Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hancazivocich
3. čer 2009

No jo - no, já věděla, že něco podobnýho je... Blondýna si umí poradit dycky 😀 😀 Jo a volala mi drahá skoropůlka z Krkonoš, že právě kouká na nějakou maminu, jak válčí s kočárkem. Ne a ne ho složit. Doufám, že to nebya některá z vás? 😉 Vedle měla ,,pomocníka" další skoromaminu... On se do toho taky nehrne - jemu to taky nešlo (složit kočár 😀 ). Musela jsem jááááááááá 😉

sluninka
3. čer 2009

exim...a jakou sis vybrala?? 😵

eximka
3. čer 2009

hodím ti odkaz tak doufám že mi někdo neřeknete že je naprd, vybírala jsem ji asi měsíc 😀

sluninka
3. čer 2009

jdu něco dělat a pak ven...tak páá

eximka
3. čer 2009

http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=chipolino+royal
barva růžová, už si přijdu teda úchylná jak máme všechno růžový ale nemůžu i pomoct 😅

hancazivocich
3. čer 2009

no, my už máme doma.. Tu z Ikey - prý prošla bezpeč. testy, tak uvidím... Ze začátku jsem toužila po ,,klasice" - takový tý dřevěný se stolečkem, ale byla jsem tak dlouho odrazována.. A těch příběhů... 😖

sluninka
3. čer 2009

jéééé, ta je pěkná 😵

eximka
3. čer 2009

fákt? to jsem ráda fakt jsem u netu strávila asi měsíc

hancazivocich
3. čer 2009

hezká - moc
a sluni...dík za info o dudlu. Má ho někdo z vás? (některá?) 😀

eximka
3. čer 2009

hanci díky moc, dudlíky od aventu máme taky ale ta naše mrška si zvykla na dudlíky MAM takový motýlci,a jinej prostě nechce, mamka mě hned varovala at ji zvykám i na jinej abychom ten oblíbenej neztratily že pak budeme v háji..., tak jsem po dlouhém shánění objednala raději 6 ks a máme je doma všude rozházený

hancazivocich
3. čer 2009

eximko - my zas nechcem jiný, než od aventu 😉 ale mám koupenej podobnej tvar a levnější tommee tippee - nebo tak nějak, ale od 6. měsíce - tak jsem zvědavá. Jinak je pravda, že pokud mi někdo přemístí dudel z mého záchytného místa - v každé místnosti takové mám 😉 , tak jsem v ..... . No a teď ho i vyhazuje z kočárku. Potvůrka. Ještě se na mě podívá - co já na to! Ale největší úspěch u ní má ,,žába" . Bez tý nedá ani ránu. Minule to chlap psychicky nevydržel a kousek za městem vystoupil a musel ji vylovit z tašky. Vhledem k tomu, že jich prohledal asi 5, jsem se celkem bavila 😀 Ale já říkala, ať jí dá žábu do vajíčka, on že to vydrží ten kousek 😀

taita
3. čer 2009

Hanco mam doma 4 ks, ale i u nas jede jedine MAM.

anaconda
3. čer 2009

K těm svítícím dudlíkům avent
- mám ho, kdo by se divil, že? 😀 , ale ouško dudlíku, které je práívě to svítící, svítí jen chvíli po zhasnutí světla. Je to jako kdysi ty svítící céčka. Zkrátka se to jen na chvíli nabije světlem, ale zapoměňte na to, že ho v noci najdete 😀 😀 😀

berunka
3. čer 2009

Hani jakou zidlicku mas z Ikei?
Exim ta tvoje zidlicka je uuzaaaasnaaa 😉

petruna26
3. čer 2009

anac, my ho taky máme, ale nepoužíváme.. 🙂

jaký máte vy ostatní židličky? taky budu muset nějakou vybrat...
exim, ta tvoje je moc pěkná, ale přijde mi dost drahá.. ☹

hancazivocich
3. čer 2009

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0006... - úplně obyč., ale prý vyšla jako nejbezpečnější 😉 Zjišťoval to můj brácha a to je dobře zneužitelnej strejda. 😵 K tomu je i pultík za 99 - vše už máme doma

hancazivocich
3. čer 2009

jo a z tý Ikey je i ta žába - fakt se nám do ní úplně zamilovala. Máme 2 - když jde jedna do pračky, abych se mezitím nezbláznila 😉 Za 69kč - se vypla - ne? Zjistila jsem, že se malá furt muchluje s plínkou, tak jsme jí pořídili jiný mazlidlo 😀

sluninka
3. čer 2009

nooo jasný, já odejdu a zase se to tady rozjede..si klidně povídejte 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😝

eximka
3. čer 2009

petru jojo je drahá ale tchýně ji zaplatila takže jsem to až tak neřešila, kdybych ji kupovala sama tak bych asi vybrala levnější chápete že? 😀 😀 😀

eximka
3. čer 2009

hanci tak to my máme z ikey zasejc krysu, fuj ta je ale hnusná ale kocour ji miluje 😀

petruna26
3. čer 2009

exim - jasný 😀 😝 😀

eximka
3. čer 2009

😀 😀 😀 😀 sluni tak nic nedělej, nikam nechod a bud tu s námi 😀

eximka
3. čer 2009

putru chichi 😅

hancazivocich
3. čer 2009

eh - nemám se náhodou urazit? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jako že váš koucour dostává podobný hračky jako naše pidimimi? 😀 😀

eximka
3. čer 2009

beru a díky za pochvalu až ji vyzkouším tak dám vědět, jsem zvědavá taky na tu houpajdu, u jídla ji zhoupnu a příkrm bude venku 🙄

eximka
3. čer 2009

hanci to vůbec ne, jen že mají velkej úspěch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 i u zvířátek

eximka
3. čer 2009

ale ta krysa je fakt hnusná holky, já ji snad vyfotím a hodím do alba, přítel ji vzal do práce a hodil ji jedný ženský do skřínky to prej byl řev 😀 😀 😀 😀 😀

hancazivocich
3. čer 2009

no - já čekám - tchánovci se futr rozplývají nad chodítkem, tak jsem zvědavá 😉 Ale vzhledem k výšce a váze to není moc dobrý nápad - aby nám z toho malej baskeťák nežuchnul - i já jsem měla letecký den... před lety. ¨Ale já ho mám furt 😝 Málokomu se podaří sletět z půdy a sám sebe přiskřípnout do pokloupu - že? 😝

hancazivocich
3. čer 2009

😝 ten se mi moc líbí 😀

petruna26
3. čer 2009

exim, já tu krysu měla taky... pak se z ní v práci stala takový "týmová" krysa, jezdila s náma všude... a pak jsem ji dala šéfový, když odcházela.. mně se líbí (ta krysa.. 🙂 )