Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
19. kvě 2009

Peti, hele, mrkni ještě na ten bus zítra, jestli bere kočárky.... vím, že někde bylo, že neberou 😖

cline
19. kvě 2009

dobré ránko, tak naše kojící kríza snad byla zažehnána, v noci dobrý. Jen dvakrát vstávačka. Pak vstáváme ve třičtvrtě na osm a já si naivně myslela, že jí ještě uspím a schrupnu si. No a po jaké době sice usnula ale já už zase ne 😒 Teď jsem mluvila se spolužačkou s vejšky a musím opravdu začít něco dělat s tou diplomkou. Takže v pondělí začnu!!! Dávám si předsevzetí, že do prázdnin budu mít úvod a literární přehled, abych mohla začít s praktickou částí a stihla to do listopadu.

jajinka27
19. kvě 2009

ahoj holky,

urbi..taky gratulaceeee 🙂)) hele a stou hexou nestraš, Tom jí dneska asi dostane a horší ty noci snad už bejt nemůžouu nebo joo 😕

feb...že by zuby?? no tak Tom taky do všeho hryže, má malinko zvýšenou teplotu a někdy jen tak zabrečí

jajinka27
19. kvě 2009

joo a noc buzení co hodinu, kvůli dudlu

a já teda nevím zda víte co dělají vaši prcci v noci ale náš ve 2 ránoí nacvičuje na spartakiádu, nohy nahoru, na hruď, nahoru, dolu, nahoru, na hruď, kousnout do spacího pytle, co kdyby to bylo k jídlu a tak furt dokola 😀

urbi
autor
19. kvě 2009

Cline, tak prima, že krize je kdesi v neznámu, tak ať tam zůstane... bleee diplomka... nezávidím... 😝

Jaji, no nevím, ale u nás se po ní začalo vstávat tak 30x za noc....

jajinka27
19. kvě 2009

urbi..tak to si rovnou zavolám do blázince a rezervuju místo 😅

berunka
19. kvě 2009

ahojky holky,tak ja jsem vecer udelala opet kravinu a to ze jsem dala Elis kasi.sice bananovou ale byla ryzova a ona asi fakt tu ryzi nesnese protoze po tom co jsem ji asi 20x otocila zpatky na zada kdyz se rozhodla nacvicovat prekulovani na brisko tak zacal hystericky rev pokracoval i na ruce,v postylce.udrndala jsem ji az na balonu.a i po kasi vstavala pred treti nakojila jsem a spala do 7.45 coz teda po mem mlice je asi zazrak.ale rano dostala UM protoze kde nic tu nic 😒
Miso Elis ma z kojeni pres den taky prcu ktera se strida s totalnim nastvanim.navic vcera dostala odstrikane mliko a ocividne ji moc nechutnalo ☹

sonisek
19. kvě 2009

Dobré ránko,
tak nejdřív Urbi gratulko k výročí a objevení // 🙂

Jinak u nás se večer uspávalo asi hodinu, což bylo nezvyklé a už jsem chytala nerv, protože naše dítko vždycky usínalo celkem v pohodě...jsme tam byli xkrát nahodit dudel, pořád se přetáčel z boku na záda a řval...tak jsem mu namazala břicho a ještě dostal radši cucnout, a pak teda usnul, v devět! Já šla spát po desáté a ze spaní tam pěkně prděl 😀 No, ale jinak byl hodný v noci, vstával až ve čtyři, usnul a v sedm, tak good. Jen v ty čtyři ráno venku pěkně lilo a ještě stále prší, ach jo ☹

Tak teď se právě zeblil na triko, ale odmítám převlíkat, dostal pod triko kapesník látkovej 😀

febris
19. kvě 2009

ahoj holky, vstavali jsme v 9, ale prdola se potvurka vzbudil ve 4,45 na kojeni 🙂 pak nak v 6 zvonil tatinkovi budik, tak jsem ho vystrkovala z postele aby si zas nahodou budik neprerizoval 😀

febris
19. kvě 2009

by me zajimalo poc se to nase ditko furt pretaci na bricho kdyz ho to na nem nebavi a chce zas zpatky... jenze pak se zas v mziku pretoci 😀

berunka
19. kvě 2009

Feb tak to je u vas uplne stejne jako u nas 😀 sestricka na rehabce mi rikala co nejvic ji otacej zpatky.ale ja jen ji polozim na bok uz se snazi dostat na brisko.a jakmile je na brise tak breci protoze se ji to asi nelibi.no vyznej se v nich co?

cline
19. kvě 2009

hele holky(urbi, anac, hanko,l78), nechtělo by se vám nějaký den vyrazit do jihlavské zoo?

jajinka27
19. kvě 2009

jdu na oropedii a pak k mudře s Tomem

anaconda
19. kvě 2009

Jé, Cline,
to je dobrý nápad! Jiran tam chtěl jet teď v neděli, po té naší výměně názorů, ale já měla hlad, jak vlk, jeli jsme tedy jen do nedaleké Sázavy. 🙂

Volala jsem si do práce ohledně té mateřské a musím tam tento týden naklusat vypsat snad miliony papírů mimo těch, co musí mít obyčejní smrtelníci. Jestli bude chtít jít Kubík někdy k policajtům, zlámu mu obě nohy!!! 😠

sluninka
19. kvě 2009

ahojte holky, tak jsem zpátky z měsíční dovči 😀

jsem si skvěle odpočinuly, akorát teď marodíme ☹ to je za trest, malá má hroznou rýmu a kašel...celý dny a noci jen odsáváme..naštěstí se vůbec nebojí a nebrečí, ale to noční odsávání je děs, to je každou chvíli ☹
u těch dětí je to strašný, malá se pořád snaží dejchat nosánkem a pak hrozně kucká jak jí to nateče vždycky do krku 😒
je ukňouraná, spinká jen po chvilkách, než začne chrchlat..no je mi jí líto, že ji nejde nijak pomoct ☹

teď čekáme až bude mít náladu a začneme s příkrmama, už máme nakoupano, První lžičky - mrkev, pak jablíčko, hrušku a tak tak budem po tejdnu zkoušet..máme taky První kaši tak jsem na ni zvědavá 🙂

my na srazík nemůžeme, jednak víkendy jsou u nás zabitý a hlavně teď nemůžem na dlouho ven, jen chvilku na čerstvej vzduch a hotovo 😒

l78
19. kvě 2009

Karol, vyrazila bych, ale jak už jsem psala Míše, nejsem moc zdatná řidička, co se cizích měst týče, tak nevím, jak se tam dopravit 😉 .

berunka
19. kvě 2009

ahojky sluni 😉 tak to me mrzi ze je Naty chudinka nemocna.ta ryma je fakt otravna to znam.nemely jsme ji sice tak strasnou ale i to stacilo.kde jste byli na dovce?nas ceka dovolena za mesic tak se taky uz nemuzeme dockat.zahajujeme ji koncertem Lannyho Kravitze v Brne tak jsem zvedava 😀
s prikrmama je prca,hlavne ty prvni pokusy.Eli mi ted uz chce pomahat takze si ve lzicce macha ruce a pak si to strka do pusy,no sranda.dneska bych chtela vyzkouset brokolici tak uvidime jak nam sedne 🙂

cline
19. kvě 2009

l78 - já jsem přemýšlela, že bach tam vyrazila vlakem, z Tábora je to asi naprd, co?

l78
19. kvě 2009

Karol, to je. Jestli se nepletu, tak z Tábora jedou jen do ČB, Prahy a Písku. Jo a ještě naše slavná Křižíkova Bechyňka 😀 , směr Jihlava bohužel.

sluninka
19. kvě 2009

beru...jely jsme ny týden k našim a nějak jsme to protáhly 😉
no já jsem zvědavá jak se bude tvářit, už papáme Nutrilon AR, protože mi po HA začala blinkat jak ďas..ale tčučela na to jak telátko, moc se jí do tý změny nechtělo 😕

cline
19. kvě 2009

tak jsem koukala, že bys to zvládla s jedním přestupem - v Cerekvi, ale je to dost dlouhá cesta, takže busy by šly akorát nevím jak je to s kočárem v autobuse?

l78
19. kvě 2009

Ty jsi teda akční, díky za info. To bych to snad raději zvládla autem, představa cestování busem s kočárem 😒 , no nevím

cline
19. kvě 2009

tak kočárky skoro v žádném autobuse nepřepravují, to je opruz. Ale ten vlak by přinejhorším šel. Já bych jela tím, do kterého bys nastupovala v té Cerkvi, takže bych ti pomohla.

cline
19. kvě 2009

no tak vidíš, tak vezmeš auto a bude 😀

berunka
19. kvě 2009

my mame Nutrilon HA a zatim dobry musim zatukat.kojeni uz je spis takovy svatecni,v noci je to pohodlny a celkem po nem jeste vydrzi ale pres den uz je to slaby a ma skoro porad UM.skoda ze nebudete na srazu urcite se pak musime domluvit na nejakou prochajdu v tydnu 😉

l78
19. kvě 2009

A kdyby jste tam chtěly vyrazit?

Koukala jsem, že zítra máte sraz? V Pejru?

tonica
19. kvě 2009

Ahoj holky,
nejak vas nestiham. Nebyla jsem tu uz 4 dny...
prosim o info, zda je uz dana hodina srazu v te Stromovce. Nejak se mi hati plany 😒 , tak jestli mi to pujde nejak zkombinovat.

tonica
19. kvě 2009

Ty vogo a dalsi tema.... 😨

cline
19. kvě 2009

jojo v pejru vypadá to tak, ale tam by ses dostala v pohodě - jsem koukala na řády.... 😀 😀 😀 Anac pojede taky busem a tobě by jel i vlak 😉