr. říkala, že přibírá jak malý prase 😖 Se nedivím - co vykládala máti - se divím, že nemáme trauma 😝

cline
2. čer 2009

ma - jsem s tebou Justík teď zese pro změnu spí, ale když je vzhůru tak pořád pobrekává

koalice
2. čer 2009

Ma, antipyretika při 38 a výš.... Přeju klidnou noc

jajinka27
2. čer 2009

marti..nebuď, to bys poznala jak píše Koal, já to poznala že jsem přiložila ret k hlavičce

koalice
2. čer 2009

hanca, tak konečně taky někdo s problémovou páteří, nejsem exot jen já. Po porodu blok C páteře, před měsícem Th 3 a Th4. Taky na vše sama, žůžo...

hancazivocich
2. čer 2009

koal - já tě žeru.. Huráááááááááááááá. Nejsem sama. Já L5 s irritací do nohy - prostě se mi jednoho krásnýho dne začla nožička podlamovat...Chuťovka - dávat mimi do postýlky, krmit, přebalovat, koupat... UKLÍZET... Jojo - srandy kopec. Takže jsem ze začátku chodila, jak kdybych přežila pád z 5 metrů. Teď už je to lepší, chodím, jak kdybych padla z 1metru na pr... a občas jak babča před výměnou kyč. kloubu. Neboli - jak říká chlap - Brum, brum, já jdu na med... No - nezabily byste ho? 😠

koalice
2. čer 2009

no tak já zpočátku na krčním límci a obstřicích, s tou Th odblokovávání na rehábce. Klasická bolest na hrudí vlevo
( už jsem si představovala perikarditidu, pleuritidu apod) , bolest při nádechu, bolest vleže, bolest při kojení na levém boku... momentálně ale dobrý. Jsme to ale pěkný invalidi, co ?

anaconda
2. čer 2009

Nazdárek při večeru.

Kubajs už mi chrní v postýlce. Dneska měl vůbec spací, papací a kakací den. 😉

Zdravím nové tváře a jsem ráda, že je tu veselo. 🙂

Cline,
taky souhlas a stejně jako Koal, i mě mrzí, že tu Nelinka nebyla. Nemyslím kvůli tomu, že bychom se k očkování zase vracely, ale prostě mi tu chybí, holka jedna ušatá 🙂

ma12
2. čer 2009

Tak mlade v pokojicku si tam heka, tak uvidime. Ale ocicka se ji klizej.
Neli, kdepak jsi, snad si na nas nezanevrela?

A dlouho tu nebyla Bila pani.

febris
2. čer 2009

pridavam se k zádařům... ja mam problemy s krcni pateri, nedavno jsem opet mela bloklo a nemohla jsem hlavu nikm otocit. Asi by to chtelůo kazdyden cvicit a protahovat 😝

ma12
2. čer 2009

Kolenari by nebyli? 😅

sluninka
2. čer 2009

Verčo...byly jsme jen já, jája a jedna holčina, co má malou dubňačku..nikdo jinej s námi nechtěl jít 😉

sluninka
2. čer 2009

Marti...jáááá jsem kolenář 😀 mám změklý čéšky 😕

pismenko
2. čer 2009

Zdarec palec, já jsem kolenář a bederňák zároveň. V kolenou mám myslím normální revma a s bederní páteří jsem zkončila dvakrát v nemocnici na kapačkách, pak dlouhá rehabilitace, elektřina, nějáký cvíčo a takový to teplý(si zaboha nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje)

sluninka
2. čer 2009

Marti...dneska mi volal ze servisu - měli to akorát na heveru a zatim jsme na 10tis. 😨 se ptal jestli to teda chcem začít dávat dohromady, hm tak co mi zbývá,přece nebudeme bez 2.auta...takže pecka

pismenko
2. čer 2009

už víím Prarafín 😝 😀

pismenko
2. čer 2009

tedy parafín

ma12
2. čer 2009

Sluni: ja luxace cesek!!!! obe uz po operaci. Ty vole, to je castka.

jajinka27
2. čer 2009

Marti jááá jááá jsem kolenář přeci 😀

anaconda
2. čer 2009

tak to já jsem krčař, mám v hajzlu krční páteř po bouračce 😒 To jsme tedy sestavička, co? 😀 😀 😀

No jo, i Bílá paní a taky Urbi ☹

jajinka27
2. čer 2009

Urbi vždycky jen pozdraví a letí ☹

sluninka
2. čer 2009

Marti...co to je luxace? 😅
no taky jsem odvázaná z těch peněz 😖

cline
2. čer 2009

pomoooc, vy teda jedete 😨 se nějak nechytám

kacatko03
2. čer 2009

jo a ještě Hanta tu nebyla

kacatko03
2. čer 2009

no a jáááá sem nekosař 😀

urbi
autor
2. čer 2009

😀 😀 holky, já tu občas jsem, ale jedu na modréstřeše - prostě nestíhám!!!!!!! musím rychle vybrat obklady, podlahy - tím pádem i kuchyň do bytu!!!! chtěla jsem designéra, bohužel těžká nestíhačka, takže to musím vymyslet sama a to je hustý!
navíc se chystám na víkend s kámoškama a taky už příští týden jedeme na dovču... no nějak moc zařizování, tak se nezlobte 😵

ma12
2. čer 2009

Jaji, no jo na tebe jsem zapomnela.
Luxace je, ted to reknu jako laik (doktorky by to asi rekly lip), ze se ti vyhodi ceska, noha je pokrcena, ty na zemi, kvilis, boli to jako svine, a ceska neni na svym miste, ale posunuta smerem ven. jednou se mi vyhodila kdyz mi podsekl bratr kolena.

sluninka
2. čer 2009

co že jsi?? 😕

ma12
2. čer 2009

MM je marod, ma rymicku a kaslicek, teda zatim jen boleni v krku. Ale znate to.