• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

je, ja do te Lyse myslela jako Petru a SLuni, pac vim, ze to maj nejbliz....ale jako kdyby chtel nekdo dalsi :grinning: :grinning: :grinning: Budu taky muset nekdy sama s malym tim elefantem do Prahy asi vyrazit...
5. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo..pohoda, já mám rozpánovaný peníze asi tak do příštího roku kvůli tomu autu, ale plavky stihnu snad ještě letos,prostě já nebudu mít nic a Naty vše :wink:

soni...a třebajs vlak z Lysý nejezdí? :confused: nebo nějak to vymyslet :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Lysy vlak tam nejezdi, tak akorat do Melnika, ale ne pres Neratovice :frowning2: Tak nic no....nekdy priste....
ditko se mi probudilo, tak pujdem bastit...
Vcera jsem si dala jatra na cibulce (spareny) s ryzi a dneska v noci mi to dal malej sezrat :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :angry: :cry: ALe ted uz je v pohode...a pak zase nalitnu na ty stenata, musim se s nima porad nufat :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite jestli existuje nejaky krem nebo sprejik proti klistatum primo pro deti?
5. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o Lysé si můžu nechat taky jen zdát. Mám lysého souseda, který není jen lysý, ale i ulisný. Ty vole, ty i y mě tady daly zabrat..... :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí..tak tohle opravdu netušim,ale včera jsem koukala na dětskej Off, proti komárům teda je určitě,ale teď nevim jestli i proti klíšťatům,to jsem nekoukala...
5. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, anac, koncem cervna, co bude ten posledni vikend, tak jedem k babi a zase pojedem pres Benesov na Tabor....copak budes robit v ten patek :grinning: :grinning: Zkusim neco navrhnout Martinovi, ze bychom se nekde stavili, ale asi bude "stestim bez sebe" :grinning: :grinning: ALe kdyz bych rekla, ze to je anac z konika :grinning: :grinning:
Uz musim jit...
5. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že OFF je i proti klíšťatům, tchánovci ho maj na chatě a nádherně voní :grinning:
5. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni,
nebudu dělat nic jiného, než na Vás čekat, to je jasný :wink:
5. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šmarjá
5. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni,
se nesměj, nebo ho na Tebe pošlu! Bububu :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: teda Tys mi zase dala...mě uplně bolí huba jak se tu tlemákuju na ten monitor :grinning:
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, tak jsem to tady dočetla a opět žasnu :confused: no nic, já less MK zatím neplánuju :grinning: :grinning: :grinning:.
5. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no posledně mi říká manža, hele na icq Ti píše jájinka,že ti na koníkovi píše nějakej anáč :grinning: mu říkám, hm až na to že je to holka a nick má anac :sweat_smile:
soni štěňátka jsou super :wink:
sluni :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele sluni, můžeš mi poslat moje číslo ICQ (do IP, pls.), mám novej comp a jaksi nevím nic... (no a než pak přijdu na heslo, to bude další boj :grinning: )
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni... :grinning: :grinning: :grinning:

já less koníka už vůbec neee, i kdyby měla být doma tichá domácnost :grinning:

jdu nás oblíct a razíme k babi ale nebojte k večíru jsem tu jako na koni :grinning:
5. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak vas zase zanedbavam....
Odpo mam v planu vas docist.

Vim, ze dnes ma Feb nejakou kontrolu, tak drzime palce. My za hodku take vyrazime k MUDr. Dnes budou Patule kontrolovat tu boulicku na tvari a taky uzdicku pod jazykem s tim, ze se mame domluvit, co dal. Tak odpo dam vedet jak jsme dopadly.

Vcera jsem podnikla utok na Hypernovu a dotahli jsme 14 baliku Huggiesek. No, to uz nam snad nejakou dobu vydrzi.... :grinning:
5. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tonic...ty vogo 14 balíků??? nekoukali na vás divně?? :grinning:
5. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo :grinning: jasan,já už mám taky 3.účet,páč jsem zapomněla číslo
5. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto a nevis jestli se dela OFF i v kremu?
5. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vysetreni ledvin ok, jeste nas casem ceka hormonalni profil z krve ale to prej az nekdy po pul roce az bude trochu "ockovaci klid" ze je to ted rozhazeny.
manzel prave v hyperove nakupuje 10 baliku plen :grinning:
tak se mejte, obcas se ukazu (s nakym dotazem nebo typem na nakou akci ;) ale uz tu nebudu drepet cely dny pomalu, stejne jsem pak z toho akorat spatna a pripadam si tu tak trochu na jiny koleji.
toni... 14? tak snad to na chvilku vydrží :grinning:
Jaji, Sluni - pravda, bylo mi trapne, tak jsme sli nadvakrat... :sweat_smile:

Feb - to je fajn, ze vysetreni dopadlo OK.
5. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, my když kupovali 4 balíky, tak jsem si připadala divně :grinning:

Beru, myslím, že jo, ale ten sprej mi přijde fajn, ty bys radši krém?

sluni díky.. :slight_smile:
Zuzí..ten Off byl v takovým tom mlíku s tim stříkátkem... :sweat_smile: nevim jak se tomu nadává :grinning:
ha rozprašovač to byl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru - no vypadali jsme srandovne - v kosi pliny a vino... :grinning:
5. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám tip na akci...
v Rosmannu mají slevy na opalovací krémy pro prcky
5. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek