Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

taita
2. čer 2009

Urcite soupnu fotky, ale vydrzte, musim vybalit doplnky.
Jaji letim snad 15.6 pokud mi v patek prodaj letenku, ale mame ji slibenou tak snad jo.

Uz se tesim a zaroven desim. Porad nevim co s sebou.

petruna26
2. čer 2009

Tai, a kam teda letíte? to já se taky bojím, asi bych radši letěla teď, dokud kojím, pak už to búde složitější s těma příkrmama ap. ☹

jajinka27
2. čer 2009

do Řeckaaa a já chcu takyyyyy, Korfu? nebo se pletu?

urbi
autor
2. čer 2009

kuk na vás, blití na vás, abyste pochopily Anac, proč má ráda blicího smajlíka -a je blicí a nikdo mi nevymluví, že ne - viď Petru 😀 😀 😀

a heč, mám bytového designéra 😀 😀 😀 😀 stačí napsat, v příštím týdnu nažhavit Felinu a jede se do Hradce 😀

urbi
autor
2. čer 2009

brou brouci!!!!! 😵 😵 🤐 😵

petruna26
2. čer 2009

tý jo, Míšo - můžeš mi napsat cenu, takového vymoženého pána? do IP klidně... to mě fakt zajímá...

jáji, na Korfu letíme my... ale možná i Jířa, já myslím ale, že jedou něam jinam...

petruna26
2. čer 2009

jinak taky.. brou broučku a pusu "mému" malému ženichovi 😵 🤐 😵 🤐

jajinka27
2. čer 2009

ahaa vy taky jedete do Řecka? se picnu, tak to jede jinam 😀

berunka
2. čer 2009

teda holky jste to ho zase nakecaly 😀 😀 😀 😀
co se tyka vodoveho mlika tak nechci strasit ale opravdu vam asi slabne.pesne tak jsem to mela ja a ted jsem po celem dni odstrikala 50 co jsem vecer dala Eli po kasi a jinak pres den uz vubec nekojim ☹ ☹ Ela se totiz ani uz neprisaje a kdyz uz tak asi 2x potahne a zacne brecet. 😢

anaconda
2. čer 2009

Já chci taky na dovčuuuuuuuu ☹ ☹ ☹ ☹

Už jste všechny prchly, či co? Jiran už mě od PC taky vyhání. Mě rozčiluje tím, že když si tu s Vámi píšu a culím se tomu, co píšete, tak se mě vždycky zeptá : "Pepane, čemu se tak blbě tlemíš?" No nakopat ho, jelimana! 😉

petkakrutik
2. čer 2009

Tak mrně spinká. nakonec jsme ho vzala a dala sosnout, usnul za chvilku. Bylo mi ho líto, jak nemůže zabrat. Aspoň že neplakal, jen si tak naříkal to svoje ajajajaj. ☹

Kouokám, tu už nikdo není. jdu teda ještě naimpregnovat bundu a boty a roztřídit novéfotky. Mám jich tam 100, něco dostanou naši, něco tchýně, pak nalepit do alba loňskou dovču...je toho hafo.

Řecko bych taky brala. Ale letos nám to jistí chata a příbuzenstvo po zemích českých 😉

berunka
2. čer 2009

holky a nevite jak je to kdyz chcete cestovat s prckem treba do Polska?musi byt napsany v obcance?

petkakrutik
2. čer 2009

Peti, já jsem jendou nohou furt tu 🙂

Zuzi, já mám počáteční mlíko takové průsvitné, pak se rozteče krásně bílé. Odstříkávat mi ale bohužel furt nehrozí. V těhu jsem si myslela, jaké si nadělám zásoby do mrazáku... Na druhou stranu jsem ráda aspoň za toto, páč je to fakt obrovská úspora peněz. Patrik sosá jako o život a když mu mlíko dojde, začne si s prsem hrát, šášula jeden. Stačí hodinu a může sosat zas.

hancazivocich
2. čer 2009

jéééé - já se nechytám 😠 člověk si na chvilku odskočí - uspat znovu mímo a ... no nic - tak si budu příště jen číst...
hihi - já, ač nemám vysokou školu, tak kočárek složím... Napoprvé... A to nejsem technický typ. Asi to bude tím, že jsem sama samotinká.. NejNej kámoš je izolepa a kudla místo šroubováku... Jo - mimochodem - tu jsem si včera píchla do ručičky při páčení baterek z pípáku (monitoru dechu). Furt se mi spouštěl šmejd. Nakonec jsem stejně posunula desku... Baterkama to nebylo 😠 😕

petkakrutik
2. čer 2009

zuzi, buď v občance nebo v pasu. já mám Páťu v pase. Anebo mu udělat vlastní pas.

petkakrutik
2. čer 2009

Hančí, odkud ty jsi? Buď jsem to přehlídla, nebo jsi se zatím nezmínila?

petkakrutik
2. čer 2009

Ty vole, taková hnusná hrubka, to se mi ještě v životě nestalo, abycc napsala jsi se... samozřejmě ...ses nezmínila.

hancazivocich
2. čer 2009

Jihlava - zmínila 😀 Již jsem byla tázána 😀 😀

taita
2. čer 2009

Tak jsem byla fotit a vy nikde. Letime na Kefalonii. Peto prave proto chci plne kojit aby to bylo bez problemu.
Tak ja jdu stahnout fotky a zmencit.
Jo a Anicka uz ma svuj prvni cestovni pas.

anaconda
2. čer 2009

Peti,
už mám doma ten zelenkavý implast, jukni do laníčka, jak se v něm Kubíkovi lebedí 😉

Už musím pryč, jinak bude mít snad Jiran infarkt. Tak papa, prdelky 🙂

petkakrutik
2. čer 2009

Aha, a já jsme ještě tiše doufala, že jsi třeba odněkud blíže ke mně. ☹

peti, hned jdu juknout, takže se s pro ěnj taky rozhodla? Gratuluji k snad výbornému nákupu, ať slouží 🙂 Taky končím, Mm je za chvíli doma.

petkakrutik
2. čer 2009

No jooo, je krásný. Mně se líbí skoro všechny jejich barevné varianty.

Tak dobrou 😵

jajinka27
2. čer 2009

mno já bych svoje mlíko přirovnala k nízkotučnému 😅

hancazivocich
2. čer 2009

asi taky mizím.. Nebo si zas ve 3ráno rozbiju šišku na wc 😝 Jinak jsem pátéřák 2! Tzn. jak krční, tak béďa 😉 Krčař - protože nám během 1týdne nedalo auto přednost, potom jsme přendavali vozíčkáře, vyjela mu ruka a dal mi direkt na bradu, až mi ulítla, v Německu na dov na mě spadlo prkno (připadala jsem si jak zajíc, když dostane jednu za ucho..) a..........pak na mě spadla baba v troleji.
Jinak o pádech bych mohla vyprávět. Na jedný pumpě se mi tlemí dělníci ještě teĎ. A kolenář taky... Když to viděl dr., tak se ptal, jestli hraju fotbal?! 😠 Jo a po jednom úraze mi vyskakuje rameno. Heč 😝

berunka
2. čer 2009

takze i kdyz je to v ramci Schengenu tak musi byt dite v obcance nebo mit pas?
Jaji takze kojeni neni jeste uplne u konce?to je dobre budes z nas nejvetsi drzak 😉 unas uz je to lidove receno v pr.... ☹

jajinka27
2. čer 2009

beru...mno jo ale to nemá smysl, má to jako vodu, takže na nic ☹ a teď má nějakej exzém po celém tělíčku takže zítra asi odpoledne pomažu k mudře :(( nemizí to

berunka
2. čer 2009

a nemohl se po necem osypat z mlika?nesnedla jsi neco co jeste nezna?no u nas prave Elis jeste k tomu ze mlika je malo nechce vubec tahat a prisavat se.takze uz ani v noci ji nekojim ☹

jajinka27
2. čer 2009

no právě že si myslím že ne, ono se mu to na zádíčkách slilo v tak 1x1cm kousek a je suchej a předek má jak struhadlo ☹

berunka
2. čer 2009

tak to nevypada asi na alergii,teda posuzuju to podle toho jak to vypadalo kdyz jsem se osypala po tech zavinacich,to byly taky velky fleky ale hladky,horky podobny jakoby velkymu stipanci od komara

jajinka27
2. čer 2009

no tak to ne, tohle je jakoby hrubé a občas suché, ačkoliv ho mažu, chjoooooooooooooooo