Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
9. čer 2009

teda dneska jsem z toho našeho dítěte nějaká vyřízená 😖 Je děsně aktivní, furt kvičí, ječí, plazí se po mě, prská a já nevim co jeste

petruna26
9. čer 2009

marti, jestkli myslíš ten formulář, tak jsem ti dávala odkaz... můžu to zas najít..

a nesmějte se mi, jo? 😀 , vztek nevyšuměl, jen mi přijde padlý na hlavu si vzít na krk splátky 7500,- měsíčně na 30 let, jen proto, že nechci bydlet vedle tchýně.. mmj., včera jsem ji zase potkala před barákem 😠 😠 😠 😠 ... ale to těch 80.000 ušetřených ročně, radši projezdím na dovolený, hory a tak... nevím, je to složitý.. 😝

Věrko 🤐

jinak, kdybyste jely zítra k Martě, tak my třeba taky nějak můžem dorazit, aby vás tam nebylo třeba málo 🙂 , co nejím sem psát nebudu, byly bysme tu dlouho... třeba klobásy, že jo, Sluni 😝

petruna26
9. čer 2009

Jáji, nápodobně... Já jakmile to zvíře odložím, podívá se na mě, pokud koukám na ni, tak dobrý, ale jen co se otočím, nadechne se a řveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. Furt.. Teď mi visí na prsu, tak je klid... A je nějaká tužší, že mi ani nekope do klávesnice 😝

ma12
9. čer 2009

Petu: presne tak, ale nevim,jestli jsem si to spatne ulozila ci co. Proste to nejeje. Nevim,kde udelali soudruzi z NDR chybu.
A co koupit nejakou chalupu, chaticku?
Ja myslim, ze by to s tim zitrkem mohlo klapnout 😅

ma12
9. čer 2009

Tak odkaz jsem mela spravny,jen probiha udrzba stranek. Takze dneska sup na socialku 😀

sluninka
9. čer 2009

Marti..chceš ji poslat? já ji mám od Verči

sluninka
9. čer 2009
petruna26
9. čer 2009

Marti, asi na to prdíme, chatu maj Tomovi rodiče (takže ji stajně za chvíli dostaneme) a my moc nejsme na to se ještě o něco starat.. A stejně bysme si na to museli půjčovat... Pak můžem jezdit k našim a 2. táta má taky chatu, kam můžem... Jenže asi tím, že to není naše, tak nás nebaví tam nic dělat... 😝

jajinka27
9. čer 2009

petru..já ho odložila do postýlky ale jako nespí, vyvádí tam psí kusy, pomoooooooooooooooc

po kom je to dítě tak akční 😅

sluninka
9. čer 2009

Péťo..aspoň se budem nadále vídat v HM..i když teda jsem na vás koukala a moc vás to tam asi nebavilo 😀

cline
9. čer 2009

peťo, já se ti nesměju, já už byla taky smířená s tím, že navždy budu bydlet u tchýně když jsem viděla ten úvěr, ale nešlo to. A nakonec tchýně tu taky nejsou navěky, že? Kor ta moje už nejni nejmladší 😅

jajinka27
9. čer 2009

řve jak hysterka v postýlce, chce se mu spát a nemůže usnout, já si snad půjdu šlehnout nebo nevím

petruna26
9. čer 2009

cline, ta moje celkem jo - a nechci být hnusná...
Sluni, ale jo bavilo, jen mm je vždycky nervní, když chce A. jíst... jsem ji nesla celou cestu domů v náručí, aby nebulela.. jíst nechtěla, rozptylovaly ji stromy... 🙂 a myslím, že byl zklamanej, že nepotkal nikoho známýho..

petruna26
9. čer 2009

jo, cline, mělo to být jako, že je celkem mladá 😝

jajinka27
9. čer 2009

hmm tak už vydává zvuky jako podsvinče když ho vražděj 😠

sluninka
9. čer 2009

Péťo..achááá, no tak se měl jít podívat dozádu,tam bylo víc lidí😉 ale líbilo se mi jak oba chlapi pečovali o holky 😀 se chlubili 😵

sluninka
9. čer 2009

jáji😀 😀 😀 😀 😀

berunka
9. čer 2009

Jeeee Peto to by bylo super kdyby jsi dorazila takyyyyy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ja myslim ze s nama to bude ok.Eli vetsinou ma teploty po ockvoani dva dny tak by to uz mohlo byt ok.a co nejim Marti?treba koprovku ale predpokladam ze s omackou se stejne delat nebudes.mas recht namaz nam chleba a je to 😀 😀 😀 😀

petruna26
9. čer 2009

jojo, pyšní tátové, že? 🙂

dneska dělám útoky, že chci další dítě, zatím mi to moc nevychází... Když já furt nevím kdy.. nejradši bych aby byly hned po sobě, ale nevím, jak bysme to táhli s těma 7600, měli by dávat dvojnásobek, když jsou dvě děti (i u dvojčat ap)... takže asi za ty 3 roky? já nevím.. 😖 - pracovat s 2ma prckama bych těžko mohla..
-tahle bude člověk dostávat rodičák 6 let, když bych měla dítě za rok, nechám 2*12*7600 - 182400 státu.. Fuj, to jsou čísla.. 😠

petruna26
9. čer 2009

chleba, beru, jo? Tak jedině nějakej týden starej 😝

sluninka
9. čer 2009

Péťo..my taky chcem děti hned po sobě...když už jsem doma tak to nějak budem muset máknout 😉

petruna26
9. čer 2009

Věru a kdy teda, jako za rok, dva?

jajinka27
9. čer 2009

sluni...to neni k smichu, musela jsem ho vyndat, dala jsem ho k sobe do postele a on proste nesel uklidnit, normalne jsem už bouchla dveřma že málem vypadly, páč tohle se nedá, bolí mě hlava jako hrom z toho jeho ječení hysterickýho

sluninka
9. čer 2009

no jdu na 3roky, tak že bysme třeba začali nějak až malá bude mít 1,5roku,abymse měli čas na snažení

sluninka
9. čer 2009

jáji..hmm tak si představ, že u nás se do toho ještě přidává MM,takže tady ječí oba..a já jsem na větev 😒

jajinka27
9. čer 2009

sluni..jako že ječí hystericky s Naty?? 😀 ty vogo ale tohle jako neee, to snad budu spat v posteli s nim porad nez tohle poslouchat

petruna26
9. čer 2009

sluni, aha, tak to jo... Tak to my asi až tak v 2 a čtvrt, rozhodně chci být těhu zase na zimu.. 🙂 , tak snad to vyjde.. Jen už vidím, jak mi vezmou A. do školky, když budu doma s miminem 😝

sluninka
9. čer 2009

jáji..jo jí to ještě učí,takže tu na sebe vždycky piští jak blbý...hrůza 😅 😀

Péťo..no tak to já vidim stejně celý žhavý mi Naty vezmou 😀

jajinka27
9. čer 2009

sluni...no ale ten náš nepištěl, bylo to spíš brečení

petruna26
9. čer 2009

jáji, neboj, Adéla taky furt řve, teď se vzbudila a ne že by řekla, Ahoj maminko, zase řve... 😝