Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
3. čer 2009

Urbi, já mám puštěný comp a juknu, když jdu kolem. Anička si hraje, je soběstačná, malej si hraje na dece, momentálně má chrastící capáčky a chrastítko na ruce, tak semou mele a brouká si u toho. A dneska po dlouhé době nevařím neb manžel přijede až v noci, s Aničkou si dáme něco studeného

febris
3. čer 2009

sluni no nekde jsem cetla ze kdyz uz si dite samo na to bricho leha, tak to neva... no kazdopadne podlozku mu zapinam, klidna bych nebyla ...

koalice
3. čer 2009

Sluni a myslíš laktační krizi jako takovou nebo lakt. psychózu ?

febris
3. čer 2009

koal koukam vsude stejny... kdyz manzel neprijde na veceri taky se do vareni nehrnu.. 😀

cline
3. čer 2009

sluni ty asi teda myslíš tu laktační psychózu, co? ne krizi z nedostatku mlíka 😀 😀 😀 tu jsem měli my.

koalice
3. čer 2009

Feb, u nás je to ještě problém v tom, že manžel v práci nestíhá obědvat, takže ráno snídá a pak jí až večer po návratu, takže se snažím vždycky něco uklohnit

taita
3. čer 2009

Urbi jak to stiham ja? Kone ctu pri kojeni na mobilu, uklid provozuji kdyz jsem doma a mala na pul hodky usne nebo si hraje a to doma moc nejsem. Vareni u nas probiha o vikendu. Pres tyden varime s mp kdyz mala usne. A nebo nevarime. Zehlim a peru vecer a pracovni veci vyrizuji take vecer. A jinak razim heslo Bordel v byte, spokojene dite. 🙂 tak a jdu koupat .

sluninka
3. čer 2009

aha 😀 tak laktační psychoza...nejde o mě,ale o kamarádku....je uplně hotová ☹

u nás se taky ráno mm nasnídá, přijde na oběd z práce,ale dá si tak rohlík nebo polívku,protože na večet jede na fotbal,takže předtim nejí nic těžkýho a hlavní jídlo tak kolem osmý 😒 proto já asi neshodim,páč když dělám jídlo ta ho mám ráda čerství a jemu ho taky nechci ohřejvat, protože takový kuře a brambory třeba to bych se poblila mít to ohřátý 😖

sluninka
3. čer 2009

bordel v bytě,spokojené dítě...to musim zahlásit manžovi 😀 😀 😀 😀

febris
3. čer 2009

tak vybiram fotku na hrnecek a nemuzu se rozhodnout jakou 🙂
doufam ze to tam nalouduju spravne a ze ta fotka nebude nekde useknuta 😀 byh se nedivila 😀

sluninka
3. čer 2009

jdem plavat a pak mi konečně švagrová přijde udělat melíroše,tak se těšim,třeba budu zase moct mezi lidi 😀
papa

luca30
3. čer 2009

Ahojky holky, tak už jsme zpátky z Mikulova bylo to tam super...i počasí nám vyšlo... 😀 😀 😀

jak se máte a co je nového?? Doufám, že miminka jen a jen rostou... 😉 😉

cline
3. čer 2009

tak jsem vyrazila s Justíkem do krámu, v půlce cesty mi došlo, že bez ´peněz, ale tak to vezmu kartou, ne? no a u kasy karta nikde, bych se po... naštěstí za mnou stála známá tak mi půjčila. Normálně mi ji v pondělí, když jsem platila v železářství asi necvrátili, chtěla jsem po nich daňový doklad, tak ten mi dali a tradá pryč. Tam zítra musím zavolat a dojet. 😒

koalice
3. čer 2009

Sluni, tak psychóza může být klidně až 5M po porodu, ať rychle peláší na psychiatrii, hlavně kvůli dítěti...

febris
3. čer 2009

tak jsme si se synkem zahrali na kytaru 😀

petruna26
3. čer 2009

Hm, Feb - my hrály včera, náhodou jí to přestalo bavit asi až po hodině... Jen by mě zajímalo, kdy to přestalo bavit sousedy 😀
Cline, koukám, že jsi na tom opět podobně, já mám taky změněný příjmení (a samo i v rodném listě), jen mi přijde vtipný, jak tam mám tedy v tu chvíli jiné příjmení, než rodiče 😀

febris
3. čer 2009

pertu o sousedech jsem taky premyslla 🙂))) danyska to taky bavilo dlouho 😀 uz to totiz nejen posloucha ale pozoruje ruce 😀 pak jsem ho nechala chvili "brnkat" samotnyho ;) jednou na to bude balit zensky ;)))))

febris
3. čer 2009

teda za predpokladu ze huidebni vlohy zdedil po me, jestli po tatinkovi, tak asi tezko 😀

petruna26
3. čer 2009

No, to já moc nadaná nejsem, ale dětem v oddíle to stačilo. Ale Tom taky trochu sluch má, tak snad nebude Adélka úplně "hluchá" 🙂

urbi
autor
3. čer 2009

Peti, ten designér bydlí v Hradci a jmenuje se Cline 😀

petruna26
3. čer 2009

Míšo 😀

urbi
autor
3. čer 2009

ale už se mi to hezky rýsuje v hlavě - celý byt bude v barvách: ořech, šedá (stříbrná) a zelená 😵

petruna26
3. čer 2009

tak to ti závidím, že se ti to rýsuje... moje představivost je pod nulou, takže my prostě kupujeme, co se nám líbí - asi v tom žádný systém není 😝

berunka
3. čer 2009

holky tak Eli uz spinka ale mela vecer po odectu 37,1, nejak to v ni chrci ale nic neodsaju a trochu pokaslava.tak snad to nic nebude.ja mam porad 37,5 a jsem takova zmlacena takze mazu do postele za ni.MM prijede az po pulnoci tak toho musim vyuzit a jit chrupat.pa pa

cline
3. čer 2009

urbi - ořech uvidíš u nás a zelenou a stříbrnou taky, takže rovnou můžeš posoudit 🙂

urbi
autor
3. čer 2009

Karol - haha 😀 koukám stejnej vkus co? 😉

cline
3. čer 2009

míšo jen já to mám ořech červená stříbrná (nerez) a dub zelená šedá

ma12
3. čer 2009

Miso 😀 😀 😀 😀
Ja bych se tak strasne rada vypravila do Hradce, po známých místech, i slzu bych zamáčkla, po hospodách (tam bych teda Áňu vzít nemohla), po pěší zóně bych zamířila. Ach jo.
Zuzi: snad to bude dobrý
Koal: hod sem nejakou inspiraci, co kazdy den varis, me totiz dochazi napady. bavi me varit, ale vzdycky to vymyslet 😒
jaji: zitra s tim na 110% pocitam, Anicka uz je v poho, kocar je v autte, tak snad nam nic nezabrani se setkat

cline
3. čer 2009

a co nějaká tapetka, ty teď letí, my máme tuhle
http://www.lars-contzen.com/html/52wallpaper.html

cline
3. čer 2009

marti tak doraž ne?