• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

beru myslim to s tema kolama...

loni jsme byli na sumave na konci zari a bylo krasne. Spis mam zkusenosti ze leto stoji za prd, zvlast cervenec.
koal presne, ja taky nerada sezonu, to je pak vsude jak na vaclavaku :-P
4. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme doma z plavání. Kubík byl v šatně samá sranda, dokonce se při svlékání prvně otočil ze zad na břicho, a to několikrát, ale jakmile uviděl vířivku, bylo pro prdeli. Řval tak, že si i nstruktorka musela zacpávat uši, jak se to tam rozléhalo. Druhé dítko to ale nevyvedlo z rovnováhy a užívalo si lekce plavání. Pak je instruktorka z vířivky vykázala a měli jsme sólo lekci jen pro nezbydu Kubíka. Jakmile mu sok vyklidil pole, zklidnil hormón a dělat to, co měl.

V úterý jdeme zas, tak jsem fakt zvědavá, co zas bude..... :sweat_smile:
4. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Anac, takhle jsem přestali chodit s Aničkou ( byla 3x) , ta měla vždycky hysterické záchvaty,prořvala celou lekci, instruktorka řekla, že normálně se to dětem líbí a chodit už nemusíme .... byla to prostě odbornice s citem pro děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže mě to až tak nemrzelo. A dneska je z ní vodní živel, v létě jí nemůžeme dostat z bazénu či moře, takže následky to nezanechalo...
4. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme doma...autí máme zpátky, technická v pohodě...hm zaplatila jsem 10tis. a je před námi ještě oprava pár věcí kterým se nevyhnem za dalších 10, hm to je pohoda,hned mám lepší náladu :pensive:

jinak máme éru přetáčení, Naty se točí na bříško a čumí a směje se..aspoň nějaká radost
4. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem vybrakovala dorgerii DM a mám i kaše. Jen nevím, jestli mu to dávat lžičkou, radši bych do flašky. Co Vy na to?? Mé drahé odbornice a rádkyně?? :confused:
4. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kde vsude jste zaregistrovany, resp kde vsude vam neco poslali ;) dneska prislo hami a docela dobry :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic,jdeme se koupat a koukat na televizi
4. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo dítko už usíná, vypil cca 200UM :confused:
4. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
teda to je mazec, jedna holčina co vloni přišla o miminko, měla rodit taky v prosinci tak včera porodila chlapečka ve 24 týdnu, ty joo snad to klučina zvládne :pensive:
4. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
sluní budete mít v týmu Trojana jo :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji 24tt je dost malo :( kdyz bude mit to "stesti" a prezije to tak s vysokou pravdepodobnosti s nasledkama :( to je des.
4. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru...posila na poslední zápas :grinning:
4. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
snad to zvládne bez větších následků a bude mu držet palečky andílek z nebíčka, vloni přišla o mimčo ve 22tt cca a předtím ve 20tt :cry:
4. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jáji..bože,fakt? to je hrozný, snad do třetice všeho dobrého :fearful:
4. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji,
to je teda fakt hrůza :pensive:

Jinak Kubajs právě snědl 120 ml kaše od Nestlé + 120 ml sunaru. Jsem čučela, jak jojo. Smí se ještě po kaši dávat sunar?? Tu kaši jsem udělala dle předpisu, tedy 120 ml vody, ale né 6 polévkových lžic, ale jen 3, aby to bylo řidší. Kdo ví, jestli je to tak dobře, prosím, prosím..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sluni..hmm :pensive:
4. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
anac...já dělám Hami kaši a dávám 130ml vody a má se dávat 4lžíce,já dávam 5,protože mi to jinak kape ze lžičky, ale Naty se taky doráží mlíkem, dneska dala ještě 100ml Nutroše
4. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
teda ty vaše děti dlabou, to Tom by to nesnědl :grinning: dneska mi kámoška nechtěla věřit že vaše dítka pijou 180UM
4. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
haha no co teprv jak jednou danysek vysosnul vecer 270ml :grinning: nechapu jam to dava
4. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluni,
já mu to ale dala flaškou, tak jsem to chtěla řídký. :wink:
4. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek, tak Maova už mám mimi, jo? taky občas vlaštovičky sleduju je tam Kackark od nás a už je tayk těhotná. NO nějka si nepamatuju ten týden, ale myslela jsem, že 26. je hraniční? Nebo 24?
4. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
anac, anac IP IP IP IP :grinning:
4. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooj :grinning:

taky jsem se zaregistrovala do hami, tak jsme zvědavá, kdy co přijde. píšou tam, že vzorky příkrmu (jednoho) zašlou až po ukončeném 6. měsíci dítěte :unamused:
4. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme se vratili z divadla byli jsme na Cavemanovi a supeeeer muzu vrele doporucit,je to uzasna prca jsme se smali cely predstaveni :grinning:
Feb: no jo no nemuzu za to ze jsme meli destivou dovolenou na kolech a zrovna jsem to sem napsala,nesmis byt tak vztahovacna :wink: :wink: :wink:
4. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že je tu dneska docela mrtvo. :confused:

Já sem zas musím pustit Jirana :angry: , tak dobrou noc, prdelky :wink:
4. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no beru kdyz jsem nestastna z pocasi tak to moc nepotesi, ze jsme takovy "blbci" ze jedem v cervnu na dovolenou a kdyz jedem na kola pribeh o tom jak jste byli durch a jeli driv domu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jojo, caveman je nejlepsi predstaveni co jsem kdy videla :grinning:
4. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bez komentare,fakt uz se bojim neco rict.nemeri se tu stejnym metrem vsem ale to je jedno :frowning2:

Peto dobrou noc a hlavne at se vyspinkas do ruzova a ten tvuj zbojnik te necha odpocinout :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
me mamka rikala ze jen co jsme odjeli Ela hodinu brecela a nefungovalo na ni vubec nic:( ani televize.nam to mama obdobi zacina docela brzo :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzíku..tohle neřeš kočko, některý věci lepší přehlížet...dobou noc a dejte se dohromady holky :wink:

dobrou ledňáččci
4. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasneee, nejvetsi pitomec jsem tu dycky jáááá :grinning:
4. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu si lehnout, zitra vstavame na to vysetreni, chjooo, uz aby to bylo za nama.. dobrou
4. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek