Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
8. čer 2009

beru no já nemůžu už nechat maru ani na sekundu samotnou-máme totiž za sebou první pád 😔 ve středu než jsme šly na rehabilitaci,tak jsem se stavila za kamarádkou-a maruška se pokandila a já ji měla na gauči a jen se otočila pro čistící ubrousky a byla na zemi...strašný 😔 ten pocit a zažít to už nechci nikdy....naštěstí se praštila jen do tvářičky-takže má mini modřinku,ale kdyby se uhodila do hlavičky tak se asi strachem zblázním....
když se tohle stalo kamarádkám,švagrové tak jsem uklidňovala,že se nic neděje,ale jak to člověka zažije sám.....

berunka
8. čer 2009

jezisi tak to ja bych se asi zblaznila.je fakt ze ja ji v zadnem pripade nenecham na gauci samotnou.a doma ji prebaluju na zemi protoze uz je to pekny cislo.tak aspon nemusim mit oci na stopkach 😒

jajinka27
8. čer 2009

tak hlavne ze je v poradku, já přebaluju na přebalováku takže kdyby spadl tak to je sakra z vejšky 😅

hanka128
8. čer 2009

no já seděla vedle ní a jen se otočila na druhou stranu pro ubrousky...jednou to přijít muselo,ale takhle brzo jsem to ještě nečekala...a samotná nebyla,jen jedno blbé otočení...se nám prostě daří..
doma přebaluju taky na na matračce co máme na zemi...no teď už to zpátky nevrátím...
kamarádce zase prolítla holčička mezi nohama když s ní seděla na posteli...jako tp si člověk nevybere...

hanka128
8. čer 2009

jáji tak tím mě taky všichni utěšujou a sama jsem zažila hodně mimin na pozorování v nemocnici,že právě spadly z přebalováku nebo pračky-oblíbené místo na přebalovací podložku...a to už je sakryš výška

jajinka27
8. čer 2009

tyhle děti jsou prej gumové, tak pokud se nebouchla do hlavy a nepozoruješ nic divného tak je to ok 😉

hanka128
8. čer 2009

jáji to já vím 😉 ale ten pocit je strašný 😔
však jsme jí s kamarádkou hned kontrolvali esli je vše jak má být 🙂

tonica
8. čer 2009

Ahoj, tak jsem se k vam driv nedostale - ale aspon par reakci na prispevky:

Soni - jsem rada, ze i Marta se vyjadrila, ze Tomik je cely ty. Ja to tam taky proste vidim. A kliiiid, ja proti Feb taky nic nemam, ani nemuzu a tuhle zabomysi valku jsem proste nepochopila a ani nechci se k tomu jakkoli vyjadrovat.

Neli - at zije pribuzenstvo, vid? Plne te chapu. Jen si je pekne scupuj, at vedi, ze si s malou nesmi zachazet jak jim se zlibi. Sikulka!!!!

Hanko - jezis, to me mrzi. Budu vam moc drzet palce, at je to v poradku. Pevny nervy, chapu, jak se citite. 😔

Sluni - tak hlasim, ze sobotni hlidani probehlo bez ujmy. 😉 Malou jsem si prijela vecer zkontrolovat i nakojit. Tak jsem se jen utvrdila, ze u maminy je v dobrych rukou. Dokonce se ji i podarilo, ze ji z flasticky vysala 40ml (z te MAMky). U uspavani sice pobrekla, ale vse zmakly na 1*.

No jinak pro mne velka novina. Ma nejlepsi kamaradka, ktere jsem ted v sobotu svedcila na svatbe mela jeste jedno prekvapko - bude mit taky LEDNACKA ( i kdyz 2010). 😀 😵

anaconda
9. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

V první řadě musím taky napsat, že podobu Soninýho Tomíka s jejím manžou vůbec nevidím. 😉

Neli,
jó rodinka, to je vděčný téma. A jak se vede na zahradě??

Kubík jde zas dneska plavat, tak jsem zvědavá, jak to bude snášet dnes. Vyspaný je ale do růžovoučka, tak doufám, že to bude cajk. 🙂

Marti,
paráda, že máš icq, jdu si Tě najít!!! 😵 😵 😵

Neli,
a proč debata přes icq?? Protože tam není třeba "cenzura".

Nevím, jak Vy, ale já si nemůžu nevšimnout toho, jak to tu upadá. Feb nafoukne papulu a rádo by okázala odkráčí, Sonísek napíše, že kdyby ona napsala svůj názor, tak tu to plno lidí nerozdýchá, což je samozřejmě pěkná pí.ovina a tím to tu zazdila totálně. Protože když už něco takého napíšeš, milá Soninko, je třeba to taky dokončit a pročistit tu vzduch. Visí to tu ve vzduchu a pěkně smrdí! A myslím, že nejen já pak vůbec nemám náladu sem cokoliv psát, aby to zas nááááááááhodou nebylo špatně.

Tož trocha čistého vína po ránu 😠

urbi
autor
9. čer 2009

zdravím!
Anac, tož, to je slovo do pranice! kopu za tvůj tým, ať se to někomu líbí nebo ne 😀

koalice
9. čer 2009

Dobré ráno,

nevím, na co reagovat dřív.
Tonic,Soni, proti Feb taky nemám to nejmenší a spor i jeho řešení mě tedy dost rozladilo 😒

Petru, soudruzi meteorologové udělali o víkendu někde chybu, takže se plánovaný déšť nekonal a muž se raději než cestě do Drážďan věnoval naší džungli na zahradě. Nicméně mám konečně nové autíčko 😀 , tak jsem naplánovala zítra testovací jízdu na dálnici, manžel není proti, tak snad se na ty kočárky v NDR 😀 mrknu

Hanko, to, že Ti malá spadla si nevyčítej, já snad okolo sebe nemám jedinou maminku, které by se to nestalo, dokonce i mně osobně to jednou Anička předvedla, když mi spadla zprostřed ( !! )manželské postele a já se jen otočila pro bundičku. A hypotonie ? prosím tě neplaš, pokud to není potvrzeno, navíc dle jejího pádu bude dosti čiperná, to se mi moc nezdá.... Sestra má sedmiletého kluka, byl hodně opožděný, vyšetřovali ho horem dolem na metabolické vady, měl CT mozku a dneska je úplně normální pohyblivej kluk, ve škole samé jedničky, prostě ne všechny děti jedou podle tabulek. A mám dojem, že zrovna to přitahování hlavy taky neuměl. Klid....

ma12
9. čer 2009

Dobre ranko,
u nas nejhorsi noc. Anicka mela ucpanej nos a kasel. Hruza. Rano v pet jsem ji to vysala, to byl rev na cely barak a dala ji trosku panadolu. Odpolko jdu na zapis na vanicky, tak se stavim pro neco na ten kaslik.
Teplotu zatim nema, smeje se na me, tak snad to bude jen ta rymicka a kaslik.

Vcera se tu popsali jen dve stranky, vec nevidana. No jo no, jak psala Anac.

cline
9. čer 2009

Teda nevím opravdu se poslední dobou tahle diskuze řítí do hlubin. Myslím, že každý by si měl odfiltrovat, co mu nesedí a prostě vnímat jen to co chce. Ach jo, je myslím škoda, že se tady kvůli hovadinám a to myslím doslovně, lidé urážejí a urážejí ostatní. POkaždé si vzpomenu na Berusku a holky co o mimi přišly a říkám si, co to proboha tady blbneme. Na rovinu mě taky nebaví číst si, jak má pořád někdo teplůtku a kašílek, stejně jako mě nebavilo číst si v jakém percentilu kdo je. Ale i přesto sem můžu chodit a bavit se s těmi ke kterým mám bíž. tak asi bych to ukončilaa trochu mě mrzí, že těmihle spory začíná být ta diskuze dost jednobarevná, přeci každý má na svůj názor právo a může ho tu prezentovat, stejně tak ale musí očekávat, že někdo ten názor nebude sdílet a bude to tady taky prezentovat.

ma12
9. čer 2009

Petro: rada bych si te pridala do ICQ, jses Sihaja, Nafi nebo Peta?

koalice
9. čer 2009

V podstatě se na to dívám jako Cline, nemusím se přeci vyjadřovat a reagovat na něco, s čím se neztotožňuju. A pokud už k tomu chci něco kritického dodat , tak v mezích slušnosti.....

ma12
9. čer 2009

Karol: nejak mi to vrta hlavou, tech "zakazanych temat" je tu fakt uz nejak moc "kojeni/nekojeni", "spani/nespani", "pocasi" a ted nove i "nemoci". nemam mm doma, tak jsem si postezovala. Stalo se nam to podruhy, jsem z toho trochu mimo. A jeste k tomu jsem mela do konce tydne naplanovany aktivity. No nic. A jednobarevna diskuze? Zalezi na tom, kdo prispiva, ne? Ale nejsem urazliva, takze to beru v poho. A urcite nedam less MK 😅
Jen uz vazne nevim, co budem probirat. Hough.
Spis mi posli, co nemas v mafii, mam pristup i do mm uctu, tak se podivam, co ti naposilat.

cline
9. čer 2009

hele marti, já něříkám, že je promě rýmička a kašel zakázené téma, právě v tom to je. Jenom já osobně si tyhle příspěvky prostě nečtu, nebo je jen prolítnu. Stejně tak to může mít někdo s mými příspěvky. Já to dala jenom jako příklad 😉 prostě každý si pište co chcete, ale hlavně sem pište jinka to můžeme zabalit.

anaconda
9. čer 2009

...................toť, protože kdo nepíše s náma, píše proti nám! 😀 😀 😀 😀 😀

Hele, jelimani, a co další srazík? Že bychom si třeba vzájemně roztrhaly občanky..... 😅

S Pelhřimovem má útrum, protože už mě do busu nevezmou, tak leda autem, což by taky šlo, ale líbilo se mi i v té matičce Praze. 🙂

ma12
9. čer 2009

karol: ja vim, vysvetlili jsme si to. Jako kdybych nic nepsala jo? 😀 😀 😀

Hele jaktoze te jako nevezmou do busu?

cline
9. čer 2009

no ale já myslím, že byste měly zajet zanáma do Hradce, tady je krásně 😉

anaconda
9. čer 2009

Marti,
protože mimo Icom autobusy kočárky a nadměrná zavazadla NEPŘEPRAVUJÍ. Jsou to šmejdi!!! 😠

berunka
9. čer 2009

Marti takze zitrek asi pada vid? ☹ hlavne at jste brzo fit.ja zas cekam na reakci po ockovani.v noci jsem davala Nurofen a ted mi prijde ze to zase leze nahoru.ale ziva je porad stejne takze to neresim 😀

anaconda
9. čer 2009

leda tedy vyšpekulovat jen ten icom 😉

sluninka
9. čer 2009

teda já napsala teď takoej sloh a ono se mi to nepřidalo, taková cenzura? 😀
tak teda to jdu vymyslet znovu

koalice
9. čer 2009

Cline, jojo, v Hradci je fakt pěkně. Je to malé, ale sympatické městečko, asi před dvěma lety jsme tam vyrazily s kolegyněma na relaxační pobyt. Bydlely jsme přímo na náměstí, jméno hotelu už teda nevím, ale dělali tam masáže, byli tam výřivky, prostě paráda. A pak se mi moc líbí vaše kašna na hradě 😉 Dokonce tam mám spolužačku z fakulty, měla by být na očním, ale už se vdala, takže aktuální jméno nevím...

ma12
9. čer 2009

Karol: jo jo, v hradci je krasne a blaze.
Zuzi: asi jo, uvidime.
Petru: to jsou fakt smejdi.

sluninka
9. čer 2009

toni...no tak to je supeeer 😵 závidim, že už to máš za sebou 😅 zrovna včera jsem si chtěla jít zapařit, MM říká ať jdu, že pohlídá malou, ale vystačila jsem si doma...Naty na mě koukala jak z jara když jsem u ní skákala 😀 ale když jsem ji vyzvala k tanci tak se mnou dováděla a bylo nám oběma dobře 😀 já půjdu snad na nějakou akci asi až bude Naty velká, tak půjdem spolu 😀 stejně vypadám jak její ségra,tak snad nebudu starou matkou 😅 😀

Nevim jak vás, ale mě teda baví číst jak vám děti spinkají, papají a tak...
následující věty může číst opravdu jen tan, koho to zajímá 😉

ALE
včera jsem byla s 2 maminama, děti 6 a 10měsíců a obě kojily nebo ještě kojí, sice se mi trochu zastesklo, ale nakonec jsme si pěkně popovídaly třeba o příkrmech a tak...společný téma se vždycky najde

jinak se nám oproti včerejší noci spinkalo super, papání v 5h a vstávaly jsme v 8:15, takže já se cítim konečně jako člověk 😀

do třetice všeho dobrýho, ráno tady bylo nááádherně,sluníčko,modrá obloha, a teď hnus, že by člověk nešel ani na kolo 😀 teda kromě Zuzíka a manžílka, jestli chcete,tak doražte, jste přeci zvyklí 😉 (kdo nepochopil - IRONIE( ale Zuzka určitě rozumí *pusu*

Mimoch. proč tu není smajlík co dává pusu????? anac. nemáš nějakej tajnej typ kterej by to mohl být?? 😉

Marti..takže koukám dnešek necháme být, jáje není dobře Anička taky není fit..tak já uklidim v kabinách, připravim dresy a snad se zítra uvidíme 😵

hanka128
9. čer 2009

no já nevím co se tu stalo..a ani se mi to nechce číst 😔 já se taky chytla s urbi ale jen přes IP-protože se jí dotklo a asi i více lidí,že jsem tenkrát u toho očkování napsala, že se nechci nebo nechovám jak bezhlavé stádo-což bylo obrazně řečeno a nikoho jsem tím nemyslela....
tak se snažím vysvětlit že net je net,a člověk by koilkrát napsal všechno jinak,ale mluvené slovo to prostě nenahradí....mě pak mrzí že se někoho dotknu,ale mě to odjakživa rychleji mluví(tady píše 😀 )než přemýšlí 😅

ma12
9. čer 2009

Tonico: hledam a hledam dovcu a ne a ne nalizt. Ta drevona je fajn, ale ma jednu nevyhodu - musi byt polopenze. Ale kdyz nic nenajdem, tak to berem.

jajinka27
9. čer 2009

brý ráno,

koukám koukám jak to tu upadá

takže já souhlasím s Anac, Soni asi by si měla naplno říct co ti vadí, protože takhle si můžem myslet své,

tož mě taky moc nebaví sem přispívat, páč ani nevím teda o čem, když bych nemohla psát o svém dítku

tak o čem sakra 😀 hmmm co třeba o práci, nebo domácnosti 😀

no nic jdu na ICQ, tam mě nikdo snad neukamenuje 😀