Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
3. čer 2009

teda Sluni to jsou smejdi 😠 😠

kacatko03
3. čer 2009

písmen: jj není to proplacení, ale čerpání

pismenko
3. čer 2009

jaj, už nám to tam naskakuje ty hláásky(já teda nevím jestli hlasujete 😅 😅 )Dikec 😲 😲 A když si vzpomenete, tak lze co hoďku...my tam tím úplně žijeme a chceme poprazit toho kubíčka 😀 😀 😀

ma12
3. čer 2009

No holky ja si teda myslim, ze si moc nemame na co stezovat. Muzeme zustat 3 roky doma s ditetem, co by za to jiny staty daly. Ano, sice je to hrc prc nic, ale aspon neco to je. A jeste nam musi drzet misto v podniku (to ze se s nami v 70% rozlouci po nastoupeni je jina vec). Mozna me ukamenujete, ale tot muj nazor.
Sluni: jen do nich. Ja vim, taky vic nez nase ucetni, jak mi tehda tvrdila, ze mam 22 tydnu celkove matersky 🙄

petruna26
3. čer 2009

Marti, souhlas, já si myslím, že jsou na tom lidi mnohde hůř... Já taky vím víc než na úřadě, teda aspoň o ŽL, ty tam totiž asi normálně nechoděj, nebo nevím, proč jsem tam byla za exota 😝 (anac, vyplazuju jazyk, jen pro pořádek 😀 😝 😀 )

jajinka27
3. čer 2009

zdar,

jsme se vzbudili 😀 Joo huggies...

Marti...my taky koupili balík v Tescu, ale jelikož jedem ještě ve dvojkách, tak jsem zásobu nedělala bo máme 3 od všech možných firem, takže pohodička 🙂)))

já o té akci vím už od včera ale nepsala jsem to tu protože většina Huggies nepoužívá co vím 😀

berunka
3. čer 2009

cauky Jajiku.my jsme si s Eli taky schruply tak hodku a pul.jsem to potrebovala protoze jsem myslela ze uz tu padnu.vypada to ze prasek zabral tak snad se to vecer zas nerozjede.

cline
3. čer 2009
koalice
3. čer 2009

Feb, my na vítání občánků dostali knihu od Hradišťanu s CD písniček a ukolébavek, pletené ponožky , bryndák a 5000 Kč ( ale to jen jako bonus, že byl letos první) a já kytici. Anička před 5 lety taky pletené ponožky a pamětní knihosešit, takže to poněkud rozšířili, ale záleží na každém magistrátu. V Praze na vás ale většinou prdí, páč vás je moc....

Ma, taky mi to příjde jako luxus a zůstávat třeba do 4 let jako neuvěřitelnost. Podle mě by to stačilo do dvou let, kdyby ale nebyl pak problém s umístěním dítěte do nějakého předškolního zařízení, což je... Moje kolegyně ( ale soukromnice) se vrací podstatně dřív- jedna po šestinedělí, druhá po třech týdnech po porodu...Kámoška v USA
( zubařka) byla doma asi dva týdny, pak byl dva týdny manžel a už fachčila na plný úvazek 😝 😝 ( taky blicí)

koalice
3. čer 2009

Cline, tak to jo, tuhle už můžeš používat s klidem, je to v podstatě lehátko, nemusí tam malá už na100% umět sedět

berunka
3. čer 2009

teda holky vy mate tak paradni zidlicky 😉 to my porad dlabeme ve starym vajicku od znamych 😀

cline
3. čer 2009

my dostali u vítání knížku o Hradci, plyšové chrastítko, žínku, bryndák, hodím ho o fotek je dobrej 🙂 a kytku a vkladní knížku s 1500,-
huggies bych taky koupila, ty premium jsou fajn.
Já jako zaměstnavatel, bych to nebrala s tou dovolenou tak kriticky. Ono když si člověk spočítá, kolik ho zaměsnanci celkově stojí, tak je to zajímavá suma.

petruna26
3. čer 2009

Cline, hezká je 🙂

kacatko03
3. čer 2009

cline ta je moc hezká

cline
3. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tak toje náš bryndák z vítání, docela mi to přijde hezký

petruna26
3. čer 2009

Ten bryndák je sladkej - hezká památka 🙂

jajinka27
3. čer 2009

my máme židličku od ségry manži 😀

beru..a je ti trošku líp?? četla jsem že na tebe něco leze ale nereagovala 😅

jajinka27
3. čer 2009

sluni...právě dlabu ten kokosovej suk ze včera 😀

jajinka27
3. čer 2009

a jak by řekl manža je to sladké jak hovno z nutrie 😀 😀 😀

koalice
3. čer 2009

Cline, dobrej bryndák, my máme zase " Miláček města Děčín " 🙂

febris
3. čer 2009

tsss ja chci taky na vitani obcanku 😠

febris
3. čer 2009

holky s tema zidlickama, podle ceho se ma vybirat? nebyly zidlicky treba v nakym testu v cernejch ovcic nebo v cem to jsou ty testy? to bejva dost zajimavy

cline
3. čer 2009

feb tak máš bydlet v pořádném městě 😀

koalice
3. čer 2009

Jo a zapomněla jsem včera reagovat ,Beru. Pas jsem si nechala vystavit nový na sebe- stejně by mi za půl roku prošel , je už s biometrickými údaji, nechala jsem tam zapsat obě děti a platí mi 10 let, takže děti do té doby řešit nemusím. Když bys nechala udělat pas na každé dítě, musíš je obměňovat s větší frekvencí. V občance je mám oba taky, ale to jen na nákupy do Deutchlandu.
Petru, na Teutonku se tam schválně podívám, jestli bude v Dražďanech. Jen čekám na nové auto, na které si zaplatím dálniční známku a frčím 🙂

cline
3. čer 2009

Holky často myslím na Berušku, jestli už je jí líp a bráškovi taky. Teď by tu byla i s Linduškou s námi. 😢 ☹

cline
3. čer 2009

jo já mám pas nový, ten starý mi procházel a Justíka mám v něm, nechala jsem ji tam dát i manžovi. Stálo to asi stovku.

koalice
3. čer 2009

No Cline, já taky. život se s ní nemazlil...

berunka
3. čer 2009

my na vitani obcanku dostaly pletene backurky,pametni medaili,kytku a bryndacek jsem z Neratovic hec.tak ho taky blejsknu 😉
Jaji je to trochu lepsi,vzala jsem si prasek a chvili se prospala.uvidim jaka bude teplota vecer.

koalice
3. čer 2009

Cline, stovku, jo ? Já platila 600. Mně tvrdili, že za 100 by bylo vepsání, pokud novej, tak 600...

cline
3. čer 2009

koal neboj já dala stovu za ten novej a pak jsem si ji tam nechala napsat, měnila jsem pas kvůli příjmení po svatbě