Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
10. čer 2009

neli já teď taky kojila poslední dny z obou prsou...i přibylo kojení kolem 1 v noci....ale dneska ťuk ťuk ťuk kojím jen z jednoho a prsa byla konečně taky nalité 😵

no s tím očkováním si totiž můžeš vybrat i šetrnější a připlatit si....jako pokud není ten dr. úplný tabulkáč tak se snad domluvíte 😉

a ty chlapy fakt nechápu???? mi láďa neřekne ani ň.....ví, že si potřebuju orazit.

jako já doma v ově byla v šoku-byla jsem u kamarádky-bydlí s mm u jeho rodičů 😔 tchýně fakt nesympoš 😠 vesnice děsně malá, žádná možnost pokecu, a její drahý mm si nenamaže ani sám chleba na snídani 😠 😠 ona už je průsvitná jak je unavená...lítání kolem mimi,kolem něj...a pak ji ještě tahá po kolech kde pak ujede za den i 80km.....jako já bych postavila do latě 😠 on si prostě myslí, že je ona na "dovolené" 😠 jako pokud si zavčas nedupne, tak to bude mít do budoucna hodně těžké 😔
dokonce ten její drahý je i naštvaný, že když přijedou k jejím rodičům,že ji doma obskakují 😲 nechápu.....ona je ráda, že konečně spočne, rodiče šťastní že ji mají doma...a on takhle blbě kecá... 😠

berunka
10. čer 2009

holky tak dnesni sraz uplne bombaaaaa.jdu krmit tak pak hodim fotecky 😉

ma12
10. čer 2009

JJ, sraz byl bozi.
Neli: napis pls kam co teda mam vyridit, neb jsem zmatena jak lesni vcela. Zitra mam jit do prace a nevim vlastne ani proc 😕

berunka
10. čer 2009

holky tak Eli usnula aniz by se vecer najedla.zdlabla 150 v pul 6 a ted chrupe.tak jsem zvedava kdy se v noci vzbudi 😀

jajinka27
10. čer 2009

holky ale fotky ještě nikde nejsou že neeeeeee???

jinak srazík supeeeeeeeeeeer

ma12
10. čer 2009

Jaji: jak si dojela?

Anicka rve a rve a rve

urbi
autor
10. čer 2009

holky, hoďte fotky!

jinak krátké hlášení, kluci koupou - UTZ hlavy ok, mozek je v pořádku, tak jsem moc ráda a tu hypertonii my přemůžem 😉 a nachlazení není nachlazení, ale moučnivka, která mu vlezla mrcha i na hlasivky a proto mu hlas nefunguje, to je sranda, jak mutuje, se mu strašně smějem - ale za odměnu jsme mu koupili další knížku s Krtkem, tak má radost! 😉

urbi
autor
10. čer 2009

a jinak na UTZ se opět tlemil, přestože mu pevně drželi hlavu, tak na ně mrkal a smál se - je to miláček, zase ho tam obdivovali, že tak milé dítko tam už dlouho neměli - no zase jsem učůrávala... a je čím dál hodnější, od té doby, jak je odblokovaný tak je to strašně spokojené dítě 😵
konec chlubení...

holky a co na srazíku? jak dětičky vyrostly a vůbec, co jste jedly, pily, koho jste zdrbyl a tak 😉

jajinka27
10. čer 2009

marti..dojela jsem dobře, i metro bylo skoro prázdný, Tom na náš čekal a ještě jsme šli na mini prochajdu 🙂))

Tom usíná snad

anaconda
10. čer 2009

Ahojky.

To jsem ráda, že se Vám srazík vyvedl! 😉

Urbi,
máš doma dva príma chlapy a šikuly!!! 🙂

Já dnes vyrazila na kyčle a tam mi řekli, že jsem měla přiivalit až za měsíc. Tak jsme zas odešli. Jsem totálně vymydlená palice 😠

petruna26
10. čer 2009

Lucinko, Bella Happy jsou fajn, teda my měli jedničky, teď máme 3ky a střídám je s Pamperskama (ty dávám na noc, přijde mi, že líp sajou), ale jestli maj akci (jakou? :o), tak je můžeš zkusit... Bych ti poslala plenu na odzkoušeí, ale asi než by došla, bylo by po akci 🙂 - my máme i 2 megabalíky čtyřek, byla akce v Hypernově, když bylo Adéle cca 14 dní..
Pa, jdu za mm - těším se na fotky, my dneska byli s mm v nemocnici, ale všechno dobrý, tak pa...

petruna26
10. čer 2009

jo, koal, díky za info...
anac, došla ti už ta Teutonka? 😝

anaconda
10. čer 2009

Petru,
to byl blicí? Protože pokud ano, vystihl mou situaci. STÁLE NEPŘIŠLAAAAAAAAAAAAA 😠 😠 😠 😠 😠

petkakrutik
10. čer 2009

Ahoooj 🙂

tak jsme byli za ségrou a zdá se, že těhu snad vydrží. Akorát že má fakt tu placentu praeviu, takže bude rodit sekcí. jen to, chuděra, bude muset vydržet do listopadu (TP má 25.11.) vleže 😒

Jinak jsem byla dnes v práci ohledně vyplnění dovolenky a podání žádosti o čerpání RD. potkala jsem se se šéfem 😖 Vám řeknu, to je čím dál větší očistec, co tam v poslední době přijdu. Už jsem z toho permanentně ve stresu a vidina, že za rok a půl se vrátím... Jako vátit jak vrátit, do té doby se snad už všechno ulidní,a el to, že budu sedět v kanclu s těmi 2 kdysi přítelkyněmi... To si zatím moc nepředstavuju. Budu si muset dávat pozor na každé slovo a všchno, co si s nimi domluvím, budu muset dávat na papír, abych se měla potom čím ohánět, protože teď je to všehno slovo proti slovu. 😠 Fakt ty ženské dokážou být někdy horší jak supi, pokud jde o to, aby ony nebyly v něčem za špatné!

Na kyčle jdeme zítra, tak snad už bude mít ta jadýrka konečně vyvinutá.

Jdu vám zkuknout alba 🙂

anaconda
10. čer 2009

Kubík dnes papal brokolici a chutnala mu. Ale zelený byl až za ušima a já taky. Má tak rychlý ruce, že to všechno nestíhám ohlídat. Ještě, že mám tolik věcí, že? 😉

petruna26
10. čer 2009

jo, anac, lizulinka blicí 😝 😝 😝 😝 😝

urbi
autor
10. čer 2009

Peti, no to je mazec v té práci - já měla práci skvělou... bohužel se tam nikdy nevrátím a jen jak to píšu, tak mám slzy v očích.... opravdu můžu říct, že jsem svou práci milovala!!!! prostředí, kolektiv, atmosféru a tu práci samotnou úplně nejvíc - chybí mi to a vždy bude.... 😢 😢 😢

a ségře držím palce!

Petru, co bylo TM?

Anac, tak brokolice u nás naprostý nezájem, jen viděl tu barvu a už se poblil.... fakt hnus... ani mrkev mu nejede - chutná mu zahradní zelenina a třeba kombinace jablko a mrkev - ale vede banán, je schopnej sníst půlku...

petkakrutik
10. čer 2009

Míšo, já ji taky měla skvělou - do doby, dokud jsem tam byla. Od té chvíle se všechno svádí na mě a za všechny chyby a nedostatky můžu já... Mně na tom nejvíc štve, že šéf mě nadává za věci, které jsem vůbec neměla v náplni práce. A ještě se zeptá: a kdo to teda měl dělat, Když mu odpovím, že kolegyně, tak je vidět, že s touto možností nepočítal. Ony totiž ty dvě mu nakecají, co se jim hodí a on, jak neví, co kdo valstně z jeho týmu dělá, tak nemá problém vyjet na mě 😠

peti, jak jsi spokojená s boldíkem?

petkakrutik
10. čer 2009

k těm plenkám bella happy. Měla jsem je v porodnici (tam byly povinné papírovky) a v pohodě...

Nic, musím tu na chvíli pustit MM ☹

nelinkav
10. čer 2009

Ahojte, jsem se nemohla připlížit dřív, než splatím svůj dluh vůči Martině... Uf, tak posláno 😉
Jinak Marti, mě řekli, že krom vyplněné Žádosti o rodičovský příspěvek musím dodat Potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku (neboli od kdy do kdy jsem na PPM a kolik dostávám). Já si to musím vyřídit na socce, tobě, pokud to platil zaměstnavatel, tak tam. Chápu, že byrokracii musí být učiněno za dost, ale furt nějak tápu, proč proboha takový jednoduchý věci nejdou udělat jednodušeji.... Zvlášť když mě PPM platil stát, RP bude platit stát a kolik jsem tu PPM měla jim může být fuk, anžto chci tříletou variantu a pro tu není rozhodující výše PPM, ale jen prostý fakt, že jsem na ni vůbec měla nárok 😝 No, s tím asi nic neudělám, že.
S tou žádostí o proplacení pořád váhám... Chjo, to je dilema 😅

Urbi, super super super, že je Filípek ok 😵 😵 😵 Svalíky rozcvičíte, zvlášť, když je to takovej spokojenej šikula 🙂

Peti, snad bude všechno ok a v listopadu bude mít ségra mimčo u sebe... Snad bude moct chudák ležet i doma.

urbi
autor
10. čer 2009

no jo vlastně, já měla taky bella happy v porodnici a vůbec nedržely! jsem tam věem půjčovala pampersky

Peti, to je fakt blbý v tý práci ☹

jajinka27
10. čer 2009

tak Tom brokolice jeden den jo a druhej den bleee, dneska měk mrkev s bramborem a snědl pár lžiček, hmmm

petruna26
10. čer 2009

Míšo, tak to se mi nestalo, že by nedržely, asi nějaký aušusový 😝 .. A kakanec chytěj líp než Pampersky 🙂
nic, babulky, já se loučím, vypínám PC a zítra se snad zjevím, i když asi nebude čas, jedeme odpoledne s Adélou do práce, takže dopolko bude honička..

Dobrou noc 🤐

luca30
10. čer 2009

Petru: no já právě dávám na noc pampers a přes den jsem dávala ty fialo. tesco, ty bella happy mají teď v albertě, ten je kousek od nás, tak proto jsem se ptala jestli s něma máte zkušenosti. 😉 😉

ma12
10. čer 2009

Neli: diky za osvetlenou, takze nejdriv na socku, pak do prace. Grrrr.
Urbi: proc se do prace uz nikdy nevratis, kdyz ses tam mela skvele? Teda jestli to neni tajny.

Petkakrutik: to je tak vzdycky,kdyz nekdo odejde, za vsechno muze.

Jaji: tak to je dobre, jsem mela vycitky, ze jsem te nevysadila nekde bliz. Jenze ja a parkovani 😲

ma12
10. čer 2009

Neli: prosim te, to je par korun, ja na to uz zapomnela. Jsem hrozna v tomhle. Nejhorsi bylo, ze jsem i zapomnela, ze dluzuim Slunnince. No hruza des se mnou.

ma12
10. čer 2009

A jeste jednou ja
Petru: mam odpoved od Grace, strasne se omlouva,mame to poslat a ona posle novou. posles ji to rovnou nebo mam ja?

hanka128
10. čer 2009

peti s tou prací je to teda pěkně hnusné 😢 já už přímo nesnáším ženské kolektivy-ženské jsou prostě zákeřné 😅 co jsem zažila v lékárně i na psychiatrii-neustále jedna směna pomlouvá druhou...a když je problém tak dotyčná nikdy za nic samozřejmě nemůže....poslední prázdniny byly na blagoši očistec-nastoupily nové sestry, které neměl nikdo moc zájem zaučit,takže průsery už jely-věčně zdrhali pacienti, špatné kontroly příchodů a pak opilí pacienti..nebo zapomněly nahlásit, že se někdo nevrátil z vycházky.....a do toho věčné drbání 😠

a sestře držíme palečky 🙂

jinak rodinka a známí už mě zásobují bryndáčky 😀 mrkvička a brokolice se blíží 😀

jajinka27
10. čer 2009

marti v pohodě, když sem byla na vyšehradě tak mi volal a že dorazí 😀

berunka
10. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
tak tady je ochutnavka ode me z dnesniho sraziku 😉