Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
5. čer 2009

je, ja do te Lyse myslela jako Petru a SLuni, pac vim, ze to maj nejbliz....ale jako kdyby chtel nekdo dalsi 😀 😀 😀 Budu taky muset nekdy sama s malym tim elefantem do Prahy asi vyrazit...

sluninka
5. čer 2009

Péťo..pohoda, já mám rozpánovaný peníze asi tak do příštího roku kvůli tomu autu, ale plavky stihnu snad ještě letos,prostě já nebudu mít nic a Naty vše 😉

soni...a třebajs vlak z Lysý nejezdí? 😕 nebo nějak to vymyslet 😵

sonisek
5. čer 2009

z Lysy vlak tam nejezdi, tak akorat do Melnika, ale ne pres Neratovice ☹ Tak nic no....nekdy priste....
ditko se mi probudilo, tak pujdem bastit...
Vcera jsem si dala jatra na cibulce (spareny) s ryzi a dneska v noci mi to dal malej sezrat 🤐 🤐 🤐 😠 😢 ALe ted uz je v pohode...a pak zase nalitnu na ty stenata, musim se s nima porad nufat 🙂

berunka
5. čer 2009

holky nevite jestli existuje nejaky krem nebo sprejik proti klistatum primo pro deti?

anaconda
5. čer 2009

Tak o Lysé si můžu nechat taky jen zdát. Mám lysého souseda, který není jen lysý, ale i ulisný. Ty vole, ty i y mě tady daly zabrat..... 😅

sluninka
5. čer 2009

Zuzí..tak tohle opravdu netušim,ale včera jsem koukala na dětskej Off, proti komárům teda je určitě,ale teď nevim jestli i proti klíšťatům,to jsem nekoukala...

sonisek
5. čer 2009

hele, anac, koncem cervna, co bude ten posledni vikend, tak jedem k babi a zase pojedem pres Benesov na Tabor....copak budes robit v ten patek 😀 😀 Zkusim neco navrhnout Martinovi, ze bychom se nekde stavili, ale asi bude "stestim bez sebe" 😀 😀 ALe kdyz bych rekla, ze to je anac z konika 😀 😀
Uz musim jit...

petruna26
5. čer 2009

já myslím, že OFF je i proti klíšťatům, tchánovci ho maj na chatě a nádherně voní 😀

anaconda
5. čer 2009

Soni,
nebudu dělat nic jiného, než na Vás čekat, to je jasný 😉

sluninka
5. čer 2009

anac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 šmarjá

anaconda
5. čer 2009

sluni,
se nesměj, nebo ho na Tebe pošlu! Bububu 😀 😀 😀

sluninka
5. čer 2009

😀 😀 teda Tys mi zase dala...mě uplně bolí huba jak se tu tlemákuju na ten monitor 😀

cline
5. čer 2009

nazdárek, tak jsem to tady dočetla a opět žasnu 😕 no nic, já less MK zatím neplánuju 😀 😀 😀.

sluninka
5. čer 2009

no posledně mi říká manža, hele na icq Ti píše jájinka,že ti na koníkovi píše nějakej anáč 😀 mu říkám, hm až na to že je to holka a nick má anac 😅

cline
5. čer 2009

soni štěňátka jsou super 😉

cline
5. čer 2009

sluni 😀 😀 😀

petruna26
5. čer 2009

hele sluni, můžeš mi poslat moje číslo ICQ (do IP, pls.), mám novej comp a jaksi nevím nic... (no a než pak přijdu na heslo, to bude další boj 😀 )

jajinka27
5. čer 2009

sluni... 😀 😀 😀

já less koníka už vůbec neee, i kdyby měla být doma tichá domácnost 😀

jdu nás oblíct a razíme k babi ale nebojte k večíru jsem tu jako na koni 😀

tonica
5. čer 2009

Ahoj holky, nejak vas zase zanedbavam....
Odpo mam v planu vas docist.

Vim, ze dnes ma Feb nejakou kontrolu, tak drzime palce. My za hodku take vyrazime k MUDr. Dnes budou Patule kontrolovat tu boulicku na tvari a taky uzdicku pod jazykem s tim, ze se mame domluvit, co dal. Tak odpo dam vedet jak jsme dopadly.

Vcera jsem podnikla utok na Hypernovu a dotahli jsme 14 baliku Huggiesek. No, to uz nam snad nejakou dobu vydrzi.... 😀

jajinka27
5. čer 2009

tonic...ty vogo 14 balíků??? nekoukali na vás divně?? 😀

sluninka
5. čer 2009

Péťo 😀 jasan,já už mám taky 3.účet,páč jsem zapomněla číslo

berunka
5. čer 2009

Peto a nevis jestli se dela OFF i v kremu?

febris
5. čer 2009

tak vysetreni ledvin ok, jeste nas casem ceka hormonalni profil z krve ale to prej az nekdy po pul roce az bude trochu "ockovaci klid" ze je to ted rozhazeny.
manzel prave v hyperove nakupuje 10 baliku plen 😀
tak se mejte, obcas se ukazu (s nakym dotazem nebo typem na nakou akci ;) ale uz tu nebudu drepet cely dny pomalu, stejne jsem pak z toho akorat spatna a pripadam si tu tak trochu na jiny koleji.

sluninka
5. čer 2009

toni... 14? tak snad to na chvilku vydrží 😀

tonica
5. čer 2009

Jaji, Sluni - pravda, bylo mi trapne, tak jsme sli nadvakrat... 😅

Feb - to je fajn, ze vysetreni dopadlo OK.

petruna26
5. čer 2009

ty jo, my když kupovali 4 balíky, tak jsem si připadala divně 😀

Beru, myslím, že jo, ale ten sprej mi přijde fajn, ty bys radši krém?

sluni díky.. 🙂

sluninka
5. čer 2009

Zuzí..ten Off byl v takovým tom mlíku s tim stříkátkem... 😅 nevim jak se tomu nadává 😀

sluninka
5. čer 2009

ha rozprašovač to byl 😝

tonica
5. čer 2009

Petru - no vypadali jsme srandovne - v kosi pliny a vino... 😀

sluninka
5. čer 2009

taky mám tip na akci...
v Rosmannu mají slevy na opalovací krémy pro prcky