• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

:rolling_eyes:

holky mám téma na zítřek..jsem dneska dumala jaký koupit "obleček" na plavání :unamused:
v létě jedem k našim, tak jako malej bazének na zahradě, to je fuk v čem bude, ale pak pojedem do venk.bazénů,kde je i dětskej a nevim jestli lepší jednorázový papír.plenky.kalhotky na plavání a nebo takový ty dětský plavky? :confused:
4. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Sluni ja jsem ted k mori do bazenku koupila Anicce plenky na plavani.
Maji super veci pro prcky. Jo a jeste jsem ji koupila tu cepici.

http://www.konfidence.cz/plavani-miminek/2.html

Urcite si vyberes. Me se tam toho libi vic az bude Anca vetsi.
4. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla... less MK, more freetime :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky slunicka tak dneska prvni nebo se schovavate jako to dnesni slunicko :wink: u nas vecer veselo jsme si sli kolem jedenacty lehnout,vystaveny z divadla a cesty a co myslite?nase kraska se vzbudila a ze ma hlad.nejdriv jsme odsaly nosana a pak vyzahla jeste 120 UM a asi za 20 usnula.no otesanek se z ni stava :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

tai...jůůůů, úžasný, super, díky moc :dizzy_face:

beru..jen ať baští,aby měla sílu, až za vámi příští týden s holkama dorazíme :wink:
5. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: souhlas :wink:
5. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky!
Beru, u nás podobně, jen teda měl hlad už v jedenáct a pak znovu v půl třetí! nás sežere :grinning:

a jinak my jedeme na víkend s babama a dětma, ještě nemám nic sbaleno, tak to jdu napravovat a bude to asi mazec den, bo nikam nepůjdem, tka bude Fíla protivka asi....

mějte fajn víkend a držte palce, ať aspoň neprší, ať můžem s dětma ven...
5. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky a co Ilonka - B.p.? ta už tu nebyla... snad jsou v pořádku
5. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi...užijte si víkend :wink: hlavně ať vyjde počasí..
5. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misulko moc na vas budem myslet a jestli se tu objevi nejaky slunicko hned ho posilame s Eli za vama a mimiskama :wink:
kdyz uz jsme u tech dovolenych co vsechno mate v lekarnicce pro prcky?a co berete tak nejak s sebou na tyden?se docela toho baleni desim abych na neco nezapomnela a aby jsme nemeli treba malo obleceni na toho naseho pobliona :grinning:
5. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak jsem se z toho nejak vyspala a dnes uz je dobre.
Jaji: vynahradim ti to natisickrat, jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , pristi tyden jsem bez mm, takze mam free (kdyz uz jsme zacali s tou anglictinou)
Feb: neda mi si to nerypnout, ale tohle bylo stejny, jako kdyz jsi psala kolik mas mlika a holky bojovaly se zbytkem mlika.

Nakonec jedem do tech jizerek. Tonico jeste pripada v uvahu Horsky dvur, neznas to nahodou? A ten Jelinek kdyz je ucesty, je tam klid? A jak je to daleko do Bedrichova? A je to v kopci?
5. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja se s vami i timto loucim, neb jdeme na dve svatby. Aspon provetram sve nove saticky :wink:
5. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je to proc jsem tu vcera psala o dvojim metru :frowning2: akorat ja poznamku o kolech a proprsene dovolene psala jako povzbuzeni ze jsme na tom byly taky spatne aby jsem aspon dodala pocit ze v tom nejsou sami.ale zase spatne :frowning2:
jinak si uzijte moc svatbicky,je tam ale kosa co?my jdeme v deset na rehabku tak se tesim jak si se sestrickou pokecam,je vyborna a Eli dela pokroky tak se tesim na pochvalu :grinning:
5. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, ledňáčci. :wink:

Kubajs po včerejší vydatné večeři vydržel do 1:30 hodin, pak se napil čajdy, ale ve 3 zase vyžahnul 140 sunaru, od tý doby zase nic nejedl a nechce. Tak já nevím, co blbne :unamused:

Feb,
co je to "less" ??

Marti,
koukej se vyfotit v nových šatkách! Mě kamarádky svatba čeká 20.6. a furt nevím, co na sebe. Jsem čekala, že zhubnu a ono prd! :angry:

Urbi,
Ty se teda máš! Taky bych někam odfrčela, ale musela bych s tím celým našim amcáblem, tedy odpočinek nulový :sweat_smile:

Beru,
jsou to ale syčáci, ty naše dětičky, což?

Na bílou paní by mohl mít někdo mobil, ne?
5. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak "less" už jsem našla. Něco jako podřadný, druhotný......ó, díky za upřímnost, královno feb :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (smajla s jazykem použit jako blicí, rozuměj)
5. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anac: preklad je: mene MK, vice volneho casu. Feb: ne vsechny umeji anglicky, ze :wink:
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...užijte si svatbičky a těšíme se na fotečkyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznáte někdo "leonik"..koukala jsem,že má taky ledňáčka Vojtíka, ale sem asi nechodí?
5. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anac nic si z toho nedelej,ne vsichni jsou tak super jako ty :wink: :wink: ale tvoje primocarost se mi moc libi,na nic si nehrajes :wink: mas jednicku s hvezdickou,uz aby jsi zase dorazila na nejaky srazik :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti: presne tak :wink:
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo kdy uděláme zase větší srazík...jen prosim,prosim ne v červenci,my tu nejsme :frowning2:
5. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem jeste stale u nasich, tudiz na kone ani moc casu neni, nebo chodim na diskuze, kde se tolik nedrbe a stihnu docitat. Ovsem, kdyz uz sem nakouknu, tak je to tu porad ve stejnych kolejich se mi zda...
Neco malo jsem ted docetla a teda uplne to ve me vre....snad vic psat nebudu, protoze bych se musela akorat rozcilit.....
V pondeli konecne jedeme domu, tak se tesim, jen skoda, ze nam nevyslo tady pocasi a nemohla jsem tu dovadet v bazenku :sweat_smile:
5. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nějak vůbec nestíhám :confounded:
zběžně jsem dočetla, co jste tu probíraly, na některé věci ale radši nereaguju.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
srazík berem, kromě jednoho týdnu v září můžem vždy

Jířo, super stránky, budu zase bez peněz :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni...s tim počasím radši opatrně, zase by se to tady mohlo rozčílit :wink:

Péťo...tak to budem bez peněz dvě :grinning:
5. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi zdarec :slight_smile:)

to je legrace hned po ránu :slight_smile:)))))))

dneska asi vyrazime k babi,co doma

Anac,,,ty vogo ty jsi normálně královna nákupů :wink: :wink: :wink: :wink:

marti...v pondělí mám srazík s kámoškama :frowning2:
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a kdy dorazite do Lyse? :grinning: :grinning:

Jako koukam, ze by bylo lepsi sem nepsat vubec, co :grinning: :grinning: Pocasi se tu nemuze probirat, kojeni taky ne, tak co .... o prikrmech nic nevim, o tom nic, o tamtom nic....se asi picnu...Nemyslim to blbe, ale je treba to brat s rezervou....
5. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji, že jo - i když mně to asi úplně vtipný nepřijde :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni, to jsem ráda - no, ale červnový peníze už mám rozplánovaný asi do halíře, takže budu nakupovat až v červenci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni...do Lysý to mám kousek :grinning: hele a co děláš ve středu...? já,berunka,jája a Marťa máme srazík v Nerátkách,nechceš se přidat??? máš to taky kousek
5. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, Neratky, jo? No to nevim, jak bych se tam dostala :grinning: :grinning: Autem ja sama nee :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni vsak mi to taky s rezervou bereme :wink: :wink: :sunglasses: no myslim ze do Lyse to mame tak nejak z rucky ale mohly by jsme udelat srazik nekde na univerzalnim miste :grinning: :grinning: akorat takove misto vymyslet co, :grinning:
5. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru...no jo no,co naděláš :wink: já na některé věci nereaguju, páč bych se zbytečně naštvala a to se mi neceeeeeeee

dítko mi tu vykládá jak divé :grinning:
5. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek