• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Marti..se se mnou neba? :confused: :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni: to je fakt pusinkujici smajlik tu neni a my by jsme ho tolik vyuzily vid? :wink: :wink: :dizzy_face: no u nas je krasne takze k nam na kolo vsechny zvu :grinning: :grinning: :grinning:

Hani - uz tu nebud rozebirat co se stalo a nestalo,protoze by to bylo porad dokola.muzu jen rict ze naprosto ve vsem souhlasim s Anac,koneckoncu nafoukla a urazila se jen jedna osoba....
a myslim ze kdyz se neco resi v IP tak to ma zustat v ramci IP,proto ti to asi Urbi tam psala nemyslis?
9. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji,Marti,Zuzi..co ten zítřek teda???
9. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to napsala bo jsem pochopila,že se to dotklo asi více lidí...a nemyslím zase zle na nikoho nic....

jako já nevím co teď tady psát-si píšete přes icq....a momentálně mám fakt depky a jak jsem si říkala,že na net už nebudu chodit,ale vykecat se potřebuju.....
bo nikdo nikde...a já jsem tu furt sama s maruškou :frowning2:
9. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, piš, to je v poho - to je ponorka - to se stane i na koni :slight_smile: .. já zase jsem taková, že moc povídat nepotřebuju, ale ráda holky vidím v reálu, to je potom mazec :slight_smile: jinak pusinkovací smajl by mohl být tenhle - teda já ho tak občas posílám na dobrou noc :zipper_mouth: (i když možná je to spíš smajl - buďte ticho, tak nevím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:)

koal, když se koukneš, budu ti vděčná :slight_smile:

no nic, jdu azse makat - mmj., dneska jsem se asi rozhodla (i s mm samozřejmě), že se asi stěhovat nebudeme - zadlužit se ejn kvůli tomu, že nechci bydlet vedle tchýně je asi blbost... no, klasika - já a rozhodnutí, měním to fakt asi tak často jako jméno Adély před narozením, že? :confounded: :grinning:
9. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to ze si pisem pres ICQ preci neni nic spatnyho?kdyz proste zrovna drbeme spolu tak je to rychlejsi a pohodlnejsi :wink: nikdo preci nerika ze se s tebou nebudem bavit a samozrejme ze je me teda osobne lito toho jak to s Maruskou vypada.ale jeste neni nic stracene.jak psala Koal urcite se na vysetreni ukaze ze to nakonec nebude tak spatny a vse se spravi.Ela taky mela hlavicku v zaklonu kdyz ji doktorka pritahovala za rucicky do sedu a myslim,ze jeste ted trochu ma.ja to s ni doma nezkousim.ale vidim pokroky diky Vojtovce tak se z toho nebudu hroutit.stale se otaci na brisko jen pres jednu ruku a proste tu jednu stranu vic pouziva.
9. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouším uspat dítko v ložnici..hmm to jsem zvědavá,přes den tam nechce spinkat..teď momentálně se z pláče stalo pokňourávání...tak jsem zvědavá..
9. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Petru už tě vztek přešel, jo? :grinning: uvidímena jak dlouho :wink: tm je fikanej, nechal aby to samo vyšumělo, to ten můj je to samé, odkýve mi vše a ví, že jsem rozumná a nakonec to ani nechci :sweat_smile:
9. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

:confused:

Péťooooooooo...ahojík *pusu* :zipper_mouth: :grinning:
9. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...no já jsem pro ale záleží co Marti Anička, jinak se tam nemam jak dostat :frowning2:

ty vogo to naše dítě dělá takovej hnusnej zvuk, je to jakoby se nemohl nadechnout a pak se zasměje nebo něco takovýho, už mě s tím štve, nikdy nevim zda mu něco není grrrrrrr
9. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste kdóóó...Natýnka spinká v ložnici, přes den a bez dudlíka :confused: týjo já čumim :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm icq mi spadlo a stejnak mi nikdo nepíše :rolling_eyes:
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji..spadlo to všem...my jsem Ti psaly :grinning: ale asi nám to nakzil koníkovej vir,prej máme být tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo koníkovej vir jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to není blicí smajlík :grinning:

doufám že nebude pršet, chci po obědě do rossmana, koupit Tomovi to mlíko od Nestlé :grinning:
9. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus jste sikulkyy,ze te prekvapuje ze to pisu vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: psala jsem Martince ze kdyz budou holky v poho ze by jsme se mohly sejit i u ni aby nemusela s Anickou nikam jezdit co vy na to?
9. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to doufám že má Martinka velkej byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem taky pro do tech Nera jet, ale nevim, jak na tom budem. Uvidime vecer jak co.
Petru: promin, ale smala jsem se na cely kolo tady. Ale vis co, ja to chapu.
9. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to by bylo uplne NEJ. Udelala bych nejaky hamu papu, parkovat se tu da.
A mame 3+1 a docela velkej obejvak. uz u nas byly 3 mimina.
9. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to je jedno kam pojedem :wink: pokud bude Áňa ok,tak klíďo
9. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky
9. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky my uz mame cestu vyjetou :grinning: :grinning: :grinning: uvidim jestli zitra bude Eli uz bez teploty.
9. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo to moje ditko uz neni zadny miminko, už se nechce chovat :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to moje miminko zase jo, ale ja dneska chovam.
Holky co mate rady? Teda spis co nejite?
9. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme vzhůru, ale půlhodinka dobrá, se nakonec naučí spát přes den v postýlce :slight_smile:

Marti..já nejim segedýn a francouzský brambory,ale to pochybuju,že bys dělala :grinning: :grinning: :wink:
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nejim papriku :grinning:

hmm tak vypil ještě 40 toho mlíka, dneska je nějakej hladovej :unamused:
9. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak začínám jíst Natálky zásoby Hamánka - jsem jí nakoupila jiný přesnídávky, páč jsem nevěděla, že Hamánek obsahuje cukr :angry:
9. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji..sbírá energii na to ječení :_D
9. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni..dej pokoj, mi malem vecer praskla hlava :confounded:
9. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry, tak vymyslim neco takovyho univerzalniho.
Snazim se najit tu zadost o rodicovskou dovolenou a zatim bez uspechu :angry:
9. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
o rodicovksou dovolenou??
9. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek