Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
3. čer 2009

teda 600 za ten novej už melu asi z hladu

sluninka
3. čer 2009

😲 😲 týjo mě usnulo dítě na boku 😕 teda to čumim 😅

jajinka27
3. čer 2009

sluni...mě tak usíná v noci 😀

petruna26
3. čer 2009

Koal, koukni no 🙂 - tohle maj v Dorthmundu, ten levnej :o)

cline
3. čer 2009

petru a ten odkaz? já se chci taky pokochat.

koalice
3. čer 2009

aha, tak to souhlasí... I když když nevím, nevím, jak to těch 10 let vydrží. je v tom čip s otisky a k pasu jsem dostala varování, že pas nesmí být vystaven horku, vodě a já nevím čemu, což se zrovna u letního moře asi nedá úplně dodržet. Napadlo mě taky, co by s tím udělal magnet 😉

cline
3. čer 2009

kaol já ho nechávala dělat v září ale otisky po mě nechtěli a to už tam ten čip mám taky, tak nevím

koalice
3. čer 2009

no , oni tyhle nové dělají teprve od letošního dubna. Bylo to jak u výslechu. Úřednice se s Tebou zavře v kukani, vyfotí Tě na místě ( nevýhoda pro ženské, nemůžeš si přinést slušné foto dopředu), dvakrát sejme otisky z obou ukazováků... no něco neuvěřitelnýho třeba pro obsedanty. každopádně by to mělo stačit třeba do USA , pokud pojedeš bez víza

kacatko03
3. čer 2009

KOAL ...Děti mají pas na 5 let..alespon F ho tak v loni něl dělaný...ale letos má jiné jméno takže pas už mít nebude a na dovolenou it pas nepotřebujem a oba kluky mám v OP. tak na pas prdím.

carol: já taky na ni myslím.

sluninka
3. čer 2009

holky kdo jste se mě ptaly jestli Naty sní tu velkou skleničku přesnídávky..tak sní 😀 dneska dala jablečnou i když ji moc nemusí,je kyselá 🙂

koalice
3. čer 2009

Kačátko, po Evropě by snad ta občanka měla stačit, zvlášť pokud neletíte.
Filip měl před svatbou jiné příjmení ?

kacatko03
3. čer 2009

koal: Fíla měl moje příjmění před svatbou 😉

cline
3. čer 2009

no tak já to mám bez otisků ale fotili už mě taky tam

koalice
3. čer 2009

I kdybys je chtěla nechat zapsat do pasu, tak to prý udělají na počkání..
a jak se Filip tvářil na změnu příjmení ? Vzal to dobře ?

kacatko03
3. čer 2009

koal: ano byl nadšený už před svatbou říkal že se jmenuje jako Tom. 🙂 ted už si na to ani nevzpomene 🙂

taita
3. čer 2009

Ahoj, tak jsme doma. Vitani bylo fajn. Nastesti zadne basnicky ani zpivani. Ja dostala Gerberu, kterou mi Anicka trochu upravila a Ani dostala pametni list, chrastici zirafku a privesek klicek. Mela jsem tam kamarada fotografa tak fotky budou pozdeji.

jajinka27
3. čer 2009

tak to my se asi vítat nebudem a nebo až tak za půl roku

urbi
autor
3. čer 2009

ahoj holky!
já vůbec nechápu, jak to všechno stíháte? být tady, vařit, uklízet.... co dělají děti? protože já i když jsjme doma, tak vůbec nic nestíhám, Fílu to doma nebaví,má to tu okoukaný, tak se mu musim furt věnovat... a vzhledem k jeho spaní přes den nestihnu nic ani když spí ....bo než začnu, tak je vzhůru 😀

febris
3. čer 2009

sluni- danysek zacal usinat i na brise- to tak jeste pred 14i dny si na bricho nelehnul s hlavou polozenou ani na 5s

kaci- tak to bude muset filipek vyplnovat do formularu jako zensky- jmeno a pak jeste "rozený:"

cline
3. čer 2009

feb - nebude muset dávat rozený protože on si změnil příjmení já to tak mám taky a ono se to mění přímo v rodném listě

febris
3. čer 2009

dneska vecer si doma si uziju. Manzel jde lezt na stenu a danysek je chudinka nakej plactivej po tom ockovani- to ja vubec neznam- a je takovej nestastnicek a je porad unavenej. takze furt spi, coz znamena jen jedno- ze vecer spat nebude 😀 😝

cline
3. čer 2009

jiři - my měli básničky a bylo to moc hezký, až jsem slzu zamáčkla

sluninka
3. čer 2009

urbi 😀 já taky dnesk auklízela a nebyla tu..teda chvilku tu nebyla 😀 teď mám připravenou véču, když malá usnula na 10min,tak já jsem si to připravila a pak to jen hodim do trouby...ale je fakt,že si vydrží hrát chvilku sama..i když teda musim střídat lehátko, gauč, deku, hrací postýlku 😉

febris
3. čer 2009

cline- jakoze vystavi novej rodnej list? 😕
ja nevim, mne to rikala kamaradka co se ji ted narodil syn, ze prave kvuli tomu se bude malej jmenovat po tatinkovi (nejsou svoji)

selskym rozumem bych rekla ze je to totez jako kdyz se vda zenska tak musi uvadet i puvopdni prijmeni, dyt stejne tak po snatku muze chlap prijmout jmeno manzelky ze jo... tak pak taky musi uvadet puvodni jmeno. Ale nestudovala jsem to 🙂

cline
3. čer 2009

no feb prostě ti udělají změnu v rodném listě takže jako by ses tak jmenovala odjakživa, to je jako když si změníš jméno, že se ti nelíbí

sluninka
3. čer 2009

feb...a to jsi v klidu,když Ti usne na břiše? já bych asi seděla vedle Naty a kontrolovala jestli dejchá 😕

sluninka
3. čer 2009

holky..je možný, aby se laktační krize projevila 5měs. po porodu??

cline
3. čer 2009

sluni možný je všechno my ji měli před 14 dny

sluninka
3. čer 2009

cline..jak se to u vás projevilo?

jajinka27
3. čer 2009

sluni...laktační krize u tebe???