Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
3. čer 2009

sluni,..,achaaa, skoda, no ja uz mam vypranou druhou várku, dítě zase mručí, otáčí se furt na břicho a pak se vzteká, pomoooooooooooooooc

dneska musím na poštu, do lékárny, k mudře a do drogerky

sluninka
3. čer 2009

Péťo...on ho má od šesti

ma12
3. čer 2009

Ja uz upekla bublaninu, uklidila kuchyn, vyprala mycku, ted jdu dat pradlo do pracky, a dozehlit konecne. A uklidit Aniccin pokoj

jajinka27
3. čer 2009

bublaninu jsme dneska dojedli 🙂)))

berunka
3. čer 2009

teda holky vy jste nejaky akcni.ja jsem teda dneska chcipla,v krku boli jak cert ale aspon uz neni teplota.a rano jsem odstrikala 90 mlicka takze Eli tu ma vakcinu proti nachlazeni 😀 😀 😀 😀

eximka
3. čer 2009

holky tak židlička už dorazila a je jedním slovem úžasnáááááááááááááááááááááá 😀
hned jsem do ní malou dala,ta byla blahem bez sebe, chechtala se a vejskala, udělala jsem pár fotek tak je sem pak hodím a dám vědět 😉

eximka
3. čer 2009

jinak ta židlička peg perego je taky krasna a přijde mi podobná té naši
chicco taky pěkná ale ta cena je už někde jinde 😅

jajinka27
3. čer 2009

beru...já akční nejsem 😀

jajinka27
3. čer 2009

holky to fakt nikdo nechcete vzorek beby 2 zdarma??? 😀

petruna26
3. čer 2009

sluni 😢

cline
3. čer 2009

tak já ještě neudělala nic v domácnosti, ale zase jsem připravila podklady pro kontrolu ze sociálky, připravila projekty k odeslání, vytiskla a vypálila rozpočty a zahrála si mafii 😀 😀 😀

ma12
3. čer 2009

Jaji: bebu my neeee 😒

Jo a ja taky jeste zahrala Mafii 😅

Holky ja v utery nemuzu, vzdyt ja mam ten zapis na vanicky. Jsem to ale trdlo. Musim tam uz ve dve bejt, takze bych zbytecne pospichala. Co streda, hodi se vam?

sluninka
3. čer 2009

Péťo...však já tam jednou pojedu dřív... 😉

jajinka27
3. čer 2009

já kromě pondělí zatím můžu

ma12
3. čer 2009

Verko, Zuzi: co streda? Muzete?

sluninka
3. čer 2009

Marti...asi určitě, v kolik?

berunka
3. čer 2009

urcite muzem 😉 pokud nelehnu tak vyrazime.psala jsem Slunince ze tu je hezka prochajda k vybehu s konikama 😉

sluninka
3. čer 2009

Péťo..kde tam vůbec bydlíte??

ma12
3. čer 2009

Super. tak se omlouvam za zmateni. Nekdy dopo vyrazime, abysme tam tak na 11 byli, co vy na to?
Hele Jaji, ja te budu muset asi vyzvednout neb nevim, jak poberes kocar a autosedacku k tomu

berunka
3. čer 2009

super 😉 klidne pak kdyz budete potrebovat nakrmit prcky muzeme u nas nebo nekde po ceste.akorat nevim jak by vasi drobeckove rozdejchali toho naseho zmetka stekaciho chlupatyho 😒

febris
3. čer 2009

aha ozzak z comebacku 😀 tak to mi z ukazek prijde tak extremne debilni ze se dicky divim, kdo se tak na to muze koukat... bez urazky holky 😅 nekomu zas muze prijit debilni prison break, to je kazdyho vkus

jinak jsme zpet od mudra, naocovany tak doufam ze bude v pohode

ma12
3. čer 2009

Feb: zkus se na to jednou kouknout, dej tomu sanci. Je to legrace. ja mam stejny nazor na VKVcka 😉
Ale Lost to je jina kava. ALE jen v puvodnim zneni.
Zuzi: to zvladnem i v hospe, uz mame s holkama praxi

berunka
3. čer 2009

ja teda na Comeback taky nekoukam.ale zato si zase odpocinu u VKV,kdyz u toho zehlim stejne to moc nevnimam a jak jsi psala stejne mi nic neutece 😀

sluninka
3. čer 2009

Marti my se asi střetnem až v Nerátkách,ne? těžko pojedete moji porodní trasou 😀

febris
3. čer 2009

ma no ja nevim, mne ten "humor" tam prijde fakt debilni. Ve vkv jde aspon jen o pribeh, prava trochu rozvlekly (jak rikam, staci jeden dil mesicne a clovek je ve vobraze ;) a ne o nasilne pokusy o humor 😅

ma12
3. čer 2009

Verko: urcite.
Feb: to je vec nazoru, ja jsem spis na detektivky, Odlozeny pripady, Policie Miami, New york.... Jeste ze je tolik kanalu a serialu, aby si kazdy vybral 😀 😀 😀

sluninka
3. čer 2009

mě taky přijdou vkv uplně šílený, taková česká telenovela...mě stačí ukázky nai nepotřebuju vidět celej díl 😀

jajinka27
3. čer 2009

marti....no to asi jo, jinak jsi můj člověk, máš ráda stejný druh filmu 🙂)

tak snědl čtvrt lahvičky mrkve a vypil 120UM a jdeme ven no a pak odpolko nas snad vezme mudra, aby se jukla na tu vyrážku

sluninka
3. čer 2009

Marti...taky jedu v těhle případech 😀 jsem se na to naučila koukat na nemocenský a teď to musim vidět furt..ale Odložený případy jsou super

eximka
3. čer 2009

tak holky fotky jsou v albíčku 😀
jinak já koukám na ulici, ordinaci, ale hlavně kriminálky jako marti 😀