Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
6. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Se tu tlemím, jak tele, nad vysvětlením pojmu "přátelé". No nic, asi jsem opravdu jeliman, ale toto mi hlava nebere!! 😝 (blicí)

Takže kočeny, jakmile se tu o mě některá z Vás otře, zapíšu si u ní černý puntík do sešítku, který si kvůli tomu pořídím a pokud některá nasbírá 10 černých puntíků, přijede k nám, kde se bude za odměnu starat celý den o Maxe + bonus - pozvu tchýni na návštěvu. 😎 Takže bacha cha cha, jelimani! 😀 😀 😀 😀

Jinak noc opět děs! Po kaši, která měla Kubíkovi zasytit pupánek, se vzbil ještě před půlnocí a pak co hodinu. Jo, a to mi připomíná, že pan Kapr má první černý puntík! 😉

sluninka
6. čer 2009

______________________________________________________________________________________________

čára udělána, takže teď zase normální diskuze 😝 (jazykovej) 😀

sonisek
6. čer 2009

Ahoj holky,
teda tady to zase vře, koukám....jako kdybych sem měla napsat to, co mi tu pořád leží na srdci, tak byste to některé nerozdýchaly...ale to nechci...tak jsem tu asi jediná, která má na Feb jinej názor...ale nic...

A víte co je novééhóóóóó???? 😎 😎 😎 Tomík už má špičku zubu venku, hurááá...já mám takovou radost 😵 😵 😵 Dvě noci za sebou teda byli na palici, dneska opět hodinu v noci šíleně řičel, strašný..a ráno se tak zesr.., že jsem ho málem šla v půl šestý sprchovat, ale nakonec jsem ho pořádně otřela a bylo to...Tak uvidíme, jak to bude dál pokračovat.
Dneska jsme už zase u tchánovců a leje tu a leje 😢

petruna26
6. čer 2009

anac, Kapr, jo? tak to jo... 🙂

berunka
6. čer 2009

holky tak jsem pridala nejake nove fotecky do alba tak kdo mate zajem muzete mrknout 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Soni my by jsme to rozdychaly 😀 😀

krijin
6. čer 2009

ahojte vespolek 🙂 koukám, že se tu dějou docela zajímavý věci 😕 Nějak nemám sílu to číst celý, takže jen po "tlustou čáru" ju? 😀 😀 😀
Terinka se na nás začla už v útěrý pěkně smát, tak ať z toho taky něco máte 😵 😀 😵

https://www.youtube.com/watch?v=EcAXh4fzcVc
sonisek
6. čer 2009

Krij, to je úžasný 😵 😵 😵
Už se nemůžu na smích toho našeho filuty 🙂

krijin
6. čer 2009

nebuj, brzo se taky dočkáš, vy zas máte zub, že jo 😀 😵

sonisek
6. čer 2009

jj, my máme zub a uřvaný dítko 😔

krijin
6. čer 2009

ono ho to chudinku určitě bolí, ale to přejde, teď si napláče do zásoby a pak už se bude jenom smát 😉

sonisek
6. čer 2009

pak začnou růst další zoubky 😀 😀 😀
Zas ten růst zubu má výhodu, kadí skoro každý den 😀 Doteď kadil třeba jednou týdně, nebo dva dny jo, pak zas pět dní ne....

krijin
6. čer 2009

Hm, tak to neni nic novýho, nekadit, že. Prej to je kojenecká zácpa, řiká doktorka 😕 Každopádně Terinka se bez rourky nevyse.e 😀 😒 Ale prej to přejde...

sluninka
6. čer 2009

ehm 😀 😀 😀 😀 😀

krijin
6. čer 2009

sluni, ta debata o ho.nu nám fakt jde viď 😀 😀 😀 😀

sluninka
6. čer 2009

krij...šmarjá to nebylo vůbec na vás a řešíte žoubky, to my etě nemáme 😉

krijin
6. čer 2009

no, my taky ještě né, naštěstí, jinak by mi naše princezna nejspíš ukousla bradavky. Porád do nich kouše místo žužlání 😅

petruna26
6. čer 2009

Jindro, máte pěkný fotečky... Hlavně ty kyblíkový jsou super :o)

sluninka
6. čer 2009

dneska je to nějaký přetížený 😒

jajinka27
6. čer 2009

sluni.. 😕

sluninka
6. čer 2009

jáji... noo..se mi nezobrazujou příspěvky 😕

sluninka
6. čer 2009

😀 bože, já se odporoučim, se na sebe nemůžu dívat natož to po sobě číst 😀 😀 😀

jajinka27
6. čer 2009

hihi, tak brou noc teda 😀

nelinkav
6. čer 2009

Nazdar maminy a bambina, tady to nějak zamrzlo, ne? Sákryš, já se tak chtěla pochlubit se svými pěstitelskými úspěchy... 😀 Dneska byl na pořadu dne okrasnej trojuhelník na JZ straně baráku a společně s mm jsme tam vytvořili jakýsi čtyři hrobečky, ze kterých čučí vršky jehličnanů a okrasných keřů, no a můj největší úspěch byl ten, že jsem při stříhání textilie pod kamínky ztratila nůžky... Celou čtvrthodinku jsem lezla po kolenou v necelých deseti metrech zmuchlanýho hadru a spílala si, jakej jsem to blbec, zašantročit věc, kterou vlastně skoro furt držím v ruce... 😝 (já ten smajl používám ve významu "uf" 😀 )

cline
7. čer 2009

dobré ránko, tak koukám, že všichni spí. My už jsme dvakrát převlečený, nakrmený přebalený a tatínek nám spí 🙂

sluninka
7. čer 2009

dobré ráno

mi to tady přijde, že všichni se daly na "less MK"

sonisek
7. čer 2009

Ahojky,tak co byste chtely o vikendu😀
Tak u nas opet v noci od 1 do 2 rev jak...Ale zub je uz hezky videt.

jajinka27
7. čer 2009

sluni...ne ne, já radši to včerejší 😀 😀 😀 😀 😀

berunka
7. čer 2009

jeeee Jaji tak to ja se taky radsi pripojim ke vcerejsku 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😎

petkakrutik
7. čer 2009

helou 🙂

My jsme na víkend u tety v Opavě, takže na koníka není času. Za chvilku odjíždíme domů, musíme počkat až po startu formulí, bo MM by asi nepřežil, kdyby to neviděl. po cestě domů se ještě stavíme v ikea okuknout nějaké poličky pro mimi do pokojíku na hračky a knížky, už to nemám kam dávat.

včera jsme se byli podívat, jak se jeden MM kámoš kulí z kopce v té zorbokouli. no prča to byla se na ně dívat 😀

Chjo, moje sestra bobek čeká v listopadu mimi a od pátku je ve pitále, začala krvácet. Dokyni nevědí pořádně proč. Je teprve v 16 tt, takže na pytel . Ona v lednu už měla missed abort a teďka tohle. No snad budé dobře a mimi donosí.

sonisek
7. čer 2009

tak jsem přidala dvě nové fotky: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
tak jukněte na podobu 😀 😀 😀