Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
9. čer 2009

no tak Tomas jeste k tomu nechce jist, mam ho dneska tak plny zuby jako uz dlouho ne ☹

sluninka
9. čer 2009

jáji..a co zoubky? 😕

sluninka
9. čer 2009

ty jo,to je ale blbej formulář..jsem zjistila, že nemám nárok na nic 😀

http://portal.mpsv.cz/soc/poradce#

ma12
9. čer 2009

Tak uz mam prvni vyplnenej 🙂, uz to funguje
Cosis to stahla? 😀 😀

sluninka
9. čer 2009

Marti..mě zajímalo jestli mám nárok na nějaký vedeší korunky 😀 a ani za boha..se divim že mi to nenapsalo: "Jste se asi zbláznila,ne?" 😀

berunka
9. čer 2009

Peto my planujeme druhy mimco taky tak nejak pristi rok v lete snazeni aby se mi vypocitavala materska z platu.to bude mit Ela rok a pul takze tak nejak podobne jako Veruska,no my jsme fakt propojeny vid 😀 😀 😀
jo a za ten chleba Peto promiiiiin to jsem nechtela provokovat jen mi uz tohle nedochazi jak uz nekojim 😢 😢

sluninka
9. čer 2009

Zuzi...by to mohlo zase vyjít na stejno a pro změnu klucí 😀

ma12
9. čer 2009

Tak hotovo. Jen je blby ze to musi podepsat i mm, ktery tady neni. No uvidime.

berunka
9. čer 2009

to by byla prca 😀 heled zrovna Petr vcera rikal jak si s tebou bezva pokcal a ze by bylo fajn vas i s Honzou poznat osobne.teda ja tebe samo znaaaam ICQ kamosko ale manzove by si treba mohli padnout do noty co ty na to?by jsme mohli vsichni nekam vyrazit na pivo 😀

a ze odbocim vsimly jste si jak se tu resilo proc jsme na ICQ a kdyz drbeme tady tak tu nikdo jiny neni??
tak proc se divite ze jsme na ICQ 😲 😲 😲 😲 😲

ma12
9. čer 2009

My se budem snazit v dubnu, po mejch 30tinach, at si je jeste uzijem a taky bych brala kluka.
Verko: vecer ten formular dame.
A ja se jdu oblict, jdu na ten zapis do baziku. A prijde tchyne 😒

hanka128
9. čer 2009

tož my jsem blbly,cvičily a myslela že půjdeme hned ven-tak jsem šoupla maru do postýlky ať se obleču a je ťuhík 😅 jí to cvíčo dává zabrat vydrží tak 2 hoďky vzhůru a už musí jít spát.
tak snad vyrazíme kolem 3.

já icq moc nemusím děsně nám to zpomalovalo komp,my máme skype a tam už problém není 😵 tak ještě aby si i babi v ově pořídila komp a kameru a může nás vidět pořád 😵

sluninka
9. čer 2009

Zuzí...tak se někdy někdy nenápadně potkáme 😀 a seznámíme ty naše chlapíky 😵

taky mě to napadlo, s tim icq..a to mi předtim bylo odpověděno (huž nevim kým 😉 ), že je víkend, proto tu nikdo není a teď víkendoš není a stejně tu nikdo není...nic nikde není 😀

Marti...dobrá dobrá...pápááá

hanka128
9. čer 2009

no a my se taky asi začneme snažit snad někdy v zimě..se uvidí jak natom bude maruška..protože dokud nebude chodit,tak dalšího prcka plánovat nemůžeme.

koalice
9. čer 2009

Holky, ty druhé kluky Vám přeju, je to vážně fajn mít páreček. Opravdu se mimi holčička a mimi kluk liší, docela jsem zvědavá, jak to půjde dál.
Blíží se nám sem pěkná buřina, to mám vážně radost. Dnes dopol. jsme po dlouhé době jen doma s tím, že odpoledne vyrazíme s kočárkem přes školku na procházku a prdlajz. Zase to bude autem na otočku 😒

sluninka
9. čer 2009

koal... a joo,vy máte vlastně páreček 😉 a další ještě chcete?

hanka128
9. čer 2009

sluni a co jsi to psala s nějakou šatnou a dresy? ty děláš někde u fotbalu či co? 😀

a co bude druhé to je mi jedno,hlavně ať už máme dobrý porod a žádné trápení v budoucnu.....až budeme čekat druhé tak si zase nenecháme říct co tam na nás čeká 😵

koalice
9. čer 2009

Sluni, proboha, to néééé. Já s rozením už končím, tělo mám zdevastovaný už dost a mám opravdu špatný typ práce, už takhle se mi bude těžko vracet 😉

hanka128
9. čer 2009

mně by se líbilo mít 3 děti,ale kdybych pracovala to vážně nevím 😅 a taky bych si měla číst nějaké učivo ať všechno nezapomenu 😢 stejně první pohovor bude masakr ☹

koalice
9. čer 2009

a počkejte na dvě děti dohromady. Už rozumím pořekadlu " jedno dítě, žádný dítě". Dvě děti zkrátka stačí až až

berunka
9. čer 2009

Koal u nas to taky vypada na poradnou burinu no aspon mi nemusi byt lito ze asi nepujdeme ven,Elinka je po ockovani uknourana a s teplotou.ted teda po obede chrupe v loznici.no ja bych se u druheho nebranila ani znova holcicce.predstava ze tchyne bude mit toho vnuka (kteryho MM preci mit musiiii) by me asi hrablo.ale do druheho jit chceme,pokud tedy doktroka nerekne ze je vysoce pravdepodobny ze bude druhe tehotenstvi tak rizikove jako prvni protoze tri mesice lezet s dvouletym spuntem doma si nedovedu predstavit a uprimne receno ten stres a strach uz bych znova zazit nechtela.porod byl na vsem to nejlehci a nejkrasnejsi.

sluninka
9. čer 2009

hani...bydlíme na hřišti 😉 takže tady máme nějaký povinnosti ohledně správcování 🙂
teda já bych nevydržela čekat na překvápko...to jste teda odbrý...

koal... 😀 pardon,pardóón 😀

hanka128
9. čer 2009

no já už snad rizikové těhu mít nebudu-přece jenom další byt už kupovat nebudem takže žádná rekonstrukce nehrozí,ufff bo ta mi dala.....
mno a esli druhé bude kluk tak to bude ladislav III. a tchýně se asi zblázní 😅 a já potom taky

koalice
9. čer 2009

Zrovna v této době mám známou na gyndě na riziku už 7. týden a to je teprve 30 + něco těhotná. Doma má tříletou holčičku a partner to zvládá. Všechno jde, když se chce...musela by se zaangažovat širší rodina

hanka128
9. čer 2009

sluni však z nás byli všichni na větvi-hlavně část naší rodinky,kteří jsou značně bohatí,tak z toho byli málem na chocholouška 😀

já právě tím, že jsem u několika porodů byla,tak jsem věděla, že porod je fakt neopakovatelný zážitek a když ještě rodič nevědí co vykoukne tak je pro nás takové hezčí větší těšení.
já bych si možná nechala říct,ale po zážitku z porodů, kdy holčičky jsou vždy nejisté a pak se narodil kluk-a rodiče byli děsně zklamaní-no je to šok že.....tak to u nás tak nějak rozhodlo 🙂

a kamarádky spolužačky si to nenechaly taky říct-na medině to prostě frčí 😀 prostě jak je člověk u toho porodu na druhé straně,tak to asi nějak malinko ovlivní-teda mě aspoň jo.

koalice
9. čer 2009

Hanko, oponuju. Já to zjišťovala hned , jak to šlo... nevydržela bych. 🙂

sluninka
9. čer 2009

koal..to určitě,podle mě když se něco stane tak si všichni dokážou poradit...i chlapi 🙂

hani...to je hrozný to čekání 😀 asi že to vidíš i z druhý strany, kdyby to šlo,tak si už teď nechám říct co budem mít příště 😀

berunka
9. čer 2009

my jsme si rekli ze u druheho to nerekneme nikomu co cekame a ja koketuju s tim ze si to nenechame rict ani my 😉

Koal no u nas je to s rodinou - teda z MM strany tezky.kdyz me pustili z nemocnice po rizikovce tak tchyne nehnula ani prstem a makala jen moje mamka a MM a to fakt hodne protoze ja nesmela vubec nic,ani nandat pradlo do pracky,nadoby do mycky proste nic.takze je mi jasny jak by to u druheho vypadalo,moje mamka by chudak zas oddrela nasi domacnost a tchyne by se hrnula akorat po Elisce a ja mam proste vuci hlidani tchyni blok. ☹

hanka128
9. čer 2009

však jo,ale mě to prostě ovlinilo no 😅 já když byla u prvního porodu tak jsem lehce pobrekávala jak je to krásné 😵 ono vlastně-mně se chtělo brečet vždycky 😀

dokonce moje kamarádka má za manžu gynekologa a taky to vydrželi 😀 ale cukal se chvíli 😀

hanka128
9. čer 2009

ale přiznám se, že v tom 32.t kdy byl zase ultrazvuk jsme malinko přemýšleli, že si to necháme říct-ale maruška to rozhodla za nás-byla v té době v příčné poloze a zádíčky ven takže i pan ultrazvukář byl fakt nadšený 😀 bo se musel hooodně snažit ať všechno prohlídne.
no prostě maruška byla čiperka už v bříšku 😵

sluninka
9. čer 2009

latim udělat ty povinnosti 😉
zatim páááá